PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد مجوز اینترنت ماهواره ای دو طرفه

webhosts
September 9th, 2012, 19:16
سلام

آیا کسی اطلاعات دقیق از شرایط دریافت مجوز اینترنت ماهواره ای دو طرفه برای دیتاسنتر دارد؟ (مجوز دیتاسنتر هم داریم و تجهیزات خریداری شده) آیا مجوز اینترنت ماهواره ای میدهند یا نه؟ چه قدر هزینه داره؟
من زیاد در اینترنت جستجو کردم اما چیز به درد بخوری پیدا نکردم.
دوستان اگر اطلاعاتی می دهید دقیق باشد و همین جوری نگید! در صورت امکان منبع هم ذکر کنید و لینک بدید.

با تشکر

sainaweb
September 9th, 2012, 22:05
مجوز دیتاسنتر هم داریم

از همون جایی که نگرفتید بپرسید بهتون میگن . . .

majidisaloo1
September 9th, 2012, 22:11
من تا اونجا که میدونم شما باید مجوز pap داشته باشید
البته من یکی از دوستانم توی شرکت اینترنتی هستش که وایرلس میدهند
اگه خواستین بگین تا بهتون شماره تلفن بدم با هاشون در تماس باشید

webhosts
September 9th, 2012, 23:13
از همون جایی که نگرفتید بپرسید بهتون میگن . . .

اون موقع نمیدادن و گفتن ما اطلاع نداریم! حالا هم مستقیم نمیشه بری مجوز بگیری باید بری از اونای اینترنت بگیری که تو مناقصه توی سال 83 برنده شدن!

alireza.076
September 10th, 2012, 12:33
به استاد دانشگاه میدهند
:d

kitiran
September 10th, 2012, 13:26
والا تا اونجا که من میدونم به دیتاسنتر هم نمی دهند چون باید دیتا از مخابرات گرفته بشه "به دلیلی که خودتان می دانید"

majidisaloo1
September 10th, 2012, 16:30
به استاد دانشگاه میدهند

نمیدن
به استاد دانشگاه اینتر نت سرعت 1 مگ میدن:d

alireza.076
September 10th, 2012, 16:42
نمیدن
به استاد دانشگاه اینتر نت سرعت 1 مگ میدن:d

چرا فامیلم داره

majidisaloo1
September 10th, 2012, 17:23
چرا فامیلم داره

پسر عموی من استاد دانشگاه تهران هست (فیزیک هسته ای ) نمیدن یک همچین چیزی حتی یک طرفه هم نمیدن چه برسه به دو طرفه
حتی دولت خودش هم نداره
فقط بانک ها دارن اونم 99 درصد داخلی کار میکنن
من زیاد توی بحٍ نت بودم توی ایران 2 طرفه فقط به pap ها میدن که اونم درجه بندی داره
سروش 95درصد اینتر نت رو داخل ایران پخش میکنه حتی به دیتا سنتر ها و شرکت های اینترنتی اما مستقیم با هر شرکتی کار نمیکنه
شاتل هم pap هست حالا نمیدونم 2 طرفه هست یا نه
به دیتا سنتر هم بر اساس رتبه بندی و قابلیت میدند نمونش افرانت که گرفته و میتوانید برین از سایش عکس هاش رو نگاه کنیدتوی یک قسمتی به اسم گردش در افرانت یا یک همچین چیزی
اگه سوالی هست بازم در صورت توان جواب میدم

alireza.076
September 10th, 2012, 17:30
سه چیز مهمه
پول
پارتی
پررویی
شاید پسر خالتون کامل نشده اند

rpserver
September 10th, 2012, 18:29
سه چیز مهمه
پول
پارتی
پررویی
مجوز اینترنت ماهواره بصورت 2 طرفه و با استفاده از ترنسمیتر فقط به شرکت های pap داده میشه که شرایطی داره .
برای کسب اطلاعات بیشتر و موارد مورد نیاز برای دریافت مجوز باید بصورت حضوری یا تلفنی با سازمان تنظیم مقررات ارتباط داشته باشید .
میتونن کمکتون کنند .
برای استفاده شخصی اگر میخواید که تقریبا غیر ممکن هست

irlogo
September 10th, 2012, 18:51
بر اساس قوانین رگلاتوری کلیه خطوط می بایست از روتینگ *****ینگ عبور کند
چنانچه مجوز icp و idc را داشته باشید می توانید با هماهنگی سازمان از خارج از کشور نیز پهنای باند بگیرید اما دچار مشکلی بسیار بزرگ خواهید شد و آن هم نویز های متعدد روزانه چندین ساعت در مسیر کلی آسمان ایران که موجب قطعی اینترنت شما می گردد.

majidisaloo1
September 10th, 2012, 19:45
بر اساس قوانین رگلاتوری کلیه خطوط می بایست از روتینگ *****ینگ عبور کند
چنانچه مجوز icp و idc را داشته باشید می توانید با هماهنگی سازمان از خارج از کشور نیز پهنای باند بگیرید اما دچار مشکلی بسیار بزرگ خواهید شد و آن هم نویز های متعدد روزانه چندین ساعت در مسیر کلی آسمان ایران که موجب قطعی اینترنت شما می گردد.

حرف ایشون هم درست هست

majidisaloo1
September 10th, 2012, 19:47
سه چیز مهمه
پول
پارتی
پررویی

به pap (یک تحقیق کنید در باره pap تا بدونین به چی میگن pap) با شرایط میدن حالا به استاد دانشگاه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟