PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بستن transfer از هاست

navids_69
December 15th, 2009, 13:13
سلام من یک هاست دانلود گرفتم که روش rapidleech نصب کردم که باهاش transfer کنم چند وقته پیش چندتا سایت رو دیدم که نمیزاشتن ازشون transfer کرد وقتی لینک دانلود رو از سایتشون کپی میکردم برای transfer فایل رو دانلود نمیکرد و ریداکت میشد به صفحه اول سایت منم می خواستم اینکارو بکنم اگر ممکنه کمک کنید و می خواستم ببنم اگر این کار رو انجام بدم برای rapidleech مشکلی پیش نمیاد؟

packsaft
December 15th, 2009, 21:27
سلام من یک هاست دانلود گرفتم که روش rapidleech نصب کردم که باهاش transfer کنم چند وقته پیش چندتا سایت رو دیدم که نمیزاشتن ازشون transfer کرد وقتی لینک دانلود رو از سایتشون کپی میکردم برای transfer فایل رو دانلود نمیکرد و ریداکت میشد به صفحه اول سایت منم می خواستم اینکارو بکنم اگر ممکنه کمک کنید و می خواستم ببنم اگر این کار رو انجام بدم برای rapidleech مشکلی پیش نمیاد؟

این آپلود سنتر ها زمانی که کاربری درخواست دانلود میده یه پوشه جدید باز میکنن و فایل رو اونجا کپی میکنن که این آدرس موقت هست و اونو به شما نشون میدن (فایل اصلی سر جای خودش هست و آدرس دیگه ای داره) که مخصوص یک آی پی هست و اگه یه کاربر دیگه این آدرس رو درخواست کنه اول آی پی چک میشه بعد اگه همون آی پی اول باشه اجازه دانلود میده و اگر نه ریدایرکت میشه یا یه پیغامی میده

کدوم سایت یا سایتهایی مد نظر شما هستن؟

navids_69
December 16th, 2009, 01:07
سایت film2movie یا farskids4 ولی کاری به ip نداره اگرلینک دانلود فایل رو در سایت دیگه ام بزاریم بازم ریداکت میشه

packsaft
December 16th, 2009, 04:57
سایت film2movie یا farskids4 ولی کاری به ip نداره اگرلینک دانلود فایل رو در سایت دیگه ام بزاریم بازم ریداکت میشه

این سایتها به خاطر جلوگیری از ***یدن ترافیک تنظیمات سایت رو طوری انجام دادن که به این شکل ریدایرکت بشه
شما دقیق توضیح بدین از چه سیستمی دانلود میکنین اگه اسکریپت هست باید طوری تنظیم شه که رفرر خود سایت بیوفته که در اینصورت اجازه دانلود میده

navids_69
December 16th, 2009, 11:19
نه من مشکلی ندارم و نمیخوام از این سایت ها دانلود کنم فقط می خوام تنظیمات هاست دانلود خودم رو مثل این سایت هت تنظیم کنم اگر ممکنه آموزش رو بدین

navids_69
December 16th, 2009, 19:23
:105:

packsaft
December 18th, 2009, 02:06
نه من مشکلی ندارم و نمیخوام از این سایت ها دانلود کنم فقط می خوام تنظیمات هاست دانلود خودم رو مثل این سایت هت تنظیم کنم اگر ممکنه آموزش رو بدین

شما اگه منتظر جواب کسی موندی و کارت خیلی ضروریه میتونی یه پ خ بزنی از نظر من که ایرادی نداره
این تاپیک رو ببین باز اگه مشکلی بود بگو

http://www.webhostingtalk.ir/f58/%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%85%D8%B3%D9%86%D9%82%DB%8C%D9%85-%D8%A7%D8%B2-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D8%A7%D8%B5-4091/