PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال اطلاعات سرور مجازی

kamal3401
September 8th, 2012, 18:06
سلام من یه سرور مجازی ویندوز دارم که به عنوان هاست دانلود ازش استفاده میکنم حالا میخوام سرورمو عوض کنم میشه اطلاعات سرور قبلی رو منتقل کنم به سرور جدید؟

AvalinHost
September 8th, 2012, 19:02
سلام
1- نصب filezilla server در سرور مبدا و ساخت یک اکانت ftp
2- نصب filezilla client در سرور مقصد
3- کانکت شدن به ftp در سرور مقد و دانلود فایلهای سرور مبدا
موفق باشید.

HOSSEIN1242000
September 8th, 2012, 21:13
با سلام اگر سرور تون از یک لوکشین هست و سرعت وی پی اس تون خوب هست می تونید به صورت ریموت دیتا تون کپی کنید قبل از کپی کردن پیشنهاد می کنم فایل هاتون rar کنید تا حجم دیتا تون پایین بیاد و سریع تر کپی شه به وی پی اس جدیدتون

سرفراز سربلند باشید

taghi.karimi
September 8th, 2012, 21:54
با سلام اگر سرور تون از یک لوکشین هست و سرعت وی پی اس تون خوب هست می تونید به صورت ریموت دیتا تون کپی کنید قبل از کپی کردن پیشنهاد می کنم فایل هاتون rar کنید تا حجم دیتا تون پایین بیاد و سریع تر کپی شه به وی پی اس جدیدتون

سرفراز سربلند باشید

مطمئنا حجم اطلاعات زیاد هست که قرار به انتقال است پس رار کردن هم منابع سرور نیاز دارد و هم زمان که معمولا برای مواقعی استفاده میشود!واقعلا فشده شدن و رمز نگاری و... اهمنیت پیدا کنند!
موردی که اولین هاست فرمودن از بهترین موارد هست!

mohamad2314
September 8th, 2012, 21:57
بهترن را استفاده از ftp دوست عزیز

sarwhost
September 8th, 2012, 22:15
خب میتونن از تمپلت هم استفاده کنند

Mihan-VPS
September 8th, 2012, 22:21
تمپلت که دیگه چند روزی زمان میبره اگه ججم دیتا بالا باشه :دی

sgwgo
May 25th, 2013, 17:38
دوستان یه روش هارد به هارد هست اون چطوریه؟

Web Host Persia
May 25th, 2013, 18:58
بهترین روش همون روشی هست که AvalinHost عزیز گفتن ...
دیتا با این روش به خوبی و سالم منتقل می شه ...

liveserver
May 27th, 2013, 05:17
بهترین و مطمئن ترین راه همانطور که جناب سادات فرمودند نصب فایل زیلا و انتقال از طریق اف تی پی میباشد.