PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مشکل عجیب، لطفا راهنمایی کنید

saman09
December 15th, 2009, 22:12
با سلام
من روی هاستم یک ساب دامین ایجاد کرده بودم و در آن وردپرس نصب شده بود. بعد ها برای تغییر سیستم بدون اینکه وردپرس را حذف کنم اول دیتابیس رو پاک کردم بعد ساب دامین رو! اما از میزان فضای اشغال شده چیزی کم نشد!!
بعدا یه اشتباهی کردم configuration هاست رو پاک کردم که در نتیجه کل سایت پاک شد:109:
اما الان وقتی به میزان فضای اشغال شده هاست نگاه می کنم پر نشون می ده ولی من هیچ فایلی توش نمی بینم. یعنی به اون مقدار فضای اشغال شده دسترسی ندارم.
سوالم اینه چجوری می تونم دوباره به این قسمت فایل ها دسترسی پیدا کنم؟
مشکل بعدی من اینه که وقتی دیتابیس می سازم و یوزر رو می دم و بعد میام که یه سیستم دیگه مثل جوملا رو نصب کنم دیگه هیچ سیستمی به دیتابیسی که ساختم کانکت نمیشه؟!!!
حالا چیکار کنم؟
با این اوضاعی که برای هاستم هست هر سیستمی نصب می کنم پیام میده که نمی تونه به دیتابیس کانکت بشه در حالیکه درست دیتابیس ها رو تنظیم کردم.
خواهش می کنم راهنمایی کنید
باتشکر

Roka
December 15th, 2009, 22:21
با سلام

بعدا یه اشتباهی کردم configuration هاست رو پاک کردم که در نتیجه کل سایت پاک شد:109:
اما الان وقتی به میزان فضای اشغال شده هاست نگاه می کنم پر نشون می ده ولی من هیچ فایلی توش نمی بینم. یعنی به اون مقدار فضای اشغال شده دسترسی ندارم.
سوالم اینه چجوری می تونم دوباره به این قسمت فایل ها دسترسی پیدا کنم؟
مشکل بعدی من اینه که وقتی دیتابیس می سازم و یوزر رو می دم و بعد میام که یه سیستم دیگه مثل جوملا رو نصب کنم دیگه هیچ سیستمی به دیتابیسی که ساختم کانکت نمیشه؟!!!
حالا چیکار کنم؟
با این اوضاعی که برای هاستم هست هر سیستمی نصب می کنم پیام میده که نمی تونه به دیتابیس کانکت بشه در حالیکه درست دیتابیس ها رو تنظیم کردم.
خواهش می کنم راهنمایی کنید
باتشکر

قسمت قرمز رو میتونی توضیح بدی ؟ کجا رو حذف کردی ؟

در مورد سایر سئوالات ، شما میزان دسترسیتون به سرور بگو ! ( مدیر سرور هستی ؟ به ssh دسترسی داری ؟ )
یا فقط مشتری هستی و فقط به پنل هاستت دسترسی داری ؟

saman09
December 15th, 2009, 22:30
قسمت قرمز رو میتونی توضیح بدی ؟ کجا رو حذف کردی ؟

در مورد سایر سئوالات ، شما میزان دسترسیتون به سرور بگو ! ( مدیر سرور هستی ؟ به ssh دسترسی داری ؟ )
یا فقط مشتری هستی و فقط به پنل هاستت دسترسی داری ؟

اینم توضیح:
نگاه کنید لطفا
http://img2.pict.com/ae/50/76/2217502/0/5555555.jpg
به اون قسمتی که با فلش نشون دادم کلیک کردم بعد کل اون گزینه های hosting غیرفعال شد.
من فقط مشتری هستم و فقط به پنل هاستم دسترسی دارم.
لطفا کمکم کنید که حسابی اذیت شدم

Roka
December 15th, 2009, 22:32
اوکی
شما اول کار درست و راحت رو انتخاب کن
از مسئول هاستینگ بپرس از اکانت شما بک آپ داره یا نه !

saman09
December 15th, 2009, 22:38
بعدش وارد قسمت DNS settings شدم و روی Restore Defaults کلیک کردم بعد گزینه اول رو تو بین سه گزینه ای که اومد انتخاب کردم و بعد هاست برگشت و بقیه موارد همون چیزهایی هست که در بالا عرض کردم.
حالا هر cms ی نصب می کنم به دیتابیسم کانکت نمیشه اصلا. هیچ سیستم مدیریت محتوایی به هر دیتابیسی که می سازم کانکت نمی شند.
چیکار کنم؟
لطفا کمک کنید

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

اوکی
شما اول کار درست و راحت رو انتخاب کن
از مسئول هاستینگ بپرس از اکانت شما بک آپ داره یا نه !
اگه داشت بگم چیکار کنه؟
اگه نداشت چی؟
راه دوم؟

Roka
December 15th, 2009, 22:55
اگه داشت = ریستور ، همه مشکلات حله !
اگه نداشت= قرص آرام بخش بخور

در مورد cms ها که نصب نمیشند ، باید مسئول سرور mysql رو چک کنه یا تعداد دیتابیس ها رو چک کنید ( لیمیت یا .... ) البته اگه از تعداد باشه ، اصولاً امکان ساخت رو نمیده ولی من با plesk کار نکردم که بخوام دقیق بگم !