PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : transfer backup to vps

farzadsh
December 17th, 2009, 12:33
با سلام خدمت دوستان عزیز من قبلا رسلر بودم و با whm / cpannel حالا رفتم یک vps گرفتم و روش kloxo نصب کردم . حالا چه طوری می تونم کل اطلاعات رو بیارم رو vps ( کل فایل های کسانی که زیر مجموعه بودن و .... ؟ )
با تشکر

HugeServer
December 17th, 2009, 12:44
با سلام خدمت دوستان عزیز من قبلا رسلر بودم و با whm / cpannel حالا رفتم یک vps گرفتم و روش kloxo نصب کردم . حالا چه طوری می تونم کل اطلاعات رو بیارم رو vps ( کل فایل های کسانی که زیر مجموعه بودن و .... ؟ )
با تشکر
از تمامی اکانت‌های خودتون در سرور اول که سیپنل بوده بگیرید، و بعد آنها رو روی سرور دوم که کلخو نصب هست انتقال بدید. بد دونه دونه اکانت هارا باز کنید.

farzadsh
December 17th, 2009, 15:34
با سلام مجدد . این رو میدونم دقیقا نمیدونم کجای cpannel / whm هست و توی kloxo کجا هست

HugeServer
December 17th, 2009, 20:56
با سلام مجدد . این رو میدونم دقیقا نمیدونم کجای cpannel / whm هست و توی kloxo کجا هست
توی سی‌ پانل که وارد هر اکانت میشی‌ و بکاپ تهی‌ می‌کنید، یا اینکه فول بکاپ سرور رو از سرور قبلی‌ بر میدارید، و به سرور جدید منتقل می‌کنید.
در سرور جدید، هم به آدرس زیر تشریف ببرید، و بکاپ هارو ریستور کنید.

http://IP-Address:7778/display.php?frm_action=show&frm_o_o[0][class]=lxbackup