PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا اساتید در مورد تورنت کمک کنید چند سوال داشتم

pishva_ghazi
September 15th, 2012, 03:21
در یک سایت ثبت نام کردم و پول واریز کردم برای اپلود کردن فایل تورنت و همچنین دانلود از طریق همون سایت

و وقتی بهشون ایمیل دادم مشکات گفتم این سخنان را جواب دادن

(عزیز پس شما شیوه دانلود تورنت رو نمیدونید
من تورنت هایی که گذاشتید رو چک کردم، اکثرا به علت تعداد سید خیلی کم سرعت دانلودشون کمه
شیوه دانلود تورنت ما اینجوریه
- شما فایل تورنت رو آپلود میکنید
- نرم افزار ما فایل آپلود شده شما رو میخونه
- نرم افزار شروع به دانلود تورنت میکنه
- بعد از اتمام دانلود تورنت، شروع به چک کردن فایل دانلود شده میکنه که مشکلی نداشته باشه همونطور که خودتون میدونین اکثر تورنت ها الکی هستند و فایل دانلود شده از اونا قابل استفاده نیست یا پسورد دارن که بدون پسورد قابل استفاده نیستن
- بعد از اینکه نرم افزار صحت فایل ها رو چک کرد اونها رو به سرور های قابل دسترس اعضا انتقال میده و از این مرحله به بعد شما قادر به دریافت فایلی هستید که درستی اون هم چک شده)

اولا تا اونجای که بدونم هیچ نرم افزاری ندیدم بتونه فایل تورنت تشخیص بده که پسورد داره و یا خرابه

حال سوالم اینجاست ایا این نوع نرم افزار داریم یا نه

AhvazGame
September 15th, 2012, 17:27
خیلی ساده ! فایل هایی که پسوند rar یا zip یا در حالت عادی فشرده شدند رو دانلود نکنید
یا اون سایتی که فایل تورنت رو گذاشته برای دانلود کامنت های همون پیج رو بخونید.اگر اکثریت گفته بودن سالمه دانلود کنید
ضمنا تعداد seed ها معمولا توی همون پیج مشخص شده.

dertgtr
September 15th, 2012, 17:46
لینک هایی که سید پایین دارند رو دانلود نکنید و به کامنت هایی که بقیه گذاشتن دقت کنید که فایل سالم و بدون پسورد باشه

mahdi2244
July 6th, 2014, 02:49
اساتید محترم من هم یک سوال یا به عبارتی یک درخواست کمک داشتم
مشکل اینه که از یک ترکر خصوصی نمیتونم دانلود کنم با این که رنک من تو سایت بالاست و قوانین سایت رعایت کردم فقط هم از این ترکر نمیتونم دانلود کنم
میتونم سید بدم ولی نمیتونم لیچ باشم اصلن عجیبه
21310