PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كارو و ساب هاستينگ

4dmin
December 15th, 2009, 17:01
جريان اين كارو و ساب هاستيگ از چه قراره subhosting.netl زير مجموعه caronet هست؟

goldstar
December 15th, 2009, 17:09
سلام
subhosting یک شرکتی هست که قرارداد داره و جز مجموعه کارو هست و وظیفه اش تامین vps برای مشتریان کارو هست

4dmin
December 15th, 2009, 18:06
قبلا اينجوري نبود ! ميشد از سايت كارو مستقيم سفارش داد! درسته يا من دارم اشتباه ميكنم ؟

goldstar
December 15th, 2009, 18:24
درسته
قبلا کارو خودش مستقیم مییفروخت و قیمتهاش هم بالا بود که مورد نارضایتی بود اما الان واگذار کردن به شرکت دیگه و با قیمتهای ارزونتر میدن
ساپورتشون هم خوبه

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:23 PM ----------

درسته
قبلا کارو خودش مستقیم مییفروخت و قیمتهاش هم بالا بود که مورد نارضایتی بود اما الان واگذار کردن به شرکت دیگه و با قیمتهای ارزونتر میدن
ساپورتشون هم خوبه

4dmin
December 15th, 2009, 18:45
اين عجب پكيج باحاليه Subhosting.Net - Shopping Cart (http://www.subhosting.net/client/cart.php?a=add&pid=37)

Virtual Private Servers - VPS - 1 - buy1get2 free VPS + directadmin 7$ licence
» 40GB of Hard Drive Storage
» 512MB of Memory
» FREE!! - 40GB backup OFFSITE backup - daily - automated
» 500GB Tier 1 Bandwidth

7$

Shc
December 15th, 2009, 19:07
من قبلا از ساب هاستینگ وی پی اس گرفته بودم.
پشتیبانیشون واقعا خوبه.یک موقع بود رم بدلیل کمبود رم سرور دان میشد اطلاع دادیم قبل از دریافت وجه رم رو آپگرید کردند و گفتند هر موقع تونستید بدید.
البته بعد از چند روز به دلایل شخصی درخواست کنسل کردن سرویس رو دادم کمتر از یک روز وجه رو توسط نمایندشون تو ایران(آقای خردمند) برگشت زدند.بدون هیچگون ایراد اضافه ای.

akbar123sat
December 15th, 2009, 19:53
من با این اقا صحبت کردم تو اروپا کشور کرواسی هستش و تلفن امریکا رو دایورت کرده رو تلفن خونش . داره کار میکنه

قیمت هاش خوبه ولی سرور های مجازیش چطوریه من تست نکردم . حالا یکی از بچه ها تو سایت مثل اینکه نماینده نماینده کارو که این اقا باشن هستش که من ازش پرسیدم گفتش به ایران چند تایی سرویس فروخته ولی کسی نماینده فروشش نیست هر کی پول بده بهش می فروشم و ....

mohebali
December 15th, 2009, 20:19
آقای خردمند بیا جواب بده بسه صبر (چه جمله ای)
دوستان من هم صحبت کردم کاملا تایید کردن که آقای خردمند نماینده این شرکت هست.
حتی اگه می خواهید مطمئن شوید کمی در انگلیسی صحبت کردن ضعیف نشون بدید یعنی پس وپیش حرف بزنید تا نفهمه بهتونممیگه که من نمی فهمم چی میگید می خواهید شماره تلفن جلال رو بدم !
!!!!!
آقا جلال تشکر یادت نره که نجاتت دادم !(شوخی)

KamranOnline
December 15th, 2009, 21:13
با سلام

شرکت میزبان وب پایتخت هم نماینده این گروه در ایران می باشد.
اگه کسی از دوستان اطلاعات دقیقی در مورد این گروه خواست به طور کامل سوال کنه و من پاسخ دقیق رو بهش می دهم.

Subhosting
December 15th, 2009, 21:14
:53:

سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز در این تالار ،

در مورد سوالی که مطرح شده بود باید عرض کنم که ساب هاستینگ زیر مجموعه کارو نیست

این دو،دو شرکت هستند که با یکدیگر همکاری خوبی دارند و بخش خوبی از همکاری ها مربوط

به سرور ها میباشد . ساب هاستینگ در اروپا واقع شده است و هیچ مشکلی با ایران ندارد .

بنابر این عزیزان میتوانند از این طریق سرورهای دیتاسنتر کارو را با قیمتی مناسب تهیه نمایند.

لازم به ذکر است، قیمت هایی که در ایران ارائه میشود همان قیمت های درج شده در سایت

است. عزیزان اگر سوال و درخواستی داشتند میتوانند با ما در تماس باشند.

همچنین میتوانید مستقیم سوالات خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید: ( به انگلیسی )

ivan@subhosting.net

.

Mohsen
December 15th, 2009, 21:19
با سلام

شرکت میزبان وب پایتخت هم نماینده این گروه در ایران می باشد.
اگه کسی از دوستان اطلاعات دقیقی در مورد این گروه خواست به طور کامل سوال کنه و من پاسخ دقیق رو بهش می دهم.

جناب بیگلری نمایندگی شما به چه صورت هست؟ شما هم وی پی‌اس ها رو به قیمت خود ساب هاستینگ ارائه می‌دین؟ پشتیبانی چی با خودشون هست یا با شما یا هر دو؟

KamranOnline
December 15th, 2009, 22:14
جناب بیگلری نمایندگی شما به چه صورت هست؟ شما هم وی پی‌اس ها رو به قیمت خود ساب هاستینگ ارائه می‌دین؟ پشتیبانی چی با خودشون هست یا با شما یا هر دو؟

به قیمت ساب هاستینگ با یه کمی تغییرات.
پشتیبانی با هر دو می باشد.
تفاوت در هزینه تفاوت در پشتیبانی هست. پلان مدیریت حرفه ای سرور روی وی پی اس ها به صورت کاملا رایگان می باشد و یک سری Manage خیلی کامل تر از ساب هاستینگ در اختیار کاربران قرار می گیره.

4dmin
December 15th, 2009, 22:26
يكي از نمايتده ها درباره قيمت پايين پكيج زير مارو توجيه كنه!

subhosting.net/client/cart.php?a=add&pid=37

Subhosting
December 15th, 2009, 23:38
دوست عزیز ،

همچین سروری ما نداریم

لیست سرور ها در این لینک هست : Subhosting - VPS Plans (http://subhosting.net/vps.php)

این سروری که شما لینک دادید اشتباه در معرض عموم قرار داده شده است. اطلاع دادم ان را بردارند.

با تشکر

.

4dmin
December 15th, 2009, 23:57
دوست عزیز ،

همچین سروری ما نداریم

لیست سرور ها در این لینک هست : subhosting - vps plans (http://subhosting.net/vps.php)

این سروری که شما لینک دادید اشتباه در معرض عموم قرار داده شده است. اطلاع دادم ان را بردارند.

با تشکر

.
شما مگه بهشون دستور هم ميديد! خب افر دادن ديگه با دايركت ادمين 7 تومن خيلي خوبه با سي پنل ميخوام اوردر بدم 14 :53:

mohebali
December 16th, 2009, 09:09
هنوز برنداشتن
جناب بیگلری شما نماینده رسمی هستی یعنی اگر بپرسم اسم شما رو میارن؟
ولی من به دفعات پرسیدم فقط از آقای خردمند اسم آوردن وعی نمی دونم چرا میخواستن شمارشو بدن !

TukaNet
December 16th, 2009, 10:44
در مورد سرویس ها کسی توضیح کامل نمیده ؟
از چه مجازی سازی استفاده کردن ؟

mohebali
December 16th, 2009, 11:31
در مورد سرویس ها کسی توضیح کامل نمیده ؟
كجاش؟

از چه مجازی سازی استفاده کردن ؟
openvz
در ضمن سروري كه اينا رو دارن ازشون ميدن خيلي خفنه

TukaNet
December 16th, 2009, 12:14
كجاش؟

openvz
در ضمن سروري كه اينا رو دارن ازشون ميدن خيلي خفنه

ممنونم ، ولی خوب اینجا اون تاپیک دیتاسنتر قابلمه (http://www.webhostingtalk.ir/f54/%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%85%D9%87-5764/) نیست که میگید خیلی خفنه :d
اگر شما اطلاع دارید مشخصات کامل رو بگید یا اینگه نمایندگان عزیز خودشون این کار رو بکنند.

mohebali
December 16th, 2009, 14:46
رمش فعلا 12 گیگ هست که خب قابل افزایش هست.
سی پی یو 16 هسته ای داره !:d
دیگه چی میخوای؟

mohebali
December 16th, 2009, 17:22
system information
model:linux pc intel xeon cpu e5530 @ 2.40 ghz
processer frequency :2.39 ghz
cores:16
l2 cach:256 kb
memory:11.7 gB N/A

akbar123sat
December 16th, 2009, 20:38
بازم دعوا شدن بازم شد داستان ورد استریم

من اول با چت انلاین کارو صحبت کردم گفتم سرور میخوام از ایران هستم گفتش نمایندگی تو ایران داریم حتی لینک ننماینده تو قسمت رسیلر هستش نیکان . بعدش گفتم وی پی اس چطور لینک این شرکت رو بهم دادش گفت از اینها بگیر چون تو اروپا هستند مشکلی با ایران ندارن

بعد رفتم سراغ این یارو اولش پرسیدم چرا تلفنت شماره امریکا هستش خودت تو اروپا گفتش شماره رو دایورت کردم و این حرفها بعد پرسیدم کجای اروپایی گفتش کرواسی . بعدش گفتم من از ایران هستم و میخوام خرید کنم ایا نمایندگی فروش تو ایران دارید گفتش نداریم ولی سرویس به ایران فروختیم شما هم بخوایهد از طریق پی پال واریز کنید و خریداری کنید گفتم نمایندگی میدید گفتش اره نمیاندگی هم بهت میدیم وو...... انگلیسیش زیاد خوب نبودش و دست و پا شکسته حرف میزد خلاصه داستان اینه حالا بغیه چی میگن نمیدونم من رو کنجکاوی اینها رو ازش پرسیدم در ضمن سرور ها رو خودش منیج میکنه و میده به کارو ربطی نداره و...

بازم اگر خواستید و حال داشتم یه بار دیگه میرم تو مخش و نوشته هاش رو اینجا کپی میکنم .

4dmin
December 16th, 2009, 20:44
در ضمن سرور ها رو خودش منیج میکنه و میده به کارو ربطی نداره و...
اين يعني چي؟

Subhosting
December 16th, 2009, 21:36
بازم دعوا شدن بازم شد داستان ورد استریم

من اول با چت انلاین کارو صحبت کردم گفتم سرور میخوام از ایران هستم گفتش نمایندگی تو ایران داریم حتی لینک ننماینده تو قسمت رسیلر هستش نیکان . بعدش گفتم وی پی اس چطور لینک این شرکت رو بهم دادش گفت از اینها بگیر چون تو اروپا هستند مشکلی با ایران ندارن

بعد رفتم سراغ این یارو اولش پرسیدم چرا تلفنت شماره امریکا هستش خودت تو اروپا گفتش شماره رو دایورت کردم و این حرفها بعد پرسیدم کجای اروپایی گفتش کرواسی . بعدش گفتم من از ایران هستم و میخوام خرید کنم ایا نمایندگی فروش تو ایران دارید گفتش نداریم ولی سرویس به ایران فروختیم شما هم بخوایهد از طریق پی پال واریز کنید و خریداری کنید گفتم نمایندگی میدید گفتش اره نمیاندگی هم بهت میدیم وو...... انگلیسیش زیاد خوب نبودش و دست و پا شکسته حرف میزد خلاصه داستان اینه حالا بغیه چی میگن نمیدونم من رو کنجکاوی اینها رو ازش پرسیدم در ضمن سرور ها رو خودش منیج میکنه و میده به کارو ربطی نداره و...

بازم اگر خواستید و حال داشتم یه بار دیگه میرم تو مخش و نوشته هاش رو اینجا کپی میکنم .

دوست عزیز لطفا بفرمایید با چه شخصی صحبت کردید؟

و لطفا گفتگوی خودتون رو اینجا بزارید.