PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم بهتر و راحتره (هاست اشتراکی یا مجازی یا ابری)

blog
September 14th, 2012, 12:10
من بعلت مشکلاتی از جمله قطعی سرورها و ... قصد دارم تمام سایتهام رو به یک جا منتقل کنم اما چندتا سوال برام پیش اومده
1 . همه سایتهارو به یک هاست اشتراکی خوب منتقل کنم یا یک سرور مجازی یا ابری
2. کار با میزبانی ابری چطوریه؟آسونه
3. سرور مجازی زیاد دردسر داره یا مثل همین هاست هااست
4.کدوم تحمل چند تا سایتو با هم داره
و آخرش در میزبانی ابری هم می توان بعنوان هاست دانلود استفاده کرد.

ariacloud
September 14th, 2012, 12:20
سلام و وقت بخیر عرض می کنم
به نظر بنده و با توجه به تجربه ای که بنده دارم ، کلیه سایت هاتون رو به یک هاست اشتراکی از یک شرکت خوب و مطمئن منتقل کنید ، ممکن است هزینه ی بالایی رو به خاطر حجم زیاد سایت هایتان پرداخت نمائید ولی در عوض مطمئن هستید که اطلاعاتتان در جای امنی قرار دارند
بنده به شخصه با میزبانی cloud کار نکردم و زیاد در این زمینه اطلاع ندارم وگرنه حتماً راهنمایی می کردم
سرور مجازی می تونه گزینه ی مناسبی باشه اگر »
شرکتی که سرور مجازی رو تهیه می کنید مطمئن و پایدار باشه
دانش فنی کار با سرور مجازی مورد نظر و نحوه راه اندازی و انجام فعالیت های مورد نیاز را داشته باشید ، چون اکثر سرویس دهنده ها سرویس رو Unmanagment ارائه می دن در نتیجه برای مدیریت باید هزینه پرداخت بشه
من فکر نمی کنم سرور مجازی هم گزینه مناسبی باشه برای کارتون

××××

اینکه هاست اشتراکی از شرکت مطمئن تهیه کنید نظر بنده هست و توصیه می کنم صبر کنید تا سایر دوستان هم نظرات خودشون رو ارائه بدن

با تشکر

saeedxxx
September 14th, 2012, 12:47
سلام و وقت بخیر عرض می کنم
به نظر بنده و با توجه به تجربه ای که بنده دارم ، کلیه سایت هاتون رو به یک هاست اشتراکی از یک شرکت خوب و مطمئن منتقل کنید ، ممکن است هزینه ی بالایی رو به خاطر حجم زیاد سایت هایتان پرداخت نمائید ولی در عوض مطمئن هستید که اطلاعاتتان در جای امنی قرار دارند
بنده به شخصه با میزبانی cloud کار نکردم و زیاد در این زمینه اطلاع ندارم وگرنه حتماً راهنمایی می کردم
سرور مجازی می تونه گزینه ی مناسبی باشه اگر »
شرکتی که سرور مجازی رو تهیه می کنید مطمئن و پایدار باشه
دانش فنی کار با سرور مجازی مورد نظر و نحوه راه اندازی و انجام فعالیت های مورد نیاز را داشته باشید ، چون اکثر سرویس دهنده ها سرویس رو Unmanagment ارائه می دن در نتیجه برای مدیریت باید هزینه پرداخت بشه
من فکر نمی کنم سرور مجازی هم گزینه مناسبی باشه برای کارتون

××××

اینکه هاست اشتراکی از شرکت مطمئن تهیه کنید نظر بنده هست و توصیه می کنم صبر کنید تا سایر دوستان هم نظرات خودشون رو ارائه بدن

با تشکر

کاملا تایید میشه.

گاها کاربری هاست پر ترافیک داره که برای این امر باید پلان هاست پر مصرف رو تهیه کنه! با توجه به مصرف منابع بالای این سرویس، ممکنه هزینه ای معادل یک سرور مجازی در ماه بهش پیشنهاد بشه! بعضی کاربران میگن خوب من برم سرور بخرم که بهتره :دی در صورتی که این دوستان هزینه لایسنس، پشتیبانی و مانیتور سرور، رفع عیب و از همه مهمتر وقتی که ازشون گرفته میشه رو حساب نمیکنند! در صورتی که در میزبانی سایت های پر ترافیک همه اینها با فروشنده هست.

من هم خرید پلان سایت های پرترافیک رو بهتون پیشنهاد میکنم دوست عزیز ;)
موفق باشید.

majidisaloo1
September 14th, 2012, 12:48
سرور مجازی گزینه مناسبی هست از نظر کیفیت ، قیمت و این که به همه چیز دسترسی دارید
اگر خواستین ما در خدمتیم مشاوره رایگان و خرید:
یاهو :
onlineservers2

blog
September 14th, 2012, 12:56
پس هیچکدوم میزبانی ابری را پیشنهاد نمی کنید آخه شنیده بودم کیفیتش از همه نوع هاست بیشتره

saeedxxx
September 14th, 2012, 12:59
میزبانی ابری، دارای ضریب اطمینان بالاتری هست تا میزبانی غیر ابری.

ولی باید ببینید ارائه دهنده بهتون اجازه استفاده برای سایت های پر مصرف ، فشار بیش از حد به منابع و ... رو میده یا نه.

RoobinaServer
September 14th, 2012, 13:05
بهتره رسیلری (نمایندگی) از جای خوب و معتبر بگیرید و هزینه های کانفیگ و استرس مشکلات آتی در سرور مجازی را نیز نداشته باشید.

danitfk
September 14th, 2012, 13:05
برای سایت های پربازدید و مصرف بالای پردازش هاست های کلاستر شده ( به اصطلاح ابری ) مناسب تر هست.
این هم بستگی به قوانین سرویس دهندتون داره که شما را مجاز به استفاده از هاست به عنوان فایل هاستینگ یا هاست دانلود بکنه یا نکنه.