PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خداحافظ دوستان وب هاستینگ تالکی من

ourweb
September 7th, 2012, 14:27
با سلام دوستان من خوب هسنید من امین هستم الان 8 سال که داخل اینترنت هستم یادمه روز های اولی که داخل اینترنت اومدم یا یک وبلاگ شروع کردم که هنوز هم بالاست خب شروع کردیم وبلاگ نویسی ماه های اول پول تلفن 100 تا 200 میومد چون من اون موقه با dialup وصل میشدم به خیال خودم چه سرعتی داشت بعد کم کم با ADSL اشنا شدم یادم هست اون موقه 150 دادم برای سرعت 128 خب پا گزاشتیم به اینترنت با سرعت بالا بعد از چند وقت دیدم 128 جواب کارم رو نمیده به 2048 ارتقا دادم خب از وبلاگ نویسی دست کشیدم و به وب سایت رسیدم اون موقه من نمیدونستم وردپرس چی هست خب اون موقه کسی که برام دامنه ثبت کرده بود یک هاست گفت باید بخری من از شرکت نگاه روشن پارس خریدم چقدر جالب بود برای اولین بار داخل عمرم بود که داشتم دایرکت ادمین رو میدیم کم کم به میزبانی وب علاقه مند شدم و اومدم به بخش میزبانی وب خب اون موقه من سرور میخریدم 100 هزار تومان با دایرکت ادمین در ماه 3 بار هک میشد سرور چون بلد نبودم چیکار کنم ولی انقدر دنبالش رو گرفتم که دیگه داخل این کار استاد شدم الان 8 سال گزشته و من چیزهای که یاد گرفتم رو به توان خودم و هوش خودم افتخار میکنم چیزهای که من یاد گرفتم PHP / JAVA/ AJAX/ LINUX/VMWARE/MIKROTIK / BTS / ISCLASS این ها رو من داخل این 8 سال یاد گرفتم به صورت کامل ولی امروز نشتم با خودم یک براوردی کردم داخل این 8 سال من به اندازه 17 میلیون خرج کردم که بخوام داخل اینترنت بمونم ولی نسو این مبلغ رو هم در نیوردم در هر صورت من دارم از اینترنت میرم به صورت کامل دوستان من هستند داخل میزبانی ولی من دیگه نیستم

خدانگهدار دوستان من ...

shahab-f
September 7th, 2012, 14:49
حالا کجا میری ؟>؟؟؟

rezaonline.net
September 7th, 2012, 15:04
از این جور آدما خوشم میاد .
یه هو همه چیو میذارن زمین و شروعی دوباره .
آدما باید یاد بگیرین ، از چیزایی که خیلی دوستش دارن راحت دل بکنن .

منم روزی همین کارو میکنم به یقین .
اما هنوز مونده:53:

ourweb
September 7th, 2012, 19:32
ممنون از نظر خوب تان .

shivahost
September 7th, 2012, 19:38
از این جور آدما خوشم میاد .
یه هو همه چیو میذارن زمین و شروعی دوباره .
آدما باید یاد بگیرین ، از چیزایی که خیلی دوستش دارن راحت دل بکنن .

منم روزی همین کارو میکنم به یقین .
اما هنوز مونده:53:

خوبه؟ طرف کلی گرد و خاک این بازار رو خورده! ضرر هاش رو داده! حالا که مجرب شده و می تونه به سودآوری 100 ها برابر ضررش برسه خوبه که ول کنه و بره!؟

من نمی دونم این دوستمون به چه مراتبی رسیده! اما در کل مخالف با اینکه یک نفر چندین سال تجربه را بی خیال بشه و بره.....

mehrshad.ho
September 7th, 2012, 19:47
مثل این میمونه آدم مونسش رو ول کنه بره

rezaonline.net
September 7th, 2012, 20:06
خوبه؟ طرف کلی گرد و خاک این بازار رو خورده! ضرر هاش رو داده! حالا که مجرب شده و می تونه به سودآوری 100 ها برابر ضررش برسه خوبه که ول کنه و بره!؟

من نمی دونم این دوستمون به چه مراتبی رسیده! اما در کل مخالف با اینکه یک نفر چندین سال تجربه را بی خیال بشه و بره.....

شما هنوز منطق کار رو درک نمیکنید .
انسانهای موفق توی هر کاری موفق خواهند بود .

shivahost
September 7th, 2012, 20:16

بله، موفق خواهند بود. اما به شرطی که از تجربیاتشون استفاده کنند. هیچ انسانی بدون هیچ تجربه ای موفق نخواهد بود!

fathipours1
September 7th, 2012, 20:16

انسانهای موفق کاری که دوست دارن رو انجام میدن !

شاید از بعضی چیزا بزنن اما برای رسیدن به علاقشون

دِل
September 7th, 2012, 20:22
با سلام دوستان من خوب هسنید من امین هستم الان 8 سال که داخل اینترنت هستم یادمه روز های اولی که داخل اینترنت اومدم یا یک وبلاگ شروع کردم که هنوز هم بالاست خب شروع کردیم وبلاگ نویسی ماه های اول پول تلفن 100 تا 200 میومد چون من اون موقه با dialup وصل میشدم به خیال خودم چه سرعتی داشت بعد کم کم با ADSL اشنا شدم یادم هست اون موقه 150 دادم برای سرعت 128 خب پا گزاشتیم به اینترنت با سرعت بالا بعد از چند وقت دیدم 128 جواب کارم رو نمیده به 2048 ارتقا دادم خب از وبلاگ نویسی دست کشیدم و به وب سایت رسیدم اون موقه من نمیدونستم وردپرس چی هست خب اون موقه کسی که برام دامنه ثبت کرده بود یک هاست گفت باید بخری من از شرکت نگاه روشن پارس خریدم چقدر جالب بود برای اولین بار داخل عمرم بود که داشتم دایرکت ادمین رو میدیم کم کم به میزبانی وب علاقه مند شدم و اومدم به بخش میزبانی وب خب اون موقه من سرور میخریدم 100 هزار تومان با دایرکت ادمین در ماه 3 بار هک میشد سرور چون بلد نبودم چیکار کنم ولی انقدر دنبالش رو گرفتم که دیگه داخل این کار استاد شدم الان 8 سال گزشته و من چیزهای که یاد گرفتم رو به توان خودم و هوش خودم افتخار میکنم چیزهای که من یاد گرفتم PHP / JAVA/ AJAX/ LINUX/VMWARE/MIKROTIK / BTS / ISCLASS این ها رو من داخل این 8 سال یاد گرفتم به صورت کامل ولی امروز نشتم با خودم یک براوردی کردم داخل این 8 سال من به اندازه 17 میلیون خرج کردم که بخوام داخل اینترنت بمونم ولی نسو این مبلغ رو هم در نیوردم در هر صورت من دارم از اینترنت میرم به صورت کامل دوستان من هستند داخل میزبانی ولی من دیگه نیستم

خدانگهدار دوستان من ...

منم حساب کنم کلی خرج کردم .....
اما عشق به این کار هست که من هنوز موندم

Ariya
September 7th, 2012, 20:35

خدانگهدار دوستان من ...

آخي !

آخي !

سخنراني جالبي بود !

به سلامت .

scary-x2
September 7th, 2012, 20:46
منم حساب کنم کلی خرج کردم .....
اما عشق به این کار هست که من هنوز موندم

به قول بچه ها گفتنی عشقت تو حلقم :))

فکر نکنم عشقی تو این کار باشه . همش دردسره . و سرو کله زدن با مشتری ها و گرونی و ارزونی و خیلی چیزهای دیگه

فکر کنم چون کاری هست که با سرمایه کم هم میشه استارت زد و کمی سود بدست آورد و پشت سیستم توی خونه هم میشه انجامش داد موندیم تو این کار . وگرنه عشق که بحثش جداست :d

rezaonline.net
September 7th, 2012, 23:26
بله، موفق خواهند بود. اما به شرطی که از تجربیاتشون استفاده کنند. هیچ انسانی بدون هیچ تجربه ای موفق نخواهد بود!

انسانهای موفق کاری که دوست دارن رو انجام میدن !

شاید از بعضی چیزا بزنن اما برای رسیدن به علاقشون

ببینید ، توی هر جایی که وارد میشیم ، چه مدرسه ، دانشگاه ، خونه ، مطب دکتر و ...
همه سلام میکنیم .

توی هر کاری هم یه سری تجربیات هست که بصورت سراسری میتونه استفاده بشه واسه ی هر کار دیگه ای ، مثلاً ارتباط با مشتری .
شروع به کار ، رابطه کار و کارفرما و ...
چیزی که اصلاً ربطی به خود فعالیت نداره .
این تجربه ها رو میشه بصورت مشترک در هر کاری استفاده کرد.

پ ن :
دوستان گویا دوست دارند همیشه به پر و پاچه بنده گیر بدن .
اسمشو میذارم نظر لطف!

قزوین هاست
September 7th, 2012, 23:30
به سلامت:53:

فکر نکنم عشقی تو این کار باشه . همش دردسره . و سرو کله زدن با مشتری ها و گرونی و ارزونی و خیلی چیزهای دیگه
دقیقا.همش ضرر هست.من که سودی ندیدم.فقط نگران بودیم و وزن کم کردیم.همین.مال ما که این طور هست

دِل
September 7th, 2012, 23:38
به قول بچه ها گفتنی عشقت تو حلقم :))

فکر کنم چون کاری هست که با سرمایه کم هم میشه استارت زد و کمی سود بدست آورد و پشت سیستم توی خونه هم میشه انجامش داد موندیم تو این کار . وگرنه عشق که بحثش جداست :d

اگر شما اینجوری هستی پس زیاد طولی نمیکشه شما هم جمع میکنی میری سراغ زن و بچت
وگر نه الان توی شهربازی استخدام میکنن هر 2 روز 100 هزار تومان :))

دِل
September 7th, 2012, 23:39
به هر حال هیچکس دوست نداره کاری داشته باشه که هم خرج کنه هم ضرر بده تنها دلیل ادامه کار همه ما علاقه به کاره

lvlohamad
September 7th, 2012, 23:46
امیدوارم هر جا که هستی موفق و سربلند باشی . :53:

mohamad-h
September 7th, 2012, 23:53
شاید هر کدوممون روزی همین کار شما رو انجام بدیم
منم حال و روز شما رو وقتی تازه شروع کردین دارم ، الانم تازه میخوام شروع کنم ... شاید یه روز هم مثل شما بی سر و صدا برم بیرون ... شاید :53:

هر جا میرید موفق باشید

sina_mech
September 8th, 2012, 00:06
حق میدم بهتون. علاقه و اینا یه طرف ... ولی واقعیت قضیه اینه:

اکثر افرادی که تو این حرفه هستن، روزی +12 ساعت پای کامپیوتر هستن ... در نهایت بعد از یکی دو سال تلاش (البته بدون کلاه -برداری که ظاهراً داره مد میشه!)، ممکنه به ماهی 1-2 تومن سود برسن. ولی اگر بخوان با خودشون رو راست باشن، این مبلغ حتی جبران خسارتی که به سلامتی شون وارد میشه هم نیست! و اینکه الان تو این دوره زمونه با دلار 2250 تومن و این همه گرونی، با این پول ها، نمیشه زندگی خوبی داشت.

بی پولی سخته .. ولی "بی پولی + نداشتن سلامت" وحشتناکه.

امیدوارم به دل نگیرید، ولی اونایی که دارن پول در میارن، اصلاً نمیدونن دامین چیه! اونایی که تو دنیای واقعی (!) دارن پول در میارن، فرق ویندوز xp و سون رو نمیدونن. اونا فقط میدونن که رو صندلی راحت، زیر کولر با شلوارک، با 10 تا کلیک نمیشه پول در آورد!

به هر حال همه هم اینطوری نیستن. بحثم کلی بود :)

shahab-f
September 8th, 2012, 00:47
حق میدم بهتون. علاقه و اینا یه طرف ... ولی واقعیت قضیه اینه:

اکثر افرادی که تو این حرفه هستن، روزی +12 ساعت پای کامپیوتر هستن ... در نهایت بعد از یکی دو سال تلاش (البته بدون کلاه -برداری که ظاهراً داره مد میشه!)، ممکنه به ماهی 1-2 تومن سود برسن. ولی اگر بخوان با خودشون رو راست باشن، این مبلغ حتی جبران خسارتی که به سلامتی شون وارد میشه هم نیست! و اینکه الان تو این دوره زمونه با دلار 2250 تومن و این همه گرونی، با این پول ها، نمیشه زندگی خوبی داشت.

بی پولی سخته .. ولی "بی پولی + نداشتن سلامت" وحشتناکه.

امیدوارم به دل نگیرید، ولی اونایی که دارن پول در میارن، اصلاً نمیدونن دامین چیه! اونایی که تو دنیای واقعی (!) دارن پول در میارن، فرق ویندوز xp و سون رو نمیدونن. اونا فقط میدونن که رو صندلی راحت، زیر کولر با شلوارک، با 10 تا کلیک نمیشه پول در آورد!

به هر حال همه هم اینطوری نیستن. بحثم کلی بود :)

تشکر از حرفه منطقیتون...درسته واقعیت کاره هاستینگ همینه.

babelirani
September 8th, 2012, 01:03

خدانگهدار دوستان من ...

سلام

امیدوارم موفق باشید هرکجا هستید و هرکاری میکنید

خوشحالم که بعد از این همه تجربه فهمیدید این کار آینده تون رو نمیسازه و با همه دلبستگیتون میخواید جای دیگه شروع کنید

از ته دل براتوت ارزوی بهترین هارو دارم

aligoli
September 8th, 2012, 01:52
امین جان ، من هم علیرضا هستم، یازده سال سابقه در اینترنت .. یک مسافر ... :d

کجا میخوای بری ؟ الان همه دارن میان اینترنت ... تو داری میری ؟ کارت برعکسه ها ... بمون نرو ...

ourweb
September 8th, 2012, 10:11
واقعیت رو بخواهید بدونید من دارم به چند دلیل از این کار میرم یکی اینه که چاق شدیم و روی حداقل 12 ساعت پشت سیستم بودم دوم مریضی ها اومده و چربی به 500 هم رسیده و اینکه الان یک کار داخل شهر مان پیدا کردم پارس انلاین شدم مدیریت بخش فروش adsl تو اهواز شکر خدا میکنم چون همین تخصص های که داشتم من رو برد سر کار ولی 8 سال زمان کمی نیست ولی ناراحت هم نیستم برعکس خیلی خوشحالم حداقل داخل این 8 سال کلاه برداری نکردم الان که دارم میرم حساب کارم دستم هست . بازم ممنون از نظرات تان

mem2in
September 8th, 2012, 10:34
در هر صورت من دارم از اینترنت میرم
خدانگهدار دوستان من ...

واقعیت رو بخواهید بدونید من دارم به چند دلیل از این کار میرم یکی اینه که چاق شدیم و روی حداقل 12 ساعت پشت سیستم بودم دوم مریضی ها اومده و چربی به 500 هم رسیده و اینکه الان یک کار داخل شهر مان پیدا کردم پارس انلاین شدم مدیریت بخش فروش adsl تو اهواز شکر خدا میکنم چون همین تخصص های که داشتم من رو برد سر کار ولی 8 سال زمان کمی نیست ولی ناراحت هم نیستم برعکس خیلی خوشحالم حداقل داخل این 8 سال کلاه برداری نکردم الان که دارم میرم حساب کارم دستم هست . بازم ممنون از نظرات تان

طبق یک قانون قدیمی که میگه :
گرفتار (معتاد) اینترنت از اینترنت خارج نمی شود فقط از بخشی به بخش دیگر منتقل می شود :))

شما هم از اینترنت نرفتی ، هستی ! از این انجمن رفتی یک انجمن دیگه :))

ourweb
September 8th, 2012, 10:38
طبق یک قانون قدیمی که میگه :
گرفتار (معتاد) اینترنت از اینترنت خارج نمی شود فقط از بخشی به بخش دیگر منتقل می شود :))

شما هم از اینترنت نرفتی ، هستی ! از این انجمن رفتی یک انجمن دیگه :))

اره میشه گفت ولی اونجا خوبیش اینه که یک جا نمیشینی و همش در تالش هستی ولی اینجا پشت سیستم نشستی و به مریضی ها سلام دادی :))

irlogo
September 8th, 2012, 11:39
البته خوب هست که در تخصص خود از شغلی به شغلی دیگر Move کرده اید و به شغلی خارج از حیطه تخصص خود مراجعه نکرده اید
امیدوارم روزی پر برکت و مثل قبل سالمی داشته باشید. یاعلی

hossein7441
September 8th, 2012, 12:08
به نظر من اینکه یک دفعه ای بخواهی از اینترنت بری و دیگه سراغ کارایی که تو این مدت یاد گرفتی نری این 8سال تجربت هم از روزگارت محو میشه!!
بهتره کار جدیدی که گرفتی رو ادامه بدی ولی به اینترنت هم سری بزن. نمیخواد روزی 12 ساعت بیای! همین که هفته ای 10 ساعت بیای کفایت میکنه.
در هر حال موفق باشی دوست من

daniyal70
September 8th, 2012, 16:12
دوست عزیز شما گفتی میتروتیک لینوکس جاوا و... یاد گرفتی شاید اگه فقط رو لینوکس کار می کردی یه منجر حرفه ای می شدی به راحتی ماهی1میلیون در می اوردی .یا این در یک شرکت معتبر به فعالیت ادامه می دادی و یه کارمند موفق می شدی، خودت هم در خونه به فعالیت های زیرزمینیت ادامه می دادی اما افسوس که زمان پول از دست رفته هیچ وقت بر نمی گرده.:63:

hasun
September 8th, 2012, 18:38
با سلام دوستان من خوب هسنید من امین هستم الان 8 سال که داخل اینترنت هستم یادمه روز های اولی که داخل اینترنت اومدم یا یک وبلاگ شروع کردم که هنوز هم بالاست خب شروع کردیم وبلاگ نویسی ماه های اول پول تلفن 100 تا 200 میومد چون من اون موقه با dialup وصل میشدم به خیال خودم چه سرعتی داشت بعد کم کم با adsl اشنا شدم یادم هست اون موقه 150 دادم برای سرعت 128 خب پا گزاشتیم به اینترنت با سرعت بالا بعد از چند وقت دیدم 128 جواب کارم رو نمیده به 2048 ارتقا دادم خب از وبلاگ نویسی دست کشیدم و به وب سایت رسیدم اون موقه من نمیدونستم وردپرس چی هست خب اون موقه کسی که برام دامنه ثبت کرده بود یک هاست گفت باید بخری من از شرکت نگاه روشن پارس خریدم چقدر جالب بود برای اولین بار داخل عمرم بود که داشتم دایرکت ادمین رو میدیم کم کم به میزبانی وب علاقه مند شدم و اومدم به بخش میزبانی وب خب اون موقه من سرور میخریدم 100 هزار تومان با دایرکت ادمین در ماه 3 بار هک میشد سرور چون بلد نبودم چیکار کنم ولی انقدر دنبالش رو گرفتم که دیگه داخل این کار استاد شدم الان 8 سال گزشته و من چیزهای که یاد گرفتم رو به توان خودم و هوش خودم افتخار میکنم چیزهای که من یاد گرفتم php / java/ ajax/ linux/vmware/mikrotik / bts / isclass این ها رو من داخل این 8 سال یاد گرفتم به صورت کامل ولی امروز نشتم با خودم یک براوردی کردم داخل این 8 سال من به اندازه 17 میلیون خرج کردم که بخوام داخل اینترنت بمونم ولی نسو این مبلغ رو هم در نیوردم در هر صورت من دارم از اینترنت میرم به صورت کامل دوستان من هستند داخل میزبانی ولی من دیگه نیستم

خدانگهدار دوستان من ...

شدید جو گرفتت ها !!! تا همین 4-5 ساله پیش خط 1 مگ به زور پیدا میشد !!!
من الان فاکتور سال 84 پرداختی adsl مو از پارس آنلاین اهواز دیدم 57500 ت بود :105:
امیدوارم خدا صبرت بده توی رفاتک با مدیر عامل سه پیچش
طرفای 83 َadsl اومد اهواز و تا قبلش همه کارت استفاده میکردن .

HOSSEIN1242000
September 8th, 2012, 21:12

سلام به همشهری عزیز

تبریک میگیم بابت کار جدیدت امیدوارم موفق باشی ، کار خیلی خوبی کردی

سرفراز سربلند باشی

ourweb
September 8th, 2012, 22:21
شدید جو گرفتت ها !!! تا همین 4-5 ساله پیش خط 1 مگ به زور پیدا میشد !!!
من الان فاکتور سال 84 پرداختی adsl مو از پارس آنلاین اهواز دیدم 57500 ت بود :105:
امیدوارم خدا صبرت بده توی رفاتک با مدیر عامل سه پیچش
طرفای 83 َadsl اومد اهواز و تا قبلش همه کارت استفاده میکردن .
سلام رفاتک نرفتم پارس انلاین 24 متری اکسین تلکام رفتم نماینده جدید ولی خیلی پرقدرت هستند ...

danitfk
September 9th, 2012, 02:19
خوبه؟ طرف کلی گرد و خاک این بازار رو خورده! ضرر هاش رو داده! حالا که مجرب شده و می تونه به سودآوری 100 ها برابر ضررش برسه خوبه که ول کنه و بره!؟ من نمی دونم این دوستمون به چه مراتبی رسیده! اما در کل مخالف با اینکه یک نفر چندین سال تجربه را بی خیال بشه و بره.....طبیعت آدم اینه که هر موقع که میوفته یاد میگیره چطور بایسته ..!با حرفتون موافقم نباید چندین سال تجربه رو بذاره کنار .. باید سخت تر شروع کنه.

habiballahafg
September 9th, 2012, 03:05
من هم خیلی ضرر کردم ولی از همه چی می گذشتم بخاطر این که هاست و دامنه بخرم تا بتونم یک سایتی راه اندازی کنم .نمیتونم از اینترنت جدا بشم یا اگه بشم برای من خیلی خیلی سخت هستش چون علاقه ادم به یک چیز مانع جداییش از اون میشه