PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای عوض کردن لینک دانلود مطالب یه سایت

hostarya
September 8th, 2012, 13:59
با سلام همان طور که از عنوان مطلب من مشاهده میشه من میخوام لینک تمامی مطالب سایست رو عوض کنم سیستم سایت هم دیتالایف هستش
روش عوض کردن رو ممنون میشم بگین/با تشکر

hostarya
September 8th, 2012, 14:20
up... لطفا یکی کمکی کنمه

f.etemadian
September 8th, 2012, 15:41
به نظرم برای شروع بهتر بود یه کم بیشتر توضیح می دادین...

hostarya
September 8th, 2012, 15:44
خب عزیز ببین من میخوام لینک مطالب دانلود رو عوض کنم مثلا وقتی لینک یه مطلب اینطوری هست
downloademan.com/matlab.html
خب بشه
downloademan.ir/matlab.html
ممنون میشم بگین چطوری؟

spalisp
September 8th, 2012, 16:04
دوست عزیز شما کل دومین .com رو دایرکت کنید روی .ir | فکر کنم اینجوری درست بشه

hostarya
September 8th, 2012, 16:07
این راه هم امتحان شده نمیشه/
یکی از دوستان گفتش با دیتابیس باید ور بری ولی گفت خودش بلد نیس :دی
فکر کنم با یه کدی اینا بشه کسی نمیتونه کمکی کنه؟

goonagooon
September 9th, 2012, 10:11
سلام
در مورد این مشکل شما راه های خیلی زیادی وجود داره که از همه ی راه ها می تونی بری
1- یه بک آپ کلی از طریق سی پنلت بگیر ، بعد برو یه هاست برا دامین دات کامت بخر و بک آپو رو هاست دامین دات کامت ری استور کن
2- تمامی هاست ها قابلیت Parked Domains رو دارن ، باید بری دامین دات کامت رو اونجا ادد کنی(البته باید dns ها ست شده باشند)
3- خود مدیریت هاستینگت می تونه دامینت رو انتقال بده
اگه مشکلی بود در خدمتم
www.webproteam.ir

faq
September 9th, 2012, 10:18
با سلام همان طور که از عنوان مطلب من مشاهده میشه من میخوام لینک تمامی مطالب سایست رو عوض کنم سیستم سایت هم دیتالایف هستش
روش عوض کردن رو ممنون میشم بگین/با تشکر

دیتالایف رو نمیدونم اما با نیوک و بیشتر پرتال ها توی تنظیمات میشه آدرس رو تغییر داد
اگر نشد باید دیتابیس رو Export کنید و آدرس سایت جدید رو توش Replace کنید و دوباره Import کنید

mehdisr
September 9th, 2012, 10:21
دیتابیس رو Export کنید و آدرس سایت جدید رو توش Replace کنید و دوباره Import کنید

بهترین کار همینه .

دیتابیس رو بعد Export‌کردن با فایل Notpad باز کن و اسم دامنه را با دامنه جدید عوض کن .

راحت و بدون دردسر .

ilight
September 9th, 2012, 11:19
یه اسکریپت php هست ، که یک چیز رو می تونید تو دیتابیس سرچ کنید ، بعد replace کنید ، از اون ها استفاده کنید . البته بک اپ بگیرید حتما

mehdisr
September 9th, 2012, 16:39
یه اسکریپت php هست ، که یک چیز رو می تونید تو دیتابیس سرچ کنید ، بعد replace کنید ، از اون ها استفاده کنید . البته بک اپ بگیرید حتما

دوست عزیز اگه اسکریپت رو دارید لطفا در سایت قرار دهید

hostarya
September 9th, 2012, 17:07
دوستان ازتون خیلی ممنونم
من مشکلم خیلی وقتهحل شده نتونستم اینجا بیام بگم شمرنده ولی من با برنامه ویرایشگر های نوت پد دیتابیس رو باز کردم بعد تمامی لینک ها عوض شدن
باتشکر از همه دوستان

ilight
September 9th, 2012, 17:10
دوست عزیز اگه اسکریپت رو دارید لطفا در سایت قرار دهید

برای سایر دوستان
اسکریپت رو من خودم تست کردم ، رو دیتابیسی با حجم حدود ۷۰۰مگ ، درست کار می کنه ولی بک اپ یادتون نره
http://ilight.ir/dl/mysql_replace.zip