PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخاست انتقال یه سایت از یه سرور اختصاصی لینوکسی به یه سرور اختصاصی لینوکسی دیگر

yebordi
September 9th, 2012, 03:25
با سلام
من یه سرور اختصاصی Kimsufi دارم که تو پنل یه شرکت ایرانی هست که قصد تمدید سرورهاش رو نداره و قصد دارم مستقیما از OVH و kimsufi تهیه کنم ولی متاسفانه تجربه در انتقال ندارم
یه سایت لیچر روی این سرور نصبه که هنوز افتتاح نشده
سیستم عامل لینوکس
پنل کلوکسو روش نصبه
حدود 20 مگ فایل که مربوط به خود پلاگین است
هیچ یوزری هم جر ادمین نداره
هزینه انتقال رو می دم سایت رو منتقل کنید
لطفا پیشنهاد بدید

RoobinaServer
September 9th, 2012, 03:41
احتمالا شرکتی که میگید فرانتورک نیست یا به اون ختم نمیشه؟

چه قدر توانایی پرداخت هزینه دارید ؟ سرور آلمان خوبه ؟ یا فقط کیمسوفی میخواید؟

mizbanaval
September 9th, 2012, 11:32
موضوع: درخاست انتقال یه سایت از یه سرور اختصاصی لینوکسی به یه سرور اختصاصی لینوکسی دیگر (http://www.webhostingtalk.ir/f158/58077/)
شما نیاز به سرور دارین یا فقط انتقال یا دو تاش؟؟
من که متوجه نشدم

yebordi
September 9th, 2012, 18:01
احتمالا شرکتی که میگید فرانتورک نیست یا به اون ختم نمیشه؟

چه قدر توانایی پرداخت هزینه دارید ؟ سرور آلمان خوبه ؟ یا فقط کیمسوفی میخواید؟

موضوع: درخاست انتقال یه سایت از یه سرور اختصاصی لینوکسی به یه سرور اختصاصی لینوکسی دیگر (http://www.webhostingtalk.ir/f158/58077/)

شما نیاز به سرور دارین یا فقط انتقال یا دو تاش؟؟
من که متوجه نشدم

با سلام به شما 2 برادر گرامی
برادر من هم به سرور نیاز دارم و هم به انتقال
انتقال رو معمولا در صورت خرید سرور مسئولین چون فایلها هیچ حجمی نداره رایگان انجام می دند
اینکه 2 تا تاپیک بازکردم در یه تاپیک درخاست سرور کردم و در یه تاپیک دیگه درخاست انتقال دلیلش اینه که من ویزا کارت فیزیکی به نام خودم دارم و در صورتی که کسی پیدا نشه سرور مورد نظرم رو داشته باشه خودم هم می تونم به صورت مستقل پرداخت کنم ولی تجربه انتقال سرور به سرور رو ندارم از این روی 2 تاپیک باز شد

برای ماه اول چون یوزر خیلی کم خواهد بود یه سرور سبک تو مایه های کیمسوفی میخ وام برای ماه های بعد همه چیز بستگی به تعداد یوزر داره و مطمئن قضیع فرق می کنه

yebordi
September 10th, 2012, 20:56
سلام
یکی نیست تو کار انتقال باشه پول بگیره ؟

Metalik
September 10th, 2012, 21:23
سلام
یکی نیست تو کار انتقال باشه پول بگیره ؟

سلام
در خدمت هستیم
yahoo: hojjatmr

OnlineServer
September 10th, 2012, 21:30
سلام.
در صورتی که هنوز نیاز دارید در خدمت هستیم.