PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ست کردن ساب دامین با ip

m_gh_b1373
September 7th, 2012, 00:42
با سلام دوستان
من یه پنل نمایندگی اس ام اس گرفتم الان میخوام بر روی ساب دامین ست کنم الان موندم چیکار کنم
بنظرتون این روشی که رفتم درسته
ساب دامین درست نکردم و
رفتم سی پنل بخش "Simple DNS Zone Editor" و در بخش "Add a CNAME Record" اطلاعات را وارد کردم
یا نه اینجوری باید برم
اول ساب دامینو درست کنم بعد برم "Simple DNS Zone Editor" و در بخش "Add an A Record" اطلاعاتو وارد کنم
(اینو هم بگم من دسترسی به اون هاست اس ام اس رو ندارم فقط یه یوزر و پسورد دارم از پنل نمایندگی:D)

paarandserver
September 7th, 2012, 01:11
شما تنها در حالتی میتونید با استفاده از cname دامین پارک کنید روی یک سایت که اون سایت با یک آی پی بالا بیاد
(میتونید آیپی را پینگ بگیرید و با مرورگر تست کنید)
که فکر نکنم چنین سایتی این ضعف را داشته باشه

m_gh_b1373
September 7th, 2012, 01:25
paarandserver (http://www.webhostingtalk.ir/member/59187/) عزیز میشه زیر سیکل صحبت کنید دقیق نگرفتم چی گفتین

paarandserver
September 7th, 2012, 01:59
ببینید شما فقط میتونید روی سایت هایی که ip اختصاصی دارند ساب دامین پارک کنید (بدون اجازه ادمین)
مثلاً میتونید با استفاده از cname یک ساب دامین روی گوگل پارک کنید
اما اگه به همون روش روی سایت یوتیوب ساب دامین بزنید ساب دامین شما ریدایرکت میشه به گوگل !
مراحلی که شما میرید درست هست اما احتمالاً سایتی که قصد دارید روش ساب دامین بزنید از آی پی اختصاصی استفاده نمیکنه

m_gh_b1373
September 7th, 2012, 02:04
اها
اونا هم ای پی اختصاصی دارن بهم دادن خودشون
میخوایی ای پیشونو بدم شما چک کنید ببینید اختصاصی هست چون من سر در نمیارم

paarandserver
September 7th, 2012, 02:06
آی پی سایتشون را توی مرورگر بزن
اگه سایت باز شد بدون مشکل یعنی توی cname ساختن اشتباه کردی

m_gh_b1373
September 7th, 2012, 02:10
سایت خودشون باز نشد ولی یه سایت دیگه باز شد

paarandserver
September 7th, 2012, 02:13
درصورت ایجاد cname هم باید همون سایت باز بشه (سایتی که با زدن ip در مرورگر باز میشه)

m_gh_b1373
September 7th, 2012, 02:15
خیلی ممنون
کار A Record چیه؟

m_gh_b1373
September 7th, 2012, 02:19
البته من الان که پینگ گرفتم از سایتی که پنل رو گرفتم همون ای پی میاد

paarandserver
September 7th, 2012, 02:20
فرق Cname و A record این هست که شما در A record در قسمت Address آدرس سایتی را وارد میکنید که میخواید ساب دامینتون روش پارک بشه اما Cname برای استفاده Ip هست , البته به جای Adress هم میشه ip وارد کرد و از نظر کاربرد تا جایی که من میدونم تفاوتی نداره

m_gh_b1373
September 7th, 2012, 02:23
برای ساخت Cname قبلش باید ساب دامین رو بسازم؟یا نه تو بخش نام که وارد کنم خودش ساب دامین میشه؟

paarandserver
September 7th, 2012, 02:26
هیچ کدوم از گزینه ها نیاز به ساخت ساب دامین نداره ، فقط کافیه توی قسمت Name اسم ساب دامین را وارد کنید (برای مثال : sub.yourdomain.com )
و در قسمت adress یا Cname سایت یا آیپی سایتی که قصد دارید ساب دامینتون روش پارک بشه