PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماژول بانک ملی ( سداد ) برای سیستم whmcs 5.1.2

icts24.com
September 12th, 2012, 15:29
سلام

کسی هست ماژول بانک ملی ( سداد ) رو داشته باشه که با نسخه 5.1.2 whmcs سازگار باشه ؟
کسانی که امکان نوشتن این ماژول رو دارند من مستندات لازم رو براشون میفرستم .
حداکثر 40 هزار تومان بودجه برای خرید این ماژول هست .

با سپاس

H.G.N
September 12th, 2012, 15:53
سلام

کسی هست ماژول بانک ملی ( سداد ) رو داشته باشه که با نسخه 5.1.2 whmcs سازگار باشه ؟
کسانی که امکان نوشتن این ماژول رو دارند من مستندات لازم رو براشون میفرستم .
حداکثر 40 هزار تومان بودجه برای خرید این ماژول هست .

با سپاس

سلام

از شرکت فراسو سامانه پاسارگاد تهیه کنید 50 هزار تومان هزینه کنید واسه یکبار از آپدیت ها و ... ماژول در سالهای آتی استفاده کنید .

icts24.com
September 12th, 2012, 19:56
سلام

شرکت فراسو سامانه پاسارگاد ماژول بانک ملی سداد رو ندارد .
آنها ماژول بانک ملی برای درگاه دامون را دارند .

novintak2
September 12th, 2012, 20:28
سلام

بابا آشغال ترین پشتیبانی بانک ملی هست حدود دوماهه درگاه رو گرفتم هنوز نتونستم بزارمش تو سایتم اسکریپتشم نصبه بهشون زنگ میزنم می گم عزیزم یوزر و پس بده من تو ماژولم اینو می خواد چرتو پرت میگه در حد لالیگاست

ولی تا دلت بخواد عالی ترین بانک ملت هست من یک روزه درگاهشو اوکی کردم راحت آسوده

موفق باشی

novintak2
September 12th, 2012, 20:31
نکته بعدی که می تونم خیلی روش تعکید کنم اینه که حساب خودتو می تونی تو سایت بدونه هزینه چک کنی

در صورتی که اگه بخوایی از اینترنت بانک ملی استفاده کنی باید دستگاه رمز یاب بخری 30000 تومن هزینشه درسته امنیتش بالاست ولی اگه جایی جاش بزاری دیگه نمی تونی حسابتو چک کنی

بد نکته مهم دیگه ایمه که درگاه بانک ملت جایزه داره که من خودم تا الان 150 ازش برنده شدم

icts24.com
September 12th, 2012, 20:45
سلام

من حرف شما دوست عزیز رو 100 درصد تایید میکنم ، من خودم درگاه پاسارگاد و ملت رو دارم ولی به دلیل دولتی بودن و سابقه زیاد این بانک و شرایط فعلی مملکت ترجیح میدم درگاه ملی رو هم به عنوان درگاه سوم سایتم داشته باشم کما اینکه ازش کم استفاده کنم .

novintak2
September 12th, 2012, 21:04
درگاه پارسیان رو چطوری ست کنم اونم دارم ولی نمی تونم کد عبور رو دارم ماژولشم نصبه کد رو میزنم و خرید که می کنم فاکتور بر می گرده به سایت ینی به درگاه وصل نمی شم

؟؟؟؟

icts24.com
September 12th, 2012, 21:39
من با درگاه و بانک پارسیان کلان کار نمیکنم که شما رو راهنمایی کنم .

razavihost
September 26th, 2012, 08:45
من کارم رو با بانک ملی شروع کردم و از همه بیشتر قبولش دارم.هم سداد دارم هم دامون بدون هیچ مشکلی.

sadeghi1234
February 8th, 2013, 12:47
با سلام به دوستان من ماژول درگاه بانک ملی رو WHMCS نصب کردم ولی هنگام پرداخت متن خطا رو بصورت وز آنلای٠نمایش می دهد البته utf8 رو از فایل کانفیگ پاک کرده ام لطفا راهنمایی نمایید؟

razavihost
February 8th, 2013, 12:51
سداد هست یا دامون؟

adakisp
May 14th, 2013, 16:50
من سداد نیاز دارم.قیمت بدین واسه درگاه ملی سداد.

icts24.com
July 16th, 2013, 17:26
این ماژول رو برای whmcs 5.2.5 میخوام ، کسی داره ؟

sardarn
July 16th, 2013, 18:07
این ماژول رو برای whmcs 5.2.5 میخوام ، کسی داره ؟
سلام
مستندات سداد رو برام بفرستید

rezaonline.net
July 16th, 2013, 20:29
بانک ملی سداد رو من نوشتم منتها نمیدونم برای 5.1.2 کار میکنه یا نه ، برای قبلی ها درست بود .
بیایید یاهو صحبت کنیم.

3245
July 16th, 2013, 21:35
عذر میخوامم
ممکنه دوستان منظور از این سداد و یا دامون رو بگن؟
تقاوت چیست؟

ممنون

sardarn
July 16th, 2013, 21:43
عذر میخوامم
تقاوت چیست؟

ممنون

سلام
بانک ملت دو نوع درگاه ارائه می داد اما ظاهرا الان فقط یک نوع ارائه می ده.

rezaonline.net
July 16th, 2013, 23:57
عذر میخوامم
تقاوت چیست؟

ممنون
شرکت سداد زیر مجموعه بانک ملی هست که وظیفه درگاههای pos رو داره ، در کنارش درگاه پرداخت آنلاین هم ارائه میده که واقعا وبسرویس بی شیله پیله ای هست و خیلی کارش درسته .
دامون درگاهی هست که صادرات ازش استفاده میکنه منتها نمیدونم این وسط چی شد که ملی هم همزمان از ارائه این نوع درگاه تحت وبسرویس دامون استقبال کرد ، اما الان همون سداد رو میده .
سدادش مناسبتره .