PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Dedicated Server around 80 -90 Toman

smseifi
December 17th, 2009, 00:07
سلام

یک آفر خوب از دیتا سنترهای xlhost و یا کارو برای خرید سرور اختصاصی با قیمت 80 تا 90 تومان در ماه همراه با پشتیبانی خوب بدید.

ممنون

HugeServer
December 17th, 2009, 00:11
جای تاپیک رو اشتباه زدید، شما که سرور می‌خواهید بخرید، باید توی درخواست‌ها بدید.
مدیران لطفا منتقل کنن.

smseifi
December 17th, 2009, 00:27
شما gnax آفر هاتون چطوریه؟ لطفا توضیحاتی راجع به این دیتا سنتر بدید.

با تشکر

Subhosting
December 17th, 2009, 00:35
سلام

این لینک را مشاهده نمایید.

Subhosting - Dedicated Servers (http://www.subhosting.net/special.php#Cx-440)

دیتا سنتر : کارو

smseifi
December 17th, 2009, 00:38
لطفا در مورد پشتیبانی توضیح دهید.

HugeServer
December 17th, 2009, 00:43
شما gnax آفر هاتون چطوریه؟ لطفا توضیحاتی راجع به این دیتا سنتر بدید.
با تشکر

با سلام خدمت شما دوست عزیز.
این شرکت دارای ۲ دیتا سنتر می‌باشد، که یکی‌ در آتلانتا و دیگری در دالاس آمریکا‌ می‌باشد، در حال حاضر از این دیتا سنتر آفر بخصوصی ندارم، ولی‌ هر کدوم از سرور‌های در دیتا سنتر آتلانتا را انتخب کنید، می‌تونم براتون با ۱۰% تخفیف ماهیانه تهیه کنم.

NetDepot | ND Bargain Configurations (http://netdepot.com/dedicated-hosting/nd-bargain-overview/nd-bargain-configurations.html)

در صورت درخواست میتونیم سرور‌های دیتا سنتر‌های بزرگ گیگا‌اینترنشنال در آلمان و OVH در کشور فرانسه هم خدماتتون ارایه بدیم.

Nikihost
December 17th, 2009, 00:48
سلام
چنانچه از دیتاسنتر fdcserver خواستین میتونم افر خوبی به شما ارائه بدهم.

Subhosting
December 17th, 2009, 00:51
پشتیبانی به صورت انلاین و تیکت هست دوست عزیز

Fazaha
December 17th, 2009, 01:12
کارو :
Xeon 3050 Dual Core
RAM : 2GB
HDD : 2 x 500GB
BW : 4 TB
Price / Month : 85,000

smseifi
December 17th, 2009, 12:20
با تشکر از دوستان

یکی از دوستان از FDC یک آفر دادند. من پلن ها رو مشاهده کردم بسیار عالی بود اما آیا این دیتا سنتر مورد تایید هستش؟

لطفا یک مقایسه بین GNax و FDC انجام دهید.

ممنون

HugeServer
December 17th, 2009, 12:29
با تشکر از دوستان

یکی از دوستان از FDC یک آفر دادند. من پلن ها رو مشاهده کردم بسیار عالی بود اما آیا این دیتا سنتر مورد تایید هستش؟
لطفا یک مقایسه بین GNax و FDC انجام دهید.

ممنون

دیتا سنتر FDC از نظر شبکه و آپ تایم و حتا پهنای باند، خیلی‌ خوب به نظر می‌رسد. در صورتی‌ که آفر خوبی‌ از اونجا داشته باشید. دیتا سنتر GNax هم از نظر شبکه فوق‌العاده به حساب میاد و از نظر پهنای باند هم پهنای باند خوبی‌ در اختیار میذاره، با هزینه کمی‌ میتونید ۱۰ ترابایت بر روی پورت ۱۰۰ اختصاصی دریافت کنید. از نظر ساپورت هم بنده به شخص حدود ۲ هفته می‌شه که کار رو با GNax آتلانتا شروع کردم، و تا الان با ساپورت مشکلی‌ نداشتم، و تیکت هارا در عرض کمتر از ۱ ساعت جواب میدادند، حتا زمان تحویل سرور به من حدود ۱۰ ساعت طول کشید. ساپورت FDC رو خبر ندارم که به چه نحوی صورت میگیره و آیا در کلّ خوب هست یا نه. ولی‌ تعریف جفت دیتا سنتر‌ها در کشور‌های آمریکایی‌ زیاد شده.

smseifi
December 17th, 2009, 21:15
ممنون از پاسخ شما.

FDC نماینده داره تو ایران؟
Gnax چطور؟

akbar123sat
December 17th, 2009, 21:31
ممنون از پاسخ شما.

Fdc نماینده داره تو ایران؟
gnax چطور؟

عزیز من کدوم شرکت امریکایی تو ایران نمایندگی داره . اصلا مگه ما تحریم نیستیم .

HugeServer
December 17th, 2009, 21:37
ممنون از پاسخ شما.

FDC نماینده داره تو ایران؟
Gnax چطور؟

با سلام خدمت شما.
در مورد FDC نماینده مستقیم در ایران نداره، ولی‌ یک نفر هست " روترهاستینگ" فکر کنم که اسمش این باشه، از این دیتا سنتر کولو دارند، آلبت شرکت در ایران نیست و در آمریکا هستش که یک رابط مالی فکر کنم در ایران دارند که کسانی‌ که از این کلو سرور‌ها قصد خرید دارند، میتوانند به ایشون مراجعه کنند. البته دقت کنید، که وقتی‌ که از شرکت‌هایی‌ که در یک دیتا سنتر کلو و یا رک دارند سرور تهیه کنید، به این معنی‌ نمیباشد که شما همان کیفیتی رو دریافت خواهید کرد که از دیتا سنتر به صورت مستقیم دریافت می‌کنید.

در مورد Gnax هم، در صورت درخواست می‌تونم براتون با تخفیف تهی‌ کنم، شما مشخصات سرور مورد نظرتون رو بگید، و اینکه در آتلانتا می‌خواهید یا در دالاس. قیمت رو به شما اعلام می‌کنم.

CPU : What Type Of CPUs
Hard : How Much Hard Do You Want
Ram : ?
Port : 10, 100, 1000 mbps
Bandwidth : 3Tb, 5Tb, 10Tb
IPs : How many IPS do you want
Raid : 0/1/5/10

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

عزیز من کدوم شرکت امریکایی تو ایران نمایندگی داره . اصلا مگه ما تحریم نیستیم .
خدمت شما عرض کنم که ربطی‌ به تحریم و بقیه مسائل ندارد. تا زمانی‌ که اسم و نشانی‌ شخص ایرانی‌ در قیمت ثبت نم سرور و مشخصات سرور در میان نباشد، هیچ گونه مشکلی‌ از نظر تحریم وجود نخواد داشت، چون که دیتا سنتر در اصل سرور را به یک شخص خارجی‌ فروخته است، و شخص خارجی‌ هم وجود خارجی‌ روی کره‌ای زمین داره، که دیتا سنتر نمی‌تواند حمصهین کاری رو انجام بدهد. اگر منظورتون هم ایی پی‌‌های وصل شده به شبکه باشه، که باید داره مایکروسافت یا جی‌میل رو تخت کنن که هر روز ان میلتون ایرانی‌ از ایی پی‌‌های ایران به شبکه آنها وصل میشوند.

akbar123sat
December 17th, 2009, 21:45
[

به هر حال کیفیت سرور های امریکا تایید شده هستش و سرعت و اپ تایم خوبی داره . من پیشنهاد میکنم از huge server خریداری کنید چون ایشون در یک شرکت اروپایی کار میکنن و مطمعنا خرید از طرف ایشون انجام بشه بهتره .

irlogo
December 17th, 2009, 22:32
سرور های کارو را از آقای میرزاخانی تهیه کنید
:: NikanHost :: Dedicated Servers, and Managed Web Hosting Solutions (http://www.nikanhost.com)

نماینده رسمی کارو درایران هستند

سرور های xlhost را مستقیم از خود آقای خرازی تهیه کنید
989133060923+
من فکر می کنم ایشون مدیر و یا استاف xlhost باشند

این سرور ها رو هم می تونین مستقیم از ما خرید کنید، HostGJ کمپانی ما در امریکا هست :
Dedicated Server (http://www.hostgj.com/services/dedicated-server.html)

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

از اروپا و کانادا و ایران هم می تونم قیمت بدم