PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سامانه مدیریت کاربر IBSmg (تکمیل کننده IBSng)

parsspace
September 10th, 2012, 14:28
سامانه مدیریت کاربر IBSmg با توجه به مشکلات و کمبود های نسخه رایگان IBSng طراحی گردیده و امکانات زیر را به آن اضافه میکند :
۱ - سیستم مدیریت کاربر با امکان ایجاد گروه های کاربری و تعیین دسترسی کاربران
۲ - سیستم مدیریت مالی و پرداخت آنلاین و ثبت پرداخت
۲ - سیستم تخفیف در ۴ سطح مختلف قابل انتخاب
۴ - سیستم اطلاع رسانی پیامکی ( ارسال پیام های سیستم از قبیل درخواست تمدید و غیره )
۵ - امکان مدیریت سیستم از طریق پیامک
۶ - امکان ارسال پیامک گروهی
۷ - امکان ارسال ایمیل گروهی
۸ - مدیریت تراکنش ها و گزارشات کاربری
۹ - مدیریت آسان اکانت به همراه لاگ عملیات و پرداخت ها و افزودن یاد داشت و ...
۱۰ - پنل کاربری آسان
و ...

این نرم افزار با اتصال به IBSng به صورت خودکار اقدام به ساخت اکانت و یا حذف آن میکند و نیاز به دخالت عامل انسانی نمی باشد.

دموی نرم افزار : demo.ibsmg.ir
نام کاربری : demo
کلمه عبور : password

نرم افزار هم اکنون در حال تست میباشد لذا راه اندازی سرویس در حال حاضر رایگان هست. دوستانی که تمایل به استفاده از این سامانه را دارند با آی دی یاهو hostwz تماس حاصل فرمایند.
با تشکر

loginvps.com
September 24th, 2012, 03:01
چیز جالبیه
شما رو اد کردم میخواستم یه تست بزنم
این که میگید در حال تست هست یعنی هنوز باگ داره ؟ و چرا در حال تسته >؟

hosinaa
September 24th, 2012, 05:08
امکان ساخت یوزر توسط کاربر هست؟ یا اینکه به صورت دیفالت ساخته میشه از یه رنج؟؟؟؟؟؟؟

reza*
September 24th, 2012, 18:41
میتونه با ibsng روی یک سرور باشه یا نه ؟
چه مقدار منابع نیاز داره ؟
پیش نیاز ها برای نصب ؟
قیمت پایه ؟
وضعیت پشتیبانی ؟!

srsh
September 24th, 2012, 18:45
قیمت؟

www.denaserver.com
September 24th, 2012, 20:09
قیمت چنده خوب !
2 هفته هست منتظرم !

parsspace
September 26th, 2012, 12:17
دوستان ممنون از لطفتون.
طراحی نرم افزار به اتمام رسیده در حال طراحی سامانه فروش لایسنس هستیم که انشااله در حال اتمامه.
قیمت هم به صورت ماهیانه هست که قیمت مد نظر قرار گرفته شده برای اند یوزر ماهی ۲۰ هزار تومن و برای ریسلر لایسنس تا ۵۰ درصد تخفیف خواهد داشت.

parsspace
September 26th, 2012, 12:21
میتونه با ibsng روی یک سرور باشه یا نه ؟
چه مقدار منابع نیاز داره ؟
پیش نیاز ها برای نصب ؟
قیمت پایه ؟
وضعیت پشتیبانی ؟!

به منابع زیادی احتیاج نداره مانند یک سایت عادی عمل میکنه
php/mysql, xmlrpc, soap باید رو سرور فعال باشه و احتمالا زند
در رابطه با قیمت هم همونطور که گفته شد به صورت ماهیانه و با قیمت ۲۰ هزار تومان البته ممکنه قیمت کاهش پیدا کنه.
در رابطه با پشتیبانی هم باید عرض کنم توسعه این محصول ادامه خواهد داشت و مشکلات در صورت وجود در ورژن های جدید رفع خواهند شد و بخش های جدیدی هم به سیستم اضافه خواهد شد.
انجمنی هم جهت پشتیبانی و آموزش راه اندازی شده که توی امضام هست ولی هنوز رسما شروع به کار نکرده.

parsspace
September 26th, 2012, 12:23
چیز جالبیه
شما رو اد کردم میخواستم یه تست بزنم
این که میگید در حال تست هست یعنی هنوز باگ داره ؟ و چرا در حال تسته >؟

خواهش میکنم.
برای اینکه محصولی که خدمت مشتری ارائه میشه مشکلات عمومی نداشته باشه. البته ما هیچوقت نمیتونیم ادعا کنیم که نرم افزاری نوشتیم که اصلا مشکلی نداره ولی خوب تا جایی که تونستیم خودمون مورد تست قرار دادیم و در صورتی هم که بازم مشکلی پیدا بشه در ورژن های بعدی رفع خواهد شد.

parsspace
September 26th, 2012, 12:24
امکان ساخت یوزر توسط کاربر هست؟ یا اینکه به صورت دیفالت ساخته میشه از یه رنج؟؟؟؟؟؟؟
یوزر هارو خود نرم افزار هنگام سفارش ایجاد میکنه شامل ۳ بخش هست که بخش اول توسط مدیر سیستم برای هر سورر به صورت اختصاصی تعریف میشه و میتونه شامل ۸ کاراکتر باشه . بخش دوم شامل نام کاربری یوزری که اکانت رو سفارش میده و قسمت سوم شماره اکانت میباشد.

sellpad
September 26th, 2012, 15:24
عزیز من این سیستم ات میخواهم
چنده؟
بام تماس بگیر
خیلی دنبالتون گشتم
عضو سایتت شدم
تیکت دادم
جان من جواب بده
vps.selling@yahoo.com

parsspace
September 26th, 2012, 15:56
تیکت های دمو رو نخوندم هنوز. خیلی ها درخواست دادن منتها تا آماده نشه که نمیتونیم ارائه بدیم. شاید کمتر از ۵ روز تا انتشار نسخه ۱ زمان ببره همچنان منتظر باشید

parsspace
October 5th, 2012, 21:50
نرم افزار آماده دریافت شد. جهت دریافت نرم افزار به سایت ibsmg.ir‌ مراجعه و پس از عضویت و ورود به اشتراک میتونید اونو دریافت کنید.

parsspace
October 6th, 2012, 01:00
همچنین به ۵ نفر که تمایل داشته باشند پنل نمایندگی با ۵۰ درصد تخفیف میدیم.
جهت ارسال درخواست باید اکانت خودتون رو حداقل ۱۰۰ هزار تومن شارژ کنید. ( معادل ارزش ۵ لایسنس ) سپس از طریق تیکت درخواست بدین.
در شرایط عادی جهت رسیدن به تخفیف ۵۰٪ باید ۵۰۰ هزار تومان خرید داشته باشید.

parsspace
October 6th, 2012, 20:36
دوستان لطفا سوالاتتون رو خصوصی نپرسید هرسوالی بود تو انجمن پشتیبانی یا همینجا بپرسید. سوالات عمومی رو تو خصوصی جواب نمیدم

hosinaa
October 12th, 2012, 12:41
لطفا به سوالات و مشکل بنده در انجمن و تیکت که دادم جواب بدید!

Ramin
October 12th, 2012, 13:04
هزینه ماهیانه 20 تومان قابل کاهش نیست؟

لینک پیج مربوط به کاربران را بنده یافت نکردم . در کجا می توان صفحه اصلی این سیستم را مشاهده کرد؟

parsspace
October 13th, 2012, 18:42
دوستان عذرخواهی میکنم مشکلی برام پیش اومد ۲ روز دسترسی به نت نداشتم.
حسین جان جواب دادم.
رامین جان از طریق تیکت تماس بگیرید شرایطتون رو بررسی کنم.
توی سایت بالا سمت چپ لینک ورود و ساخت اکانت هست.

hosinaa
October 13th, 2012, 18:49
دوستان عذرخواهی میکنم مشکلی برام پیش اومد ۲ روز دسترسی به نت نداشتم.
حسین جان جواب دادم.
رامین جان از طریق تیکت تماس بگیرید شرایطتون رو بررسی کنم.
توی سایت بالا سمت چپ لینک ورود و ساخت اکانت هست.

بله ! عذر خواهی میکنم عجله از بنده بود
موفق باشید

parsspace
October 16th, 2012, 14:37
نسخه 1.1 سامانه مدیریت کاربر IBSmg‌ منتشر گردید. پاره ای مشکلات گزارش شده که بر اثر کد کردن سورس برنامه به وجود آمده بود رفع گردید. در صورت مشاهده مشکلات دیگر لطفا جهت رفع هرچه سریعتر آن را از طریق تیکت به بخش پشتیبانی گزارش دهید.
جهت دریافت آخرین نسخه به سایت ibsmg.ir‌مراجعه فرمایید.

majidisaloo1
October 16th, 2012, 16:17
الآن رایگان نصب میکنید؟

atilnic
October 16th, 2012, 16:36
آی دی یاهو جواب نمیدید جناب.لطفا چک کنید

parsspace
October 16th, 2012, 16:54
نصبش کار خاصی نداره
آموزش نصب :‌
آموزش راه اندازی پنل تحت وب ibsmg (http://forum.ibsmg.ir/showthread.php?17)

atilnic
October 16th, 2012, 23:26
سلام
الان 2 تا تیکت دادم
تیکت هم زیاد ندارن! تیکت شماره 16 و 18 معلومه کمه تعداد تیکت ها از ابتدا تا الان! اما جواب نمیدن! پول هم ریختم اما سیستمشون بعد اینکه زا زرین پال برگشت ارور داد!! و گفت نمیشه ثبت بشه
الان چیکار کنیم!!! پشتیبانی که نوشته شده همینه یا من اشتباه فکر میکنم؟!
سپاس

parsspace
October 17th, 2012, 01:37
من نمیدونم هدف شما از ارسال این مطلب چیه آیا قصد خراب کردن مارو دارید یا هدف دیگه ای رو دنبال میکنید
ولی باید عرض کنم
۱ - شما ساعت ۱۰ شب تیکت دادی انتظار داری کی جواب بهتون بدم؟
۲ - سرویس پرداخت مشکلی نداره حتما سشن شما اکسپایر شده و یا شاید علت دیگه ای داشته ولی پرداخت ها به صورت خودکار بعد یه پریود زمانی چک میشه و در صورت موفقیت آمیز بودن عملیات پرداخت تایید میشه.
۳ - شما به گفته خودتون صاحب دم و دستگاه و سایت بزرگ هستید آیا به نظرتون کارتون درست بوده؟

به هر حال بنده از دست شما به خاطر این کار ناراحت شدم. و مطمئنا رفتارم با شما مثل قبل نخواهد بود.

atilnic
October 17th, 2012, 13:10
من نمیدونم هدف شما از ارسال این مطلب چیه آیا قصد خراب کردن مارو دارید یا هدف دیگه ای رو دنبال میکنید
ولی باید عرض کنم
۱ - شما ساعت ۱۰ شب تیکت دادی انتظار داری کی جواب بهتون بدم؟
۲ - سرویس پرداخت مشکلی نداره حتما سشن شما اکسپایر شده و یا شاید علت دیگه ای داشته ولی پرداخت ها به صورت خودکار بعد یه پریود زمانی چک میشه و در صورت موفقیت آمیز بودن عملیات پرداخت تایید میشه.
۳ - شما به گفته خودتون صاحب دم و دستگاه و سایت بزرگ هستید آیا به نظرتون کارتون درست بوده؟

به هر حال بنده از دست شما به خاطر این کار ناراحت شدم. و مطمئنا رفتارم با شما مثل قبل نخواهد بود.
اگه نبودید آره! اما بودید و جواب دوست های دیگرو جواب میدادید ولی ما رو نه! مدرک هم موجود هست
میتونم نشون بدم جواب دوستان رو میدادی اما ما پی ام دادیم تیکت دادیم جواب ندادی
در مورد پرداخت هم خوب شما جناب اتوماتیک کنید
چرا مشتری باید یه ساعت یا هر چقدر وایسه تا بعدش تایید بشه؟ برای چی هست اینکار؟ معمولا دیدم که بعد پرداخت تایید میشه و ارور نمیده و مشتری فکر دیگه بکنه
سپاس

parsspace
October 17th, 2012, 17:49
اولا که من رفتم داشتم فوتبال میدیدم.
ثانیا فرضا که من بودم و جواب نمیدادم شما باید ۱۰ دقیقه بعد ارسال تیکت بیای اینجا اعلام کنی؟
در مورد پرداخت هم سیستم مشکلی نداره اینکه شما چرا به مشکل خوردین خوب جای سوال داره به هر حال سیستم جانبی در نظر گرفته شده که بدون نیاز به حضور مدیر بعد از یک پریود زمانی چک میکنه پرداخت هارو اگه به مشکل برخورده بود چک کنه.
شما چه فکری در مورد ما کردی؟ اینکه ۲۰ هزار تومن شمارو خوردیم؟اونم تو کمتر از ۱۰ دقیقه به این نتیجه رسیدی؟ از دید شما نصب به خودمون متشکریم.
به هر حال شما با اینکارتون اعتبارتونو پیش ما از دست دادین.

آگونیس
October 17th, 2012, 18:09
زرین پال گاهی اوقات با این مشکل برنگشتن به سایت مواجه می شه ماژولتون رو چک کنید
این مشکل 100- 1 پیش میاد

parsspace
October 17th, 2012, 18:35
ماژول مشکلی نداره خیلی وقته ازش استفاده میکنم. به هر حال در صورت خطا هم باز چیزی از بین نمیره چون همه چی ثبت میشه و قابل پیگیره

atilnic
October 18th, 2012, 21:27
10 دقیقه نبود اول
خیلی بود
در ضمن تیکت ها بعد من جواب داده شده بود اما تیکت من نه خیر!
در ضمن این یک آموزش نداره؟چون یکم پیچیده هست انگلیسی بود متوجه میشدیم!فارسی که هست منظور متوجه نمیشه آدم و راهنما نداره و جلو هر فیلد توضیح هم نداره
مثلا ما دوره زمانی همان گروپ هست تعریف کردیم حالا موقع قیمت دادن نام و اعتبار و هزینه و توضیحات و ... برای چی هست؟ قیمت هم نام و توضیح میخواد؟ اعتبار چیه ؟ هزینه که قیمت هست! اعتبار چیه؟ اگه مدت روز اکانت هست که تو دوره زمانی دادیم
سپاس

parsspace
October 18th, 2012, 21:49
سوالاتتون رو لطفا تو انجمن پشتیبانی بپرسید. در مورد راهنمایی و یا حل سوال اینجا پاسخ داده نمیشود.

atilnic
October 18th, 2012, 22:48
انجمن نه اما خیلی وقت میشه تیکت دادم
به هر حال منتظر پاسخ هستم فعلا جواب دریافت نکردم و هر موقع جواب دادید پس میخونم
سپاس
التماس دعا

parsspace
October 19th, 2012, 13:39
همونطور که گفتم به سوالات فقط تو انجمن پاسخ داده میشه.

atilnic
October 20th, 2012, 12:36
یعنی تیکت ها رو جواب نمیدید؟؟؟؟؟؟؟//
خوب الان 3 روز تیکت زدم 3 تا هیچکدوم جواب ندادید! شاید یکی نمیدونه باید بنویسید انجمن بره و ... یا نه؟

parsspace
October 20th, 2012, 13:35
همونطور که دیروز هم در جواب تیکت گفتم تو انجمن سوال بپرسید تا جواب بدم

sirpasha
October 20th, 2012, 16:23
دوستان ممنون از لطفتون.
طراحی نرم افزار به اتمام رسیده در حال طراحی سامانه فروش لایسنس هستیم که انشااله در حال اتمامه.
قیمت هم به صورت ماهیانه هست که قیمت مد نظر قرار گرفته شده برای اند یوزر ماهی ۲۰ هزار تومن و برای ریسلر لایسنس تا ۵۰ درصد تخفیف خواهد داشت.

مبلغی که فرمودین یه مقدار بالا نیست ؟ شاید بهتر باشه برای اند یوزر سالانه حساب کنید ! اما کلا سیستم جالبی داره ! خیلی دنبال همچین چیزی بودم ! اگه ممکن هست یه Change Log از برنامه و باگ های فیکس شده ش بذارین ممنون میشم.

atilnic
October 22nd, 2012, 11:58
ما تیکت دادیم 5 روزه جوتب ندادید
انجمن و یک نفر دیگه منتظر هستیم جواب بدید اما ندادید! صفحه تمامی درگاه ها موقع پرداخت سفید میشه
سامان پارسیان پی لاین ززرین پال و ...
چقدر منتظر باشیم؟

parsspace
October 22nd, 2012, 13:03
باید تا انتشار نسخه جدید منتظر باشید

parsspace
October 24th, 2012, 01:47
نسخه 1.3 منتشر شد.
در این نسخه مشکلات عمومی که به علت کد کردن سورس برنامه در قسمت درگاه پرداخت و ارسال پیامک وجودداشت رفع گردید.
لینک دانلود :

دریافت نسخه IBSmg ۱.۳ مخصوص php‌ ورژن 5.2 به قبل (http://www.ibsmg.ir/download/IBSmg_1.3.tar.gz)
دریافت نسخه IBSmg ۱.۳ مخصوص php ورژن 5.3 به بعد (http://www.ibsmg.ir/download/IBSmg_1.3_php-5.3.tar.gz)

sirpasha
October 24th, 2012, 08:43
این لینکایی که گذاشتین تریال هست ؟

اگه باشه عالیه ! مثلا یه هفته ۱۰ روز باهاش کار بشه بعد....

یه کمیم ارزون تر :دی

در ضمن برای نصبش چه اپتیمایزری باید رو هاستینگ نصب باشه ؟ زند‌؟

seecurity
October 24th, 2012, 09:02
قيمت ؟

sirpasha
October 24th, 2012, 09:25
دوستان ممنون از لطفتون.

۲۰ تومان ماهیانه ! کاش ارزون تر بشه !

parsspace
October 24th, 2012, 09:28
با سلام نه نسخه نهایی هست ولی میشه رو هاست نصب کرد ولی برای استفاده حتما باید لایسنس تهیه کرد.
میتونید به صورت محدود اکانت ریسلری بگیرید و از تخفیف ۵۰ درصدی بهرهمند گردید.

atilnic
October 28th, 2012, 15:01
عضویت داره به درد نمیخوره! پشتیبانی در حد صفر
اصلا 6-7 روز جواب نمیدن تا بعد اون میان و یه چیز میگن
الان منتظر نسخه 2 بیاد تست کنیم هنوز هم که هنوزه جواب ندادن! نمیدونم اینو نوشتن مردم رو سرکار بزارن یا ...
خلاصه نخرید ما خریدیم چی شد؟ الافی!!!! بزارید تست کنیم خوب بود میگم!

parsspace
October 28th, 2012, 15:54
شما از دیروز پدر منو در آوردین از بس زنگ زدین. حالا میگین پشتیبانی در حد صفر؟ 6 7 روزه جواب نمیدم؟ ساعت 1 شب کی جواب میده که شما زنگ زدین؟
همونطور که قبلا تذکر داده بودم بهتون لایسنستون باطل شد. شماره حساب بدین مبلغ رو به حسابتون برگردونم.

atilnic
October 28th, 2012, 16:12
به مشتری فروختم عزیز!
در ضمن الان عکس ها رو میزام که بیشتر از 10 زور شده تیکت جواب ندادید
و ...
من تنها نیستم
یکی از مشتریاتونم که از شما چندتا لایسنس برا مشتریاشون خریده ناراضی بود اگه بخواد اونم میارم اینجا با مدرک ثابت کنه...

atilnic
October 28th, 2012, 16:18
9357

اینم عکس که تیکت هاش مال 10-12 روز پیش هست درسته حل شد اما بعد 6-پ روز اما تیکت رو جواب ندادن هنوز هم
یعنی مشکل رو 6-7 روز تکرار کردیم بعد اون گفتن تا چند روز دیگه ورژن جدید میاد بیرون
خلاصه عکس های اینکه کاربر دیگه هم ناراضی هست رو دارم...

parsspace
October 28th, 2012, 16:22
من قبل از خرید لایسنس به شما (و به تمامی دوستان دیگه) اطلاع رسانی نموده ام که سیستم در حال تست و تا وقتی تمام مشکلات سیستم رفع نشده دوره زمانی لایسنس محاسبه نخواهد شد و شما رایگان از آن استفاده میکنید. و شما هم قبول کردین. به هر حال شماره حسابتون رو تیکت کنید پول شما به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.
نرم افزار ما ورژن بندی داره و هر هفته ورژن جدید منتشر خواهد شد و در هر ورژن مشکلات گزارش داده شده رفع خواهد شد. و این موضوع رو خیلی از دوستان دیگه هم که با بنده در ارتباط هستند اطلاع دارند. توقع شما در رابطه با اینکه مشکلات گزارش شده نیم ساعت بعد ( همونطور که تلفنی درخواست نمودید ) حل شود بیجا است.
اون دوستی هم که شما ازش حرف میزنی خودش از مدیران پروژه هست. من در جریان گفتگو های شما بودم.
در کل بهتون پیشنهاد میکنم خودتون رو اصلاح کنید. این رفتار از شما بعیده.

parsspace
October 28th, 2012, 16:24
من دیگه با شما بحثی ندارم.
شماره حسابتون رو تیکت کنید مبلغ واریزی به حسابتون برگرده.

atilnic
October 28th, 2012, 16:29
ارسال شده اگه تیکت ها رو بخونید البته
آره خوب! پس مشتری نداری و مدیر پروزه ها با شما هستن!!!
مدیر پروزه 50 نفری دارید؟ ورژن 1.2 دادید بدون که یه جاشو تست کنید نه پرداخت آنلاین ها کار میکرد نه اس ام اس ها الانم کار نمیکنه نه چیز های دیگه کسی هم آموزش نبینه نمیتونه کار کنه
کسی هم اینو بخره میبینه چطوری هست
اگه رایگان بود چرا گفتی لایسنس بگیر؟ میگفتی کار کن بعدا که کامل شد لایسنس بگیر پ.ل رو جلو جلو میگیری بعد دیگه جواب هم ندادی تا دیروز
منم دادم به مشتری مشتری از من خسارت میخواد! شما خسارت رو پرداخت میکنی؟؟؟؟

atilnic
October 28th, 2012, 17:16
من دیگه با شما بحثی ندارم.
شماره حسابتون رو تیکت کنید مبلغ واریزی به حسابتون برگرده.
شماره حساب؟ دادم که جناب محترم!!!
اما شما به اجبار میخواهید زرین پال بسازم
آقا زرین پال ندارم و نمیخوام عضو بشم
شما به شماره حساب به گفته خودتون که خواستید لطفا زودتر اوکی کنید!!!

parsspace
October 28th, 2012, 17:34
آقای محترم من وقت اینو ندارم با شما کل کل کنم.
شما از هر طریقی به حساب ما پول واریز کردی از همون طریقم پول به حسابتون بر میگرده.

atilnic
October 28th, 2012, 17:57
جالبه
حساب باید زرین پال باشه الان حساب زرین پال اوکی شده و میگن باید به اسم خودم باشه
در موقعی که از کارت یکی دیگه واریز شده!!! ایشون مشخوان پول رو ندن فکر کنم!! حساب حساب هست و زرین پال نباید حتما من به اسم من باشه
جالبه
اولین بار هست میبینم این مشکل رو!!!

atilnic
October 28th, 2012, 18:00
حساب باید به نام من باشه! اصلا من با اسم خودم ثبت نام نکردم! اسم خودم کارت نبوده و ...
اما لاان اسم منو یاد گرفته و میگه باید به اسم من باشه! کجای دنیا این کارو میکنن مرد مومن؟ پول رو نمیدید خوب بگو نمیدم.من که عادت دارم به صدقه دادن دوست عزیز!
سپاس
التماس دعا

hosinaa
October 28th, 2012, 23:12
والا عذر خواهی میکنم در بحث شما شرکت میکنم اما ایشون اصلا اینطور شخصیت که میگید نیستن
و مشکلات پیش میاد ! حالا سعی کنید به ارومی و خوبی اوک کنید که کسی ناراحت نباشه!

موفق باشید

atilnic
October 29th, 2012, 00:31
والا عذر خواهی میکنم در بحث شما شرکت میکنم اما ایشون اصلا اینطور شخصیت که میگید نیستن
و مشکلات پیش میاد ! حالا سعی کنید به ارومی و خوبی اوک کنید که کسی ناراحت نباشه!

موفق باشید
ما نگفتیم هستن
من هم همینو میگم
هنوز طلب کار هم شدن
ما میگیم پول مشتری رو بدن و همینجا تموم کنیم
اما انگار نمیخوان پول رو بدن!!!

parsspace
October 31st, 2012, 17:33
مشترى گرامى
برداشت از ملت کارت متمرکز(اکسس کارت) شما به شماره ۶۱۰۴۳۳۷۰۳۳۵۹۶۰۸۹ به مبلغ ۲۰۰,۰۰۰ [دویست هزار ریال]
و کارمزد ۲۵۰ ریال جهت انتقال به کارت به شماره ۶۱۰۴۳۳۷۰۳۰۶۱۶۲۸۶
به نام علی رضا سلیمانی
طى شماره حواله ۷۸۱۶۸۹ انجام گردید .
تاریخ ۱۳۹۱/۰۸/۱۰ زمان ۱۳:۵۹:۳۱

parsspace
November 1st, 2012, 00:10
با توجه به فرا رسیدن ایام عید سعید غدیر ضمن تبریک این ایام اعلام میدارد کلیه سرویس ها به مدت 48 ساعت با 50% تخفیف ویژه ارائه میگردد.

parsspace
November 5th, 2012, 09:55
نسخه ۱.۴ سامانه مدیریت کاربر IBSmg‌ منتشر گردید.

رفع مشکل فروش با قیمت ثابت
رفع مشکل دکمه انصراف از خرید پنل کاربر
تغییر در نحوه معرفی سرور های مرتبط با یک اکانت
رفع مشکل لاگ ورود کاربران در حالت ساده
حذف شماره ثابت جهت ثبت نام

جهت دریافت این نسخه بر روی لینک ذیل کلیک کنید.

دریافت نسخه IBSmg ۱.۴ مخصوص php‌ ورژن 5.2 به قبل (http://www.ibsmg.ir/download/IBSmg_1.4.tar.gz)

دریافت نسخه IBSmg ۱.۴ مخصوص php ورژن 5.3 به بعد (http://www.ibsmg.ir/download/IBSmg_1.4_PHP-5.3.tar.gz)

جهت دریافت اطلاعات مورد نیاز جهت نصب و گزارش خطا به انجمن سایت به آدرس forum.ibsmg.ir مراجعه فرمایید.

Cyrus.The.Great
January 1st, 2013, 06:02
سلام. خسته نباشید.

امکانش هست بب ورژن trial مثلا چند روزه ارائه بدید تا کاربرها تست کن؟

با تشکر

rapidsara
January 2nd, 2013, 18:53
کاش همونطور که دوستمون گفتن ورژن تریالش یه مدت کوتاه مثلا 10 روز کار کنه حتی بصورت یوزر محدود تا بشه سامانته رو کامل تست کرد
برای اول کار لازمه معمولا

DeLtAvPs
January 4th, 2013, 13:38
سلام
چرا به تیکت ها دیر جواب میدید؟

DeLtAvPs
January 5th, 2013, 17:58
متاسفانه بنده اصلا از شخص ایشون راضی نیستم
بنده یه لاینسس خریدم البته درسته قبلش توی صفحه گفته بودند که فعلا رایگان هستش اما بعد از نصب صفحه ادمین سفید بود و فکر کردم که باید لاینسس بخرم و خریدم
اما بعد تو فروم دیدم گفتن برای حل مشکل فلان کار رو باید بکنید
کلا 4 تا درگاه مشتقیم بانکی که داشتم توی سیستمشون جواب نمیده
اصلا معلوم نی چی به چی هستش
ماشاالله یه تیکت که ارسال کردم 8 روزه جواب ندادن
در کل برنامشون اگه 200% هم خوب باشه به خاطر پشتیبانی افتضاحی که دارند اصلا توصیه نمیشه
فقط پولتون رو دور ریختین
من هم اگه پولمو برگشت بزنند که ممنونشون میشم اگه نزنن حلالشون نمیکنم و راضی نیستم چون هیچ استفاده از برنامه نبردم

جالبش اینجاست که وقتی توی سایتشون تیکت ارسال میکنی جواب نمیدن
توی فرومشون تاپیک میزنی جواب نمیدن
به شمارشون زنگ میزنی جواب نمیدن
اس ام اس میدی که کار داری و سوال داری بازم جواب نمیدن
توی لاو چت انلاینهستند و وقتی میری برای گفت و گو لایو چت رو خاموش میکنند

خوب یعنی با کاربرای این نرم افزارشون این کارو میکنند یا همه کاربراشون حتی هاست و ...؟

parsspace
January 5th, 2013, 19:45
دوست عزیز نیازی نیست همه جا این پست رو کپی کنی.
همون جای قبلی جوابتو دادم.
من نمیدونم تو کدوم بخش سایت ibsmg.ir‌ لایو چت پیدا کردی یا کجاش شماره تماس پشتیبانی قرار داده شده.
این سایت فقط یه بخش تیکت داره که میتونی گزارش خطا ارسال کنی. تا در ورژن بعدی بررسی بشه.
شماره تیکتی که ۸ روز کاری پیش ارسال کردی رو لطفا بفرست تا چک کنم.