PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم مدیریت هاستینگ آدونیس نخرید

saeidss
September 12th, 2012, 13:20
با سلام خدمت همه دوستان
این پست فقط جهت اطلاع رسانی هستش همین
بنده یه هفت هشت ماه پیش یه اشتباهی کردم و از آقای داوری یه سیستم به نام آدونیس خریدم که ای کاش دستم میشکست نمیخریدم بعد سه روز سیستم رو تحویل داد گفتیم سیستم فلان مشکل داره داره در جواب گفتن مشکل از هاست هستش گفتم چرا نسخه نال شده مشکل نداره جوابی ندادن و مشکل رو حل کردن
بعد یک هفته گفتم ماژول زرین پال رو میخوام یه هفته منتظر موندیم که در آخر بعد از درخواست وجه مازول به صورت ناقص نصب شد
الان سایت بالا نمیاد بهشون تیکت زدم در جواب گفته هاست مشکل داره
همه جای سیستم هم کد شده
الان که دارم فکر میکنم دارم به حرف دوستانی که میگفتن این سیستم رو این شخص ننوشته میرسم
میگم مشکل رو درست کن میگه ربطی به من نداره
میگم حداقل از حال کد خارج کن خودم مشکل رو حل کنم میگه نمیتونم به خاطر امنیت که این امنیت بخوره تو سرش

فقط گفتم دوستان در جریان باشن و بی خودی پول به این سیستم به درد نخور و سنگین ندن html از این سیستم بهتر هستش

البته بنده روی این شخص شکایت میکنم و به این راحتی ول کن نیستم

danitfk
September 12th, 2012, 13:26
سلام ؛
ممنون از اطلاع رسانی ، اما اگر مدرک هم میگذاشتید قابل قبول تر بود !

par30webhost
September 12th, 2012, 13:30
دوست عزیز احتمالا پستتون پاک میشه.

بدونه مدرک که نمیشه به مردم تحمت زد.

saeidss
September 12th, 2012, 13:32
خوب بزارید فردا بشه امروز چهارشنبه تعطیل هستش
مدارک شکایتم رو روی این شخص و دلیل شکایتم رو پیوست میکنم

persiantools
September 12th, 2012, 14:04
با سلام خدمت همه دوستان
این پست فقط جهت اطلاع رسانی هستش همین
بنده یه هفت هشت ماه پیش یه اشتباهی کردم و از آقای داوری یه سیستم به نام آدونیس خریدم که ای کاش دستم میشکست نمیخریدم بعد سه روز سیستم رو تحویل داد گفتیم سیستم فلان مشکل داره داره در جواب گفتن مشکل از هاست هستش گفتم چرا نسخه نال شده مشکل نداره جوابی ندادن و مشکل رو حل کردن
بعد یک هفته گفتم ماژول زرین پال رو میخوام یه هفته منتظر موندیم که در آخر بعد از درخواست وجه مازول به صورت ناقص نصب شد
الان سایت بالا نمیاد بهشون تیکت زدم در جواب گفته هاست مشکل داره
همه جای سیستم هم کد شده
الان که دارم فکر میکنم دارم به حرف دوستانی که میگفتن این سیستم رو این شخص ننوشته میرسم
میگم مشکل رو درست کن میگه ربطی به من نداره
میگم حداقل از حال کد خارج کن خودم مشکل رو حل کنم میگه نمیتونم به خاطر امنیت که این امنیت بخوره تو سرش

فقط گفتم دوستان در جریان باشن و بی خودی پول به این سیستم به درد نخور و سنگین ندن html از این سیستم بهتر هستش

البته بنده روی این شخص شکایت میکنم و به این راحتی ول کن نیستم
1- اولا نرم افزارهای تجاری اپن سورس نیستند که شما به سورسشون دسترسی داشته باشید
2- سایت شما بالا نمی آد چه ربطی به اسکریپتتون می تونه داشته باشه ؟ ( اگر سایتتون بالا میومده و یکدفعه ای قطع شده از دو حالت خارج نیست : 1- هاست شما قطع شده 2- اسکریپت دستکاری شده )
3- در ضمن تا جایی که بنده اطلاع دارم بالای 100 تا هاستینگ از این سیستم استفاده می کنند
4- این اسکریپت رو هم 100 درصد آقای داوری خودشون نوشتن
5- مدت پشتیبانی که به شما تعهد دادن چقدره ؟

saeidss
September 12th, 2012, 17:40
1- اولا نرم افزارهای تجاری اپن سورس نیستند که شما به سورسشون دسترسی داشته باشید جواب : بنده 150 پولش رو دادم از جای که دانلود نکردم
2- سایت شما بالا نمی آد چه ربطی به اسکریپتتون می تونه داشته باشه ؟ ( اگر سایتتون بالا میومده و یکدفعه ای قطع شده از دو حالت خارج نیست : 1- هاست شما قطع شده 2- اسکریپت دستکاری شده ) دوست عزیز هاست مطمئن هستم و چون سیستم کد شده امکان دسترسی وجود نداره
3- در ضمن تا جایی که بنده اطلاع دارم بالای 100 تا هاستینگ از این سیستم استفاده می کنند . دوست عزیز الان از 100 تا یکی به سختی پیدا میکنی
4- این اسکریپت رو هم 100 درصد آقای داوری خودشون نوشتن برای همین برای حل مشکل گفتن نمیتونم
5- مدت پشتیبانی که به شما تعهد دادن چقدره ؟ گیرم یک روز باشه الان سیستم بالا نمیاد و همه جای سیستم کد شده 150 تومن رو که نباید بیرون بندازم بیاد سیستم رو درست کنه اگه نمیتونه از حالت کد خارج بشه

sazsaz
September 12th, 2012, 17:48
طبق قوانين ايشون بايد مشكل اين آقا را حل كنه اين بنده خدا كه دسترسي به كد نداره بايد هم سايتش درست باشه
پول داده كه سايتش درست باشه نه اينكه بخواد بخوابه

سايتي كه بخواد يك روز باشه يك روز نباشه همون بهتر كه نباشه

mohammadhh14
September 12th, 2012, 18:09
من می خواستم این سیستم رو تهیه کنم ... با یکی دو تا از دوستان حرفه ای مشورت کردم ... همشون گفتند که این سیستم مشکلات زیادی داره که آقای داوری برطرف نمی کنه ... من خودم با آقای داوری از طریق ای میل مکاتبه کردم و ایشون گفتند که دیگه همه مشکلات رو حل کردند ولی مثل اینکه این طوری نبود ...
خدا رو شکر که من به حرف دوستانم اعتماد کردم

ولی یک صحبت کوچولویی دارم با آقای داوری و دوستان برنامه نویس : دوستان چرا کاری می کنیم که همش باید محتاج دیگرون باشیم !!! وقتی برای یک سیستمی مثل آدونیس زحمت می کشید ... لطفا کامل کنید و روز به روز اون رو ارتقا بدهید ... اگر این روند رو آقای داوری پیش می گرفتند الآن با یک سیستم جامع روبرو بودیم نه با سیستم ناقص ... هم برای خودشون خوب بود و هم برای مشتریان

یک روزی سی پنل برای ما ایجاد دردسر می کنه و یک روز هم ممکنه whmcs مشکل ساز بشه ... بهتر نیست از همین الآن جایگزین مطمئن خودمون رو داشته باشیم ؟!! تا در صورت هر گونه مشکل فوری سوئیچ کنیم و نیاز نباشه به دیگران التماس کنیم

امیدوارم مشکل استارتر هم از طریق گفتگو حل بشه

sazsaz
September 12th, 2012, 18:27
اگر عزيزان ياري كنن و دو نفر برنامه نويس و يك گرافيست كمكم كنه حاضرم سيستمي در حد عالي بنويسم هر كس مي تونه يا علي بگه

mohammadhh14
September 12th, 2012, 18:38
من از نظر گرافیکی اعلام آمادگی می کنم ... البته اگر مورد قبول دوستان باشم ...

saeidss
September 12th, 2012, 20:13
بنده سیستم آقای امیری را تست کردم نمیگم سیستم خیلی شاخی هستش نسبت به ادونیس ضعیف هستش ولی سما بهتر از آدونیس هستش

ولی این داوری رو باید یکی آدم بکنه تا بدونه پول مردم رو نخوره

shamimi
May 8th, 2013, 21:20
منم قبول دارم به ظاهر سیستم خوبی ولی وقتی مشتریان شما زیاد می شود می فهمید که اشتباهی کردید
بخش سرور مجازی و اختصاصی ندارد
برای هر کاری وجهی دریافت می کنند و سیستم ناقص است
:(