PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای ساخت یک لیچر شخصی

behnam1366
September 9th, 2012, 00:11
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

من یک سایت فیلم دارم و الان تصمیم گرفتم که واسه خودم یک لیچر شخصی درست کنم (صرفا واسه اینکه لینک های مثل رپیدشر رو مستقیم کنم) حالا سئوالی که از دوستان دارم اینکه میتونم با این لیچر فایل تورنت مستقیم کنم یا نه؟ و سروری که نیاز دارم باید چه مشخصاتی داسته باشه؟

ممنون میشم دوستان کمک کنن

mariean
September 9th, 2012, 01:36
با سلام
از افر های ما در امضا دیدن کنید
با لچر کردن شخصی ... مشکلی نداریم

با تشکر

saeedxxx
September 9th, 2012, 01:45

من یک سایت فیلم دارم و الان تصمیم گرفتم که واسه خودم یک لیچر شخصی درست کنم (صرفا واسه اینکه لینک های مثل رپیدشر رو مستقیم کنم) حالا سئوالی که از دوستان دارم اینکه میتونم با این لیچر فایل تورنت مستقیم کنم یا نه؟ و سروری که نیاز دارم باید چه مشخصاتی داسته باشه؟

جهت مستقیم کردن تورنت بهترین راه خرید یک سرور مجازی ویندوز هست و استفاده از برنامه utorrent و ....

همینطور برای لیچ آپلود سنتر هایی مثل رپیدشیر یا باید از سایتهایی که این کار رو انجام میدن اکانت بخرید یا خودتون اکانت بگیرید (اسکریپت های انجام این کار به صورت رایگان جدیدا خوب جواب نمیدن)

موفق باشید.

rpserver
September 10th, 2012, 23:02
سرور مجازی یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست
با پشتیبانی و نداشتن مشکل با شبکه هایی مثل تورنت و ...
با راه اندازی رایگان و نصب اسکریپت ها و نرم افزار های مورد نیاز شما و آموزش های اولیه
Ram : 1GB
H.D.D: 40GB
Uplink : 1Gbps
Bandwidth : Unlimited
Cpu : Core i 7 3770 @ 3.40 GHZ x 2
توجه کنید که پردازنده 2 هسته ای هست . بصورت اختصاصی
قیمت ماهانه 17,000 تومان بدون هزینه های اضافی
سبد خرید - RPServer | سرویس دهنده حرفه ای سرورهای مجازی و اختصاصی (http://my.rpserver.ir/cart.php?gid=6)

AlborzVPS
September 10th, 2012, 23:58
با سلام

هارد : 50 گیگ
رم : 1024 مگا بایت
پورت سرور : یک گیگابیت
پهنای باند ماهانه : نامحدود
موقعیت : فرانسه

ماهانه 18000 تومان
سبد خرید - پورتال کاربران البرز هاست (http://www.alborzhost.net/portal/cart.php?gid=8)

faq
September 11th, 2012, 00:48

شما سرورشم تهیه کنید باید اکانت premium داشته باشید برای لیچ از rapidshare ,...
اسکریپت های لیچر بیشتر CPU مصرف میکنند هنگام خرید سرور مجازی به cpu رو مدِنظر داشته باشید