PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار دادن تصویر در قسمت دانلود ها whmcs

persiantools
September 14th, 2012, 18:33
در قسمت دانلودهای whmcs می خواهم چند فایل برای دانلود بزارم و تصویری هم برای هر فایل قرار بدم . شدنیه ؟

ariacloud
September 14th, 2012, 19:23
با سلام
با توجه به اون چیزی که در شکل مشاهده می شه و قسمت ها تک تک توضیح داده شده فکر نمی کنم که بشه همچین کاری انجام داد
چون ظاهراً انجام فعالیت محدود هست و مثل ( مثلاً قسمت اخبار) دسترسی کامل ندارید

8467

با تشکر

persiantools
September 14th, 2012, 21:30
با سلام
با توجه به اون چیزی که در شکل مشاهده می شه و قسمت ها تک تک توضیح داده شده فکر نمی کنم که بشه همچین کاری انجام داد
چون ظاهراً انجام فعالیت محدود هست و مثل ( مثلاً قسمت اخبار) دسترسی کامل ندارید

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f177/8467-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%87%D8%A7-whmcs-whmcs-png

با تشکر

ممنون از راهنماییتون
از کدوم قسمت whmcs می تونم فایل برای دانلود + عکس مختص هر فایل رو بزارم

ariacloud
September 14th, 2012, 22:29
ممنون از راهنماییتون
از کدوم قسمت whmcs می تونم فایل برای دانلود + عکس مختص هر فایل رو بزارم

شما از قسمت Knowledge Base یا پایگاه دانش می تونید مختصر توضیح بدید راجع به فایل ، آموزش بذارید و فایل مورد نظرتون رو برای دانلود قرار بدید
قابل ذکر است که گزینه ی ذکر شده از منوی Support قابل مشاهده می باشد !

persiantools
September 14th, 2012, 23:45
شما از قسمت Knowledge Base یا پایگاه دانش می تونید مختصر توضیح بدید راجع به فایل ، آموزش بذارید و فایل مورد نظرتون رو برای دانلود قرار بدید
قابل ذکر است که گزینه ی ذکر شده از منوی Support قابل مشاهده می باشد !
ممنون عزیز
ولی مسئله اینجاست که من می خواهم فقط کاربرانی که سرویس دارند بتونند دانلود کنند که بخش آموزش این امکان رو نداره

ariacloud
September 14th, 2012, 23:58
ممنون عزیز
ولی مسئله اینجاست که من می خواهم فقط کاربرانی که سرویس دارند بتونند دانلود کنند که بخش آموزش این امکان رو نداره
Tick this box to make the article private so only logged in users can view

این گزینه در قسمتی که می خواید مطلبتون رو ارسال کنید وجود داره ، کارش هم این هستش که کسی که می خواد متن رو بخونه روی عنوانش از توی category کلیک می کنه بعد که می خواد کامل وارد متن بشه ازش اطلاعات کاربری می خواد
فکر می کنم جواب بده !
ولی دقیق برای دانلود خود فایل تست نکردم