PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی حرفه ای قالب وردپرس با قیمت مناسب!

theboy
September 8th, 2012, 14:34
باسلام.
انواع سفارشات طراحی قالب وردپرس دریافت میشه.
قالب ها واقعا حرفه ای و سئو شده طراحی خواهند شد.
در صورت نیاز به قالب ها امکاناتی مثل "اجاکس،جی کوئری،زمینه ی دلخواه و..." هم اضافه خواهد شد.

قیمت برای شروع 150هزار تومان که با افزودن امکانات افزایش پیدا می کنه.

نمونه ی کار تجاری فعلا نداریم و اکثر کارهای ما شخصی بوده، ولی اولین پروژه رو اول طراحی می کنیم و تحویل میدیم بعدش پولشو می گیریم.

MihanTech
September 8th, 2012, 15:36
نمونه کار ؟!

theboy
September 8th, 2012, 15:54
در پست اول در این باره صحبت کردم.

GraphX
September 9th, 2012, 09:57
نمونه کار غیر تجاری چی داری ؟

theboy
September 9th, 2012, 14:56
در pt جوابتون رو دادم.

theboy
September 9th, 2012, 16:54
قیمت برای اولین پروژه کاهش یافت!

windowsgame
September 9th, 2012, 17:29
عزیز به نظر من اگه اول یه قالب میساختی و به دوستان نشون میدادی بهتر بود

sazsaz
September 9th, 2012, 18:35
عزيزم شما كه نه سايت داريد نه براي كسي كار كرديد
چطور مي تونن بهتون كار بدن بايد طرف كه مي خواد كار بده كمي اطمينان خاطر داشته باشه
براي راهنمايي بيشتر اين آي دي منه
sazwebcom

theboy
September 9th, 2012, 22:04
مشغول طراحی یه قالب هستم.
انشاالله وقتی طراحی تموم شد قرار میدم.
در ضمن:
اینجا تاپیک منه! پس لطفا از معرفی خودتون به انواع روش ها و وانمود کردن اینکه شما بهترید بپرهیزید! :53:

sazsaz
September 9th, 2012, 22:14
مشغول طراحی یه قالب هستم.
انشاالله وقتی طراحی تموم شد قرار میدم.
در ضمن:
اینجا تاپیک منه! پس لطفا از معرفی خودتون به انواع روش ها و وانمود کردن اینکه شما بهترید بپرهیزید! :53:
تاپيك را شما شروع كرديد ولي انجمن شما نيست
من مي خواستم ازتون حمايت كنم ولي انگار بچه هستيد

theboy
September 10th, 2012, 00:37
تاپيك را شما شروع كرديد ولي انجمن شما نيست
من مي خواستم ازتون حمايت كنم ولي انگار بچه هستيد
معمولا زننده ی تاپیک صاحب تاپیک میشه!(کی حرف از انجمن زد؟)

بعد یه سوال، میشه دقیقا بگید چه کمکی می خواستید به من بکنید؟

windowsgame
September 10th, 2012, 00:40
درسته دوست عزیز به نظر من آقای سازساز(والا اسمتونو نمیدونستم)الآن از با سابقه ترین و حرفه ای ترین های انجمن هستن میتونن ایشون کمک خیلی زیادی به من و شما که تازه واردیم داشته باشن البته اگه مایل باشن

theboy
September 10th, 2012, 00:48
درسته دوست عزیز به نظر من آقای سازساز(والا اسمتونو نمیدونستم)الآن از با سابقه ترین و حرفه ای ترین های انجمن هستن میتونن ایشون کمک خیلی زیادی به من و شما که تازه واردیم داشته باشن البته اگه مایل باشن

دوست عزیز من تازه کار نیستم! عضو فعال چند تا از معروف ترین انجمن ها هستم. و طراحی قالب رو هم تازه شروع نکردم. فقط تازه این کار رو به صورت تجاری در پیش گرفتم!

در ضمن من به این دوستمون (sazsaz) خدایی نکرده توهین نکردم! یه حرف خیلی منطقی زدم!! ایشون بگن چه کمکی می خواستن به من بکنند اگر منطقی بود من همینجا ازشون عذر خواهی می کنم.

پ.ن: موضوع تاپیک 180 درجه منحرف شد!

delta
September 10th, 2012, 00:49
داداش من چرا بهت برمیخوره؟ مگر شما حرفه ای نیستید؟ کارتون داره نشون میده کلا غیر حرفه ای هستید.این که یک تاپیک بزنید بگید مال منه کسی دخالت نکنه که نشد! تاپیک زدید عمومی. ملت حق دارند نظر بدند..شما اگر کمی حرفه ای بودید یک سایت که کلا براتون 20 هزار تومانم آب نمیخوره رو راه مینداختید.یک شماره تلفن و آدرس و.. از خودتون میزاشتید.بعد میومدید تاپیک میزدید. شما به اضای هر کار میخواین بالای 150 هزار تومان کسب درآمد کنید.. یعنی یک سایت 20 هزار تومانی برای کارتون نمیصرفه براتون که راش بندازید؟

theboy
September 10th, 2012, 00:57
داداش من چرا بهت برمیخوره؟ مگر شما حرفه ای نیستید؟ کارتون داره نشون میده کلا غیر حرفه ای هستید.این که یک تاپیک بزنید بگید مال منه کسی دخالت نکنه که نشد! تاپیک زدید عمومی. ملت حق دارند نظر بدند..شما اگر کمی حرفه ای بودید یک سایت که کلا براتون 20 هزار تومانم آب نمیخوره رو راه مینداختید.یک شماره تلفن و آدرس و.. از خودتون میزاشتید.بعد میومدید تاپیک میزدید. شما به اضای هر کار میخواین بالای 150 هزار تومان کسب درآمد کنید.. یعنی یک سایت 20 هزار تومانی برای کارتون نمیصرفه براتون که راش بندازید؟

من از نظر کسی ناراحت نشدم! الان از همین نظر شما هم ناراحت نشدم. قضیه اصلا سر نظردادن و... نیست. منم نگفتم کسی دخالت نکنه...
ولی یه مشکلی هست. اینکه یکی بره تو تاپیکی که یکی دیگه برای کار خودش ایجاد کرده آیدی بذاره و از خودش تعریف کنه و شخص طراح رو به نوعی بکوبه خیلی بده و به من یکی حسابی بر می خوره! (البته شاید sazsaz همچین هدفی نداشته ولی من اینطور برداشت کردم)

theboy
September 12th, 2012, 14:14
عزيزم شما كه نه سايت داريد نه براي كسي كار كرديد
چطور مي تونن بهتون كار بدن بايد طرف كه مي خواد كار بده كمي اطمينان خاطر داشته باشه
براي راهنمايي بيشتر اين آي دي منه
sazwebcom
خوب دوستان با یه گشت و گذار ساده تو فروم فهمیدم که اشتباه می کردم و ایشون نیازی به معرفی خودش نداره!

همین جا جلوی همه ازشون معذرت می خوام. امیدوارم که بنده رو ببخشند.

sazsaz
September 12th, 2012, 15:09
ما از شما ناراحت نشديم
شما هم برادر ما هستيد
خدا مي دونه برات برنامه داشتم و قصدم اين بود كه كمكت كنم
حالا هم ناراحت نشو هر وقت ماهي را از آب بگيري تازه هست

sazsaz
September 12th, 2012, 15:12
من پارسايي هستم