PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست رابط مالی برای خرید از هتزنر

852
September 7th, 2012, 19:12
سلام
من چنتا سوال داشتم.
1- چجوری میتونم 1 رابط مالی برای خرید از دیتاسنتر هتزنر پیدا کنم؟یکی که تو ایران باشه و پول به تومن بهش بدم.و جوابای پشتیبانی رو در حد امکانش به فارسی بهم بگه.سود خودشم در نظر میگیرم.
2-سوال دوم من این هست که آیا میشه درخواست سرور مجازی یا اختصاصی از رنج 5.9.12.20 کرد؟ تو رنج همین آی پی میخوام.

اگه کسی هست لطفا آی دی یاهوشو برام بزاره اینجا تا ادد کنم و به کارمون برسیم.
با تشکر

razavihost
September 10th, 2012, 08:15
سلام
من میتنم بهتون سرور هارو بدم.
اما واسه آی پی مشخص نیست چون رندومی آی پی میدن و نمیشه 100% گفت که همین رنج هست

rezai78
September 10th, 2012, 22:31
همین آی پی که شما دادید نیز در حال استفاده هست
اصلا نمیشه پیشبینی کرد

peyman0742
October 1st, 2012, 18:00
سلام
من میتنم بهتون سرور هارو بدم.
اما واسه آی پی مشخص نیست چون رندومی آی پی میدن و نمیشه 100% گفت که همین رنج هست

جناب آریامنش تایید میشن

razavihost
October 1st, 2012, 20:26
جناب آریامنش تایید میشن

موسوی هستم.

fasterhost
October 1st, 2012, 20:51
جناب آریامنش تایید میشن

اسپم میدی یه چیزی نده که حالت گرفته بشه

شما هم می تونید توی بخش خرید سرور اختصاصی چیزیو که می خواید پیدا کنید یا با همین آقای موسوی کارتون رو انجام بدید اما یه نگاه به قیمت ارز بندازید که الان سر به فلک کشیده اگه بودجتون کمه فعلا سرور نخرید چون قیمتا معلوم نیست ماهه بعد چی بشه اگه می تونید بازاریابی کنید بخرید کلا به من مربوط نمیشه البته فقط یه نظر بود و بس ....

peyman0742
October 1st, 2012, 21:59
اسپم میدی یه چیزی نده که حالت گرفته بشه

شما هم می تونید توی بخش خرید سرور اختصاصی چیزیو که می خواید پیدا کنید یا با همین آقای موسوی کارتون رو انجام بدید اما یه نگاه به قیمت ارز بندازید که الان سر به فلک کشیده اگه بودجتون کمه فعلا سرور نخرید چون قیمتا معلوم نیست ماهه بعد چی بشه اگه می تونید بازاریابی کنید بخرید کلا به من مربوط نمیشه البته فقط یه نظر بود و بس ....

بنده شما رو نمی شناسم ولی به این نمیگن اسپم به شما هم ارتباطی نداره که من ایشونو به چه اسمی خطاب کردم

جناب موسوی شرمنده

30SecondToMars
November 14th, 2012, 22:57
بابا شما دیگه کی هستین !

همه دارن از هتزنر فرار میکنن و به جاهای دیگه کوچ میکنن ، اون موقع شما تازه میخوای از اونجا سرور بخری ؟؟!

توی همین فروم بگردی کلی کلاهبرداری هتزنر رو میبینی ، که پول دوستان ایرانی ما رو ***یده، و سروراشون رو بی خودی و فقط به خاطر عوامل سیاسی مسدود کرده

نگیر اقا نگیر ......

30SecondToMars
November 14th, 2012, 23:01
باور نداری ؟

شرکت نوآوران شبکه بینالود - وارهاست - Services warez-host.ir (http://warez-host.ir)

یک اسکرین شات هم بزارم تا ایندگان هم ببینند

9775

AvalinHost
November 14th, 2012, 23:02
بابا شما دیگه کی هستین !

همه دارن از هتزنر فرار میکنن و به جاهای دیگه کوچ میکنن ، اون موقع شما تازه میخوای از اونجا سرور بخری ؟؟!

توی همین فروم بگردی کلی کلاهبرداری هتزنر رو میبینی ، که پول دوستان ایرانی ما رو ***یده، و سروراشون رو بی خودی و فقط به خاطر عوامل سیاسی مسدود کرده

نگیر اقا نگیر ......

خیلی باحالی!!!

AvalinHost
November 14th, 2012, 23:15
باور نداری ؟

شرکت نوآوران شبکه بینالود - وارهاست - Services warez-host.ir (http://warez-host.ir)

یک اسکرین شات هم بزارم تا ایندگان هم ببینند

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f34/9775-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D8%AA%D8%B2%D9%86%D8%B1-hezner-png

اینا همش داستانه!!!
فقط یه عده بچه باور میکنن.