PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سایت هایی اتوشارژ

sardarn
September 14th, 2012, 11:24
سلام
سایت های اتو شارژ چه طور کار می کنند؟چه طور می شه بعد خرید به صورت مستقیم سیم کارت شارژ بشه؟کدی هست که باید گذاشت؟

ممنون

H.G.N
September 14th, 2012, 11:48
سلام

خیر , سایتهایی مثل اتوشارژ میرن از نمایندگان بزرگ همراه اول یکسری امکانات می گیرند که مثل شارژ بر خط خود سایت همراه اول کار میکنه و میان این امکانات رو سایتشون نصب و تنظیم می کنند .

البته دقیق نمیدونم اینارم در تایپکی خونده بودم .

perswe
September 14th, 2012, 14:15
یک رابط به سرور سایت سیم کارت داره ، مثلا ایرانسل ، یا همراه اول ، وقتی کاربر شماره موبایلشو وارد میکنه ، به سرور متصل میشه و به طور خودکار به اعتبارش افزوده میشه بدون زدن کد شارژ.

pouria
September 14th, 2012, 14:49
اینطور که من اطلاع دارم نمایندگان بزرگ و رسمی همراه اول و ایرانسل وب سرویس ارائه میدن ، این سایت ها هم بر همین اساس کار میکنن

ali2k
September 14th, 2012, 20:39
باید از یک شرکت واسطه مثل شمس مبین وب سرویس دریافت کنید سپس با استفاده از وب سرویس می تونید سایت اتوشارژ داشته باشید.
من براتون راه اندازی میکنم :) سایت اماده فروش با پرداخت انلاین و همه مسائل ...
برای اطلاعات بیشتر پیام خصوصی بزارید.

f2u.ir
September 15th, 2012, 12:01
سلام.
یه سر به سایت ایرانسل سون | فروش عمده پین کارت شارژ | شارژ الکترونیکی ایرانسل با مبلغ دلخواه (http://www.irancell7.ir) بزن.
با ادمینش صحبت کن برات توضیح میده.
فکر کنم یه کدی داشت که تو سایت خودت هم می تونستی بزاری.
تو shopkeeper.ir هم عضو هست.

موفق باشید.

novintak2
September 15th, 2012, 13:09
من خودم سایت فروش کارت شارژ دارم

یک قرار داد با ایرانسل می بندی درصدی بهت بابت کلیک و خرید بهت می ده