PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یاری از دوستان-شدیدا واجبه-اف تی پی ترنسفر بک آب-کمک کنید

kambizmabdi
September 11th, 2012, 08:36
با سلام دوستان من روی یکی از سرور هام که دایرکت ادمین روش بود از یوزرهایم از طریق اف تی پی ترنسفر بک آپ گرفتم و در روی یکی از اف تی پی هایم ذخیره کردم. حال یک سرور چدید دارم و روش سی پنل ریختم و حالا میخوام بک آپ هایم رو از طریق اف تی پی ترسنفر منتقل کنم. منتها هرجای سی پنل رو میگردم اف تی پی ترنسفر واسه بک آپ نداره..اصلا اف تی پی ترنسفر داره ؟کجاش هست؟توی قسمت بک آپ گشتم نداشت اصلا

با تشکر از دوستان

sa_sh41
September 11th, 2012, 09:24
سلام
جهت ایجاد فایل پشتیبان کامل که شامل فایلها و بانکهای اطلاعاتی است در هر لحظه میتوانید پس از ورود به کنترل پنل از کادر Files گزینه Backup را انتخاب نمایید . در صفحه باز شده گزینه Download or Generate a full Website Backup را انتخاب نمایید .
سپس از کادر مربوط به Backup Destination حالت Remote FTP Server را انتخاب نمایید.

شما می توانید EMail خود را در قسمت Email Accounts قرار دهید تا بعد از اتمام انتقال طی ایمیلی شما را مطلع نماید.

kambizmabdi
September 11th, 2012, 09:39
دوست عزیز بنده میخوام ریستور کنم بک آپ هایم را.چه کار کنم؟میخوام بک آپ هایی که گرفتم رو ریستور کنم.تشکر

kambizmabdi
September 11th, 2012, 10:11
دوست من میگه بک آپی نیست اینم تصویر.گفتم که من میخوام از یه جا دیگه با اف تی پی ترسنفر کنم.چه کنم؟:63:8401

Yashost!ng
September 11th, 2012, 10:27
دوست من میگه بک آپی نیست اینم تصویر.گفتم که من میخوام از یه جا دیگه با اف تی پی ترسنفر کنم.چه کنم؟:63:http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f87/8401-%DB%8C%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7-%D9%88%D8%A7%D8%AC%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%81-%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%DA%A9-%D8%A2%D8%A8-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-ee-jpg

بهترین کار اینه که از طریق SSH فایل های بک اپ رو با دستور wget دانلود کنید به /backup/cpbackup و سپس از طریق whm ریستور کنید

من در پست اول شما ندیدم که بک اپ های گرفته شده از سرورتون کنترل پانلش دایرکت ادمین بود . بنده فکر کردم که سی پنل هستش
برای دایرکت ادمین دوستان توضیح دادند

RoobinaServer
September 11th, 2012, 10:41
کلا همه دوستان جالب بود راهنماییشون :)
با سلام دوستان من روی یکی از سرور هام که دایرکت ادمین روش بود از یوزرهایم از طریق اف تی پی ترنسفر بک آپ گرفتم و در روی یکی از اف تی پی هایم ذخیره کردم. حال یک سرور چدید دارم و روش سی پنل ریختم و حالا میخوام بک آپ هایم رو از طریق اف تی پی ترسنفر منتقل کنم. منتها هرجای سی پنل رو میگردم اف تی پی ترنسفر واسه بک آپ نداره..اصلا اف تی پی ترنسفر داره ؟کجاش هست؟توی قسمت بک آپ گشتم نداشت اصلا

با تشکر از دوستان

عزیز من نمیتونید از فول بکاب دایرکت ادمین برای سیپنل استفاده کنید که
دستی منتقل باید بکنید امکانش نیست چیزی که شما تو ذهنته

یا حق:53:

sa_sh41
September 11th, 2012, 10:45
اگه بکابتون دایرکت ادمینی باشه امکانش نیست
باید دستی از دیتابیس هاتون و فایل هاتون بکاپ بگیرین و دستی بازگردانی کنید

kambizmabdi
September 11th, 2012, 11:58
دوستان میشه بیشتر توضیح بدین.بالاخره این ترسنفر اف تی پی کجاش هست واسه ریستور کردن؟

اگه بخوام این بکاپ هایی رو که توی اف تی پی هست دستی بریزم چه کنم؟لطفا یه کم وقت بزارین کامل بگین نگید توی تاپیک های دیگه هست.با تشکر

Metalik
September 11th, 2012, 12:13

با تشکر از دوستان

انتقال سایت ها از دایرکت ادمین به cpanel به طور خودکار وجود داره به شرطی که دسترسی admin دایرکت ادمین رو داشته باشید و سرور بالا باشه.

در غیر این صورت باید به صورت دستی انجام بدهید. صرف گرفتن بک آپ با ftp کاری رو حل نمی کنه. باید بک آپ ها را جدا کنید و به صورت دستی منتقل کنید.

kambizmabdi
September 11th, 2012, 12:22
انتقال سایت ها از دایرکت ادمین به cpanel به طور خودکار وجود داره به شرطی که دسترسی admin دایرکت ادمین رو داشته باشید و سرور بالا باشه.

در غیر این صورت باید به صورت دستی انجام بدهید. صرف گرفتن بک آپ با ftp کاری رو حل نمی کنه. باید بک آپ ها را جدا کنید و به صورت دستی منتقل کنید.

با سلام

میشه مورد اول و دوم رو توضیح بدین.با تشکر.خیلی ممنون

Metalik
September 11th, 2012, 12:35
با سلام

میشه مورد اول و دوم رو توضیح بدین.با تشکر.خیلی ممنون

مورد اول: Copy an Account from Another Server (http://docs.cpanel.net/twiki/bin/view/11_30/WHMDocs/CopyAccount)
مورد دوم توضیحش طولانیه. توی انجمن گفته شده. فایل بک آپ رو باید از فشرده خارج کنید. public html رو مجددا آپلود کنید، دیتابیس ها رو هم دستی restore کنید.