PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکانت ارسال ایمیل گروهی ارزان

jahan2music
September 10th, 2012, 12:18
با سلام خدمت شما دوستان گرامی کمکتون نیاز دارم من دنبال دو سرویس خوب میگردم هر کس داره یا سراق داره بگه قیمت ها خوب باشه !!

1- من یک شبکه اجتماعی بزرگ دارم الان روی سرور مجازی است ولی با مشکلات زیادی بر خورد کردم می خواهم برم روی هاست قوی برای همین از یک شرکت معتبر هاست قوی بگیرم وانتقالش بدم روی شرکت میزبان هاست باید قوی باشه بعد با این شبکه مجازی شِیرترانیکس فارسی بشه روش نصب کرد سرعت خوبی داشته باشه فضای کافی داشته باشه (20گیگ) پهنای باند نامحدود باشه قیمت ماهیانه ارزان باشه

2- یک پنل ارسال ایمیل گروهی با 100درصد اینباکس باشه !پنل ماهیانه باشه قیمت خوبی داشته باشه !سرعت بالای ارسال داشته باشه چند ای پی باشه ! ارسال روزانه 20000هزار ایمیل

منتظر پیشنهاداتون هستم!!!

dertgtr
September 10th, 2012, 12:21
در مورد اولی وی پی اس پیشنهاد میدم لینک وی پی اس در امضای من هست و قیمت هاش
در مورد دومی روازنه چقدر ایمیل ارسال خواهید داشت؟

jahan2music
September 10th, 2012, 12:34
در مورد اولی وی پی اس پیشنهاد میدم لینک وی پی اس در امضای من هست و قیمت هاش
در مورد دومی روازنه چقدر ایمیل ارسال خواهید داشت؟

روزانه 20000هزار ایمیل

mehdisr
September 10th, 2012, 12:45
در مورد اول فقط vps پیشنهاد میشه .
در صورت تمایل اعلام کنید تا راهنمایی لازم رو برای شما ارسال کنیم .

dertgtr
September 10th, 2012, 12:48
روزانه 20000هزار ایمیل

آدرس سایت شما =؟
روزانه 20 هزار تا ایمیل صد در صد اینباکس نمیشه !

jahan2music
September 10th, 2012, 13:41
آدرس سایت شما =؟
روزانه 20 هزار تا ایمیل صد در صد اینباکس نمیشه !

ادرس سایت:میکروبلاگ جهان کلوب (http://www.jahancloob.ir)

پس چقدر میشه اینباکس؟؟؟

faq
September 10th, 2012, 13:47
ادرس سایت:میکروبلاگ جهان کلوب (http://www.jahancloob.ir)

پس چقدر میشه اینباکس؟؟؟

تا 500 تا روزی به اینباکس شدنیه

jahan2music
September 10th, 2012, 13:54
خیلی کمه کسی دیگه پیشنهادی نداره

sainaweb
September 10th, 2012, 13:54
درمورد سرویس های خارجی هم تحقیق کنید . سرویس های خوبی دارند . mailchimp و . . .

dertgtr
September 10th, 2012, 14:02
خیلی کمه کسی دیگه پیشنهادی نداره

شما 100 درصد اینباکس می خواهید ولی با تعداد بالا در روز خوب نمیشه ! این دو تا با هم جور نیستند !

jahan2music
September 10th, 2012, 14:04
سایت ایرانی باشه بهتره معتبر باشه بعد اینباکس بالا داشته باشه!!

hostarya
September 10th, 2012, 14:05
کسی اگه سرویس ارسال ایمیل میده اینجا واسه منم لینک ساتیشون رو بزارن منم پنل میخوام با تشکر

ilight
September 10th, 2012, 14:37
دوست عزیز کسی تو ایران تا جایی که من سراغ دارم سرویس smtp نمیده ، برای اون کار شما باید از جاهایی مثل mailchimp یا amazon ses یا sendgrid و ... بگیرید.
راهنمایی بیشتر خواستید پ خ بزنید ، با mailchimp و ses الان دارم کار می کنم

jahan2music
September 10th, 2012, 14:47
کارش چطوری میشه یکی برای من بسازدید و اموزش تصویری برام بفرستی

jahan2music
September 10th, 2012, 15:32
دوستان میتونید روی سرور مجازی ارسال ایمیل انبوه انجم داد

dertgtr
September 10th, 2012, 15:36
اسم ای دی شما توی این فروم چقدر برای من اشنا هست کجا شنیدم یا دیدم نمی دونم !

hostarya
September 10th, 2012, 15:46
الان کسی پنل ارسال ایمیل نمیده برام زیاد ارسال روزانه مهم نیست فقط اینباکس باشه/معرفی کنین ممنون

dertgtr
September 10th, 2012, 16:04
هم استارتر و هم شما می نویسید " ایندکس " ! منظور اینباکس هست ؟

الان کسی پنل ارسال ایمیل نمیده برام زیاد ارسال روزانه مهم نیست فقط ایندکس باشه/معرفی کنین ممنون

با سلام خدمت شما دوستان گرامی کمکتون نیاز دارم من دنبال دو سرویس خوب میگردم هر کس داره یا سراق داره بگه قیمت ها خوب باشه !!

1- من یک شبکه اجتماعی بزرگ دارم الان روی سرور مجازی است ولی با مشکلات زیادی بر خورد کردم می خواهم برم روی هاست قوی برای همین از یک شرکت معتبر هاست قوی بگیرم وانتقالش بدم روی شرکت میزبان هاست باید قوی باشه بعد با این شبکه مجازی شِیرترانیکس فارسی بشه روش نصب کرد سرعت خوبی داشته باشه فضای کافی داشته باشه (20گیگ) پهنای باند نامحدود باشه قیمت ماهیانه ارزان باشه

2- یک پنل ارسال ایمیل گروهی با 100درصد ایندکس باشه !پنل ماهیانه باشه قیمت خوبی داشته باشه !سرعت بالای ارسال داشته باشه چند ای پی باشه ! ارسال روزانه 20000هزار ایمیل

jahan2music
September 10th, 2012, 16:09
هم استارتر و هم شما می نویسید " ایندکس " ! منظور اینباکس هست ؟

اره منظورمون همن اینباکس است

jahan2music
September 10th, 2012, 16:15
خیلی ضرورری اگه کسی داره دریگ نکنه معرفی کنه یا یک سرویس دهنده معرفی کنه ؟؟؟؟:63:

dertgtr
September 10th, 2012, 16:40
خیلی ضرورری اگه کسی داره دریگ نکنه معرفی کنه یا یک سرویس دهنده معرفی کنه ؟؟؟؟:63:

عزیز شما با اس ام تی پی جیمیل و یاهو بفر ست ببین صد در صد هست یا خیر ! این فرمایش شما عجیبه ! اصلا مگه صد در صد ممکنه ؟! اون هم با این تعداد بالا در 24 ساعت که شما انتظار داری بره اون هم به اینباکس صد در صد !

ilight
September 10th, 2012, 17:18
عزیز شما با اس ام تی پی جیمیل و یاهو بفر ست ببین صد در صد هست یا خیر ! این فرمایش شما عجیبه ! اصلا مگه صد در صد ممکنه ؟! اون هم با این تعداد بالا در 24 ساعت که شما انتظار داری بره اون هم به اینباکس صد در صد !

بله ممکن هست دوست عزیز،
===
باید از سرویس های smtp خارجی استفاده کنید.

jahan2music
September 10th, 2012, 18:10
بله ممکن هست دوست عزیز،
===
باید از سرویس های smtp خارجی استفاده کنید.

میشه شما یک سرویس ارزون خارجی smtpبرام تهیه کنید قیمت رو بگید!!!

f2u.ir
September 10th, 2012, 19:18
سلام.
یه سر به http://www.webhostingtalk.ir/f41/57503/ یزن، شاید کارت راه افتاد.

موفق باشید.

ilight
September 10th, 2012, 19:44
میشه شما یک سرویس ارزون خارجی smtpبرام تهیه کنید قیمت رو بگید!!!

لطفا تعداد ایمیل در روزتون + کل ایمیل های ارسالی در ماه رو بگید، ایمیل ها به صورت خبرنامه هست؟ یا با اسکریپتی که توش لیست ایمیل ها هست می خواید بفرستید؟ روی چه بستری می خواید استفاده کنید؟ لطفا پ خ کنید این ها رو

afcoo
November 13th, 2012, 10:19
2- یک پنل ارسال ایمیل گروهی با 100درصد اینباکس باشه !پنل ماهیانه باشه قیمت خوبی داشته باشه !سرعت بالای ارسال داشته باشه چند ای پی باشه ! ارسال روزانه 20000هزار ایمیل

با سلام خدمت شما دوست عزیز برای ارسال ایمیل پنل می خواهید از این سایت تهیه نمایید
فروش پنل ارسال ایمیل ارزان انبوه عظیم (http://emailazim.ir)
بعد از پرداخت مبلغ پنل به مدیریت سایت از روش های سایت اطلاع دهید
که بهتون پنل بدن
باتشکر