PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واردات لپ تاپ و کامپیوتر متوقف شد!

aminzadeh
September 10th, 2012, 12:28
ایتنا - رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران: با شرایط فعلی نرخ دلار فعالیت در این زمینه واقعا صرفه اقتصادی ندارد.

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران از توقف واردات لپ‌تاپ و انواع قطعات کامپیوتری به کشور خبر داد، و اعلام کرد: فعالیت در این حوزه صرفه اقتصادی ندارد.

به گزارش ایتنا سیدمهدی میرمهدی با اشاره به افزایش قیمت مجدد ارز در روز گذشته اعلام کرد: افزایش نرخ ارز در بازار از ماه گذشته تا کنون باعث افت واردات انواع کالاهای دیجیتالی به خصوص لپ‌تاپ شده که با افزایش قیمت مجدد آن در شرایط فعلی واردات این کالا متوقف شده است.

وی با اشاره به معضل اصلی واردکنندگان این کالای دیجیتالی گفت: هم اکنون تهیه نرخ ارز در بازار آزاد به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های فعالان این حوزه تبدیل شده چرا که با شرایط فعلی که نرخ دلار به ۲۳۰۰ هزار تومان رسیده و فعالیت در این زمینه واقعا صرفه اقتصادی ندارد.

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران با اشاره به توقف واردات این کالای ارتباطی در سطح کشور، گفت: با شرایط فعلی بیشتر واردکنندگان قانونی دچار سردرگمی شده‌اند چرا که قیمت ارز لحظه‌ای تغییر می‌کند که با استمرار این شرایط به نظر می‌رسد که سرمایه‌داران ایرانی نیز از این حوزه خارج شوند.

به گزارش موبنا میرمهدی تصریح کرد: هم اکنون هیچ گونه ارز دولتی به فعالان این حوزه پرمصرف اختصاص نیافته است و به همین دلیل فعالان این حوزه برای واردات گسترده و همچنین تهیه ارز آزاد با مشکلات متعددی روبرو شده‌اند.

وی با اشاره به عدم تخصیص ارز دولتی به فعالان این حوزه گفت: بهتر است دولت به جای ارز دولتی ارز آزاد در اختیار فعالان حوزه رایانه قرار دهد.

1eng.ir
September 10th, 2012, 12:46
2670 :)
همه چی آرومه، من چقد خوشبختم :x

X2Maxer
September 10th, 2012, 13:01
مهم نیست ! بعدا دلار میاد روز 2000 تومان ؛ دلار ارزون شد ( البته اگه بیاد )
ولی فکر کنم روی 1100 تومان بود.

parsspace
September 10th, 2012, 13:12
از بد بختیم داره خندم میگیره. خوشحال ترین ملت تو دنیا هستیم

novinvps.com
September 10th, 2012, 13:26
در مورد صنف خودمون نظر بدم ، فکر کنم دلار 10000 تومان هم بشه باز هم سرویس دهنده های 5 ( یا کارت شارژی ) تومنی 2 گیگ رم با یه تاپیک زدن و رو به رو شدن با کلی پیغام خصوصی و...
اینجا پیدا میشه که بازار چند سرویس دهنده ی واقعا با کیفیت و عالی رو ! خراب میکنند ،

mhackerist
September 10th, 2012, 13:35
2600= گران الان! 2600=ارزان هفته دیگر!
فکر کنم هاستینگ ها سایت رو تعطیل کنن و فروش دلار paypal بزنن بیشتر سود کنن...

هایده: بی تو بودن را برای با تو بودن دوست دارم
گرانی را برای ارزانی دوست دارم!

parsspace
September 10th, 2012, 13:45
من پیش بینی میکنم تا چند وقت دیگه سود ده ترین شغل قهوه خونه باشه . به همه پیشنهاد میکنم سرور هارو خاموش کنید و تو این صنف سرمایه گذاری کنید. قبل از اینکه برشکست شید و تو قهوه خونه همکاراتون به امر قلیون کشیدن بپردازید و به اتفاقات این چند وقت بخندین

n4v!d
September 10th, 2012, 13:52
گل بود به سبزه نیز اراسته شد//
به زودی واردات غذا هم متوقف شد

تا هفته پیش ماست سون 2 کیلویی 5400 بود
امروز رفتم 7400 شده بود

shivahost
September 10th, 2012, 13:56
خب برای اینکه دلار تک نرخی بانکی بشه 1900 و همه هم راضی باشند این تنها راهشه که الان همه دلار 3000 تومانی رو ببینند و بعد بگویند دم دولت گرم....

saeed25
September 10th, 2012, 14:01
دوستان،امرووووووووووووووو وووووووووز !می خوایم جشن تعطیلی صنف میزبانی و مدیریت سرور رو همزمان با تعطیلی واردات نوتبوک به ایران رو جشن بگیریم.

avalhost
September 10th, 2012, 14:47
ئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران از توقف واردات لپ‌تاپ و انواع قطعات کامپیوتری به کشور خبر داد، و اعلام کرد: فعالیت در این حوزه صرفه اقتصادی ندارد.

کدوم شغل بغیر دلالی صرفه داره ؟

mehrshad.ho
September 10th, 2012, 14:58
هاستینگ و این همه خوشبختی محاله

Only4U
September 10th, 2012, 15:10
اتفاق خاصی نیوفتاده که !
ما مستقلیم همه کارامون را خودمون انجام میدیم
اصلا چه معنی داره با دلار کار بکنن ؟ واردات معنی نداره که!
میریم خودمون میسازیم 20 سال اینده به تکنولوژی فعلی اونا دست پیدا میکنیم :-p

رفته ام شکایت میکنم میگم دلار از این یارو خریدم ریفاند گرده (برگشت زده) و رفته پی کارش ، جواب : اصلا چه معنی داره شما دلار بخری کارات را با ریال باید انجام بدی همیشه ، مگه تو ایرانی نیستی تو ایران نیستی..!!!@-):((
پس تحریم ها هیچ اثر بدی بر ایران ندارند
همه چیز خوبه....

mehrshad.ho
September 10th, 2012, 15:20
آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

hack2hacker
September 10th, 2012, 20:10
دکتر محمود احمدی نژاد : اقتصاد مملکت هیچ مشکلی ندارد :دی