PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میهن وب هاست !؟ بله ؟ یا خیر

test44
September 13th, 2012, 10:39
سلام
من واقعا خسته شدم و گیج!
یکی میاد میگه میهن وب هاست به درد نمیخوره اصلا یکی میگه عالیه من دارم ازش استفاده میکنم و....
برا همین این تاپیک رو زدم تا سایت های پربازدیدی که از سرویس های میهن وب هاست استفاده کردن و تجربش رو دارن بدون هیچ قصد و غرضی کیفیت سرویس هاش رو بگن، من خودم 12 تا هاست دارم روش ولی خب همه سایت های که روش هستن بازدیدشون کم هست ولی امروز میخوام یه سایت پربازدید بزنیم !

خواهشا انصاف داشته باشید و الکی تبلیغ نکنید ! میدونم هاست دی ال خوبه ولی خب گرونه !

ممنون

ققنوس
September 13th, 2012, 10:46
سلام

اوايل كارشون من يه هاست ازشون داشتم واقعا افتضاح بود !افتضاح !

حتي يادم مياد يه بار كل سرور شون به دليل عدم پرداخت هزينه هاش پريد كه من مجبور شدم پس از راه اندازي انتقال سرور بدم و ساير مشكلاتي كه داشتن مثلا سايت من تو هر هفته 4 روزش ناپيدا بود خلاصه هرچي بگم كم گفتم .

ولي الان اوضاع بهتر هست و به نظر من اون مشكلات روزهاي سياه مال روزاي اول بود

هم اكنون ميهن وب هاست خوب مي درخشد و براي شروع خوبه;)

test44
September 13th, 2012, 20:01
کس دیگه ای نیست ؟
کسی نیست که رو سرور میهن وب هاست ، سایت پر بازدید راه اندازی کرده باشه ؟

ممنون

bax998
September 13th, 2012, 20:22
من از میهن وب هاست 2 سال پیش هاست داشتم
از نظر آپ تایم خیلی خوب بود
ولی یه نفر گیر سه پیچ داد و چپ و راست میزد سایتمو دیفیس میکرد :D
البته فکر کنم ازطریق پنل whmcs هک میکرد
اونا هم پشتیبانی نکردن و مجبور شدم انتقال بدم
ولی الان پشتیبانیشون خیلی بهتر شده:67:
اما هنوز که هنوزه حاضر نیستم سایتمو ببرم رو اون سرور ( یه هاست که نقش لوکال هاست داره ازشون دارم و راضیم )

rezarostami
September 13th, 2012, 21:36
میهن وب هاست قبلا از نظر سرویس دهی و پشتیبانی عالی بود ولی تازگیا از نظر پشتیبانی ضعیف شدن و سرویس های هم دچار دان شدن زیادی می شن

saman19-6
September 13th, 2012, 21:44
تو ایران والا رو هیچ هاستینگی نمیشه گفت بله نمیشه گفت خیر .

یکی پشتیبانیش عالیه سرور قوی قیمت بالاست .یکی هم قیمت پایینه پینگ مناسب امنیت پایین

star25
September 14th, 2012, 00:17
میهن وب هاست از دستش راحت شدم دو ماه پیش
واقعا اعصاب خرد کن هست
در شرایط بحرانی و قطعی سرور پشتیبانی ناپدید میشه
متاسفانه بیش از حد اکانت روی سرور ها جا میده به طوریکه در ساعات پیک سرور سایت خیلی کند بالا میاد

armin1376
September 14th, 2012, 12:39
من 1ساله ازشون هم هاست دانلود دارم هم هاست میزبانی تا حالا که مشکلی نداشتم خیلی هم کارشون خوبه

rezaonline.net
September 14th, 2012, 14:05
سرور های مختلفی دارن .
من دوساله ازشون هاست دارم ، بعید میدونم تمدید کنم .
در یه جمله بگم .
میهن وب هاست خوب بود!

یه سری از مشکلاتش اینه که توابع پی اچ پی رو خیلی محدود کرده ، حالا شاید به خاطر امنیت .
بطور مثال حتی phpinfo رو هم بسته ، نمیشه اطلاعاتی راجع به ورژن پی اچ پی و اکستنشن های نصب شده دونست .

جوابگوی کارهای کوچیک هست ، اما جوابگوی برنامه نویسی نیست .

Sir.DarKNesS
September 14th, 2012, 14:44
در کل خوبه
1سالی باهاشون کار کردیم مشکلی ندیدیم

mihankid
September 14th, 2012, 15:11
هرچقدر پول بدید آش میخورید
این قانونی است که سایت های پربازدید از آن استفاده میکنند و جواب میگیریند و اصولا همه دنبال هاست دی ال هستند
وقتی موقع بحران میرسه حاضر میشید که هزاران برابر خرج کنید تا اطلاعات برگرده
پس از همین الان خرج کنید و راحت و آسوده بخوابید

ariacloud
September 14th, 2012, 15:32
میهن وب هاست تأیید می شه
نمی شه گفت سرویس دهنده بسیار عالی و بدون نقصی هست ولی تأیید می شه چون بنده برای رفع نیاز هاست های شخصیم با این شرکت کار می کنم
نمونش پایگاه خبرگزاری فناوری اطلاعات و ارتباطات آی تی سی ان ، تقریباً سایت سنگین و پربازدیدی هست ، می تونید کیفیت کاری رو خودتون روی این سایت بسنجید
از نظر پشتیبانی هم چون اسم شرکت رو یدک می کشن ساعات اداری دارند و مثل سرویس دهنده های فراوان دیگه ساعت 3 صبح هم جواب تیکت شما رو نمی دن ، البته این قانون یک سری مزیت ها و یک سری معایب هم داره که اشاره نمی کنم !

در کل متوسط رو به بالا ، فکر می کنم جواب کارتون رو بده ( در ضمن ، مثل همیشه آلمان و هتزنر ... )

در آخر لازم می دونم شرکت آنلاین هاست رو هم معرفی کنم

با تشکر

arkahost
September 15th, 2012, 16:55
خوب هر مشتری نظر خودش رو داره . یکی با خدمات حال می کنه یکی نه این رو نمیشه منکر شد . اما در کل شرکت میهن وب هاست جزء شرکت های خوب ارائه خدمات هاستینگ هست . خوب گاهی مشکل هم بوجود میاد . و این دست کسی نیست مهم اینکه بتونه مشکل رو سریع برطرف کنه .

GoldinHost.IR
September 15th, 2012, 18:45
اینجور که به نظر میاد نباید هاستینگ بدی باشه البته این نظر بنده بود و نظر های دیگران قابل احترام است. ;)

parvizb7
September 22nd, 2016, 11:14
خیر خیر خیر خیر خیر خیر
بعد از 18 ساعت هنوز جواب تیکتم رو ندادن.
سرعت هاستشون افتضاحه.پشتیبانیشون هم از اون بدتر.
قطع و وصلی هم خیلی داره.
بزرگترین اشتباه زندگیم گرفتن هاست از میهن وبهاست بودش.

satiran
September 22nd, 2016, 11:51
منم هاست دانلود داشتم ازشون مشکلی روی خود سرویس نبود ولی فاکتور های سررسید من نه به اطلاع من میرسید و نه تو ناحیه کاربری ایجاد میشد و بعد بدون این اخطار ها سرویس من قطع میشد

چند بار گفتم بهشون ولی درست نشد

سیدرضا بازیار
September 22nd, 2016, 11:57
من چند سالی هست باهاشون کار میکنم و راضی هستم
فقط دوبار تجربه سوخته شدن سرور داشت و بار دوم چند میلیون هم ضرر کردم. البته مقصر خودم بودم که از هاست دانلود بک اپ نگرفتم...
در کل هنوزم ازشون سرویس میگیرم و واسه سایت های کوچک و متوسط خوبه

Lordeh
September 22nd, 2016, 12:06
من سایتم ورودی گوگل 10 هزار هست و 15 هزار ای پی دارم - دیگه نمیدونم پربازدید هست یا نه
اما 4 سال هست روی میهن وب هاست هستم و مشکلی ندارم
هم هاست ایران از دیتاسنتر خودشون دارم که سایتم روشه هم هاست دانلود هم هاست بک آپ
من 4 صبح هم تیکت میدم نهایت 10 دقیقه بعد شیفت شب جواب میده
تاحالا هم مشکلی نبوده اگه هم بوده با خوش اخلاقی حلش کردن

seokaran.org
September 22nd, 2016, 14:13
درود
یکسالی است که باهاشون کار میکنم و تا حالا مشکلی نداشتم
پشتیبانیش هم خوبه ):

Aria90
September 22nd, 2016, 15:03
سلام
من واقعا خسته شدم و گیج!
یکی میاد میگه میهن وب هاست به درد نمیخوره اصلا یکی میگه عالیه من دارم ازش استفاده میکنم و....
برا همین این تاپیک رو زدم تا سایت های پربازدیدی که از سرویس های میهن وب هاست استفاده کردن و تجربش رو دارن بدون هیچ قصد و غرضی کیفیت سرویس هاش رو بگن، من خودم 12 تا هاست دارم روش ولی خب همه سایت های که روش هستن بازدیدشون کم هست ولی امروز میخوام یه سایت پربازدید بزنیم !

خواهشا انصاف داشته باشید و الکی تبلیغ نکنید ! میدونم هاست دی ال خوبه ولی خب گرونه !

ممنون
درود
توصیه شخصی من به شما
اگر سایتی که میخواید بالا بیارید واقعا پر بازدید و سنگین هست یک سرور مجازی کلود که بر پایه openstack یا vmware cloud راه اندازی شده سایت خودتونو شروع کنید که مشکل منابع سخت افزاری و از دست دادن دیتا نداشته باشید .
طبعا هر هاستینگی محدودیت های خاص خودشو داره و شک نکنید هیچ ارزانی و گرانی بی دلیل نیست

persiancoder
September 22nd, 2016, 19:14
با توجه به تجربه خیر ...

deltamusic
September 23rd, 2016, 01:07
اصلا خوب نیستن!پشتیبانی افتضاح!تخصص کارمندان = صفر

mahdi-relax
September 23rd, 2016, 01:22
خیر متاسفانه

Majdict.com
September 24th, 2016, 09:15
سلام
من به شخصه هیچ تجربه ای در مورد این شرکت ندارم اما می تونم پیشنهاد بدم بهتون برای اینکه خیالتون راحت بشه ی پنل تست سک هفته تا 10 روز ازشون بگیرین اگر نیاز شما رو رفع می کرد سرویس دایم بگیرید اگر ن که به دنبال شرکت های دیگه باشین شاید این ی راه حا برای رفع مشکلات و دغدغه انتخاب شما باشه.
با تشکر
شاد باشین

sadecohost
September 24th, 2016, 10:33
درود
طبق تجربه یکی از دوستان برای سایتهای متوسط خوبه, اما سایتهای پربازدید خیر!

parvizb7
September 24th, 2016, 11:32
چند شب پشت سر هم تست کردم.از ساعت 2 تا 4 سرویسشون قطعه.
نمیدونم چرا اینطوریه.حتما یه نفعی واسشون داره.
دنبال یه سرویس خوب هستم.

iroo
September 24th, 2016, 13:14
5 - 6 پیش مشتریشون بود، اون زمان که میهن هاست بود!!!!!
ناراضی هستم، به دلیل نابودی و از دست رفتن کل اطلاعات سایتم
هاستینگ هم بک آپ نداشت!!!!!
الان می گید خودتون باید بک آپ می گرفتین!!!! ولی دوست عزیز با کلی هاستینگ کار کردیم، خیلی هاشون منظم دارن کار می کنند و مشتری هم راضی هست

m2n
September 24th, 2016, 14:02
میهن وب هاست خدمات خوبی ارئه میده، 2 سال میهن گراف میزبانی کردن اپتایم، پشتیبانی و... بسیار عالی بود.