PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت نمایندگی مبین نت!

دِل
September 7th, 2012, 11:13
سلام

برای دریافت نمایندگی من فرم پر کردم و منتظر جواب هستم اما یکی از آشنایان میگه از ما یک چک 50 میلیونی درخواست میکنند و تعهد میخوان که اگر 1500 پورت نفروشه چک رو اجرا بزارنند
واقعیت داره؟

amirizadi
September 7th, 2012, 11:22
50 میلیون؟؟؟!!!!!!!!!!
نه عزیز چنین چیزی نیست

مگر الان که خودشون مودم نتونستند وارد کنند و بیشتر نمایندگی ها بی مودم شدن به نماینده ها تعهدی دادن؟

دِل
September 7th, 2012, 11:26
50 میلیون؟؟؟!!!!!!!!!!
نه عزیز چنین چیزی نیست

مگر الان که خودشون مودم نتونستند وارد کنند و بیشتر نمایندگی ها بی مودم شدن به نماینده ها تعهدی دادن؟

منم وقتی اینو شنیدم تعجب کردم و تاپیک زدم ببینیم کسی خبر داره

abbasss
September 7th, 2012, 11:31
کجا فرم پر کردی؟لطفا ادرس رو بزار
ممنون

دِل
September 7th, 2012, 11:34
شرکت ارتباطات مبین نت :: تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران :: اینترنت پرسرعت بی سیم :: اینترنت شخصی :: تلفن اینترنتی :: شبکه های مجازی اختصاص (http://www.mobinnet.ir/browse.aspx?CatID=3&ContentID=32)

lived
September 7th, 2012, 12:49
شرکت مبین ضمانت از شما میگیره و در ابتدا به اندازه ضمانتتون بهتون مودم میده هر وقت فروختین سری بعد رو تحویل میده و اگر نفروختین پس میدین و ضمانت رو میگیرین

amirizadi
September 7th, 2012, 13:01
دقیقا

abbasss
September 7th, 2012, 13:32
شرکت مبین ضمانت از شما میگیره و در ابتدا به اندازه ضمانتتون بهتون مودم میده هر وقت فروختین سری بعد رو تحویل میده و اگر نفروختین پس میدین و ضمانت رو میگیرین

حداقل چقدر ضمانت میگیره؟نقدی یا چک میگیره؟

altirity
December 12th, 2012, 05:55
دوستان میشه لطف کنین سایر "شرایط اخذ نمایندگی وایمکس مبین نت" رو هم بگید؟

vistaperes
December 12th, 2012, 09:44
منم وقتی اینو شنیدم تعجب کردم و تاپیک زدم ببینیم کسی خبر داره

به ما هم خبر بده :-s

hadi_am
December 12th, 2012, 16:16
به جز مبین نت باقی شرکت های adsl هم این شرایط تضمین رو دارن؟

amirizadi
December 12th, 2012, 16:35
مبین نت بیشتر چک و سفته ای که میگیره برای مودم هایی هست که در اختیار نماینده میزاره

برای شرکت های ارائه خدمات adsl شما به میزانی که اعتبار خرید میکنید قابلیت ایجاد اکانت دارید

فقط شاید چک یا سفته ای به مبلغ پایین از شما جهت پشتیبانی یوزر های خودتون و تعهد به قرارداد ازتون دریافت کنن

hadi_am
December 12th, 2012, 16:40
خب دیگر شرایطشون چیه؟
جا ؟
مکان؟

abtinnet
June 4th, 2014, 18:38
اعطای نمایندگی فروش مبین نت با شرایطی ایده آل

بسمه تعالی

شرکت پویا نت (آبتین) یکی از پرفروش ترین عوامل فروش شرکت ارتباطات مبین نت اقدام به جذب نمایندگی در تمام نقاط کشور کرده است.

از متقاضیان محترم جهت جذب نمایندگی با شرایط بسیار منصفانه خواهشمندیم با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۵۳۷۸۲۴ (حسینی) تماس حاصل نمایند.

PardakhtNet
June 4th, 2014, 21:35
اعطای نمایندگی فروش مبین نت با شرایطی ایده آل

بسمه تعالی

شرکت پویا نت (آبتین) یکی از پرفروش ترین عوامل فروش شرکت ارتباطات مبین نت اقدام به جذب نمایندگی در تمام نقاط کشور کرده است.

از متقاضیان محترم جهت جذب نمایندگی با شرایط بسیار منصفانه خواهشمندیم با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۵۳۷۸۲۴ (حسینی) تماس حاصل نمایند.

دوست گرامی پست برای 2 سال پیش می باشد بهتر بود تو یک تاپیک جداگانه پست میزدید.

چند % شما کار می کنید؟