PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور dns برای ساخت اکانت

m_gh_b1373
September 7th, 2012, 00:29
با سلام
بنده دیروز برای یک فردی یک دامین خریداری کردم و بلافاصله از ریسلر خودم هاست جدا کردم و بعد از آن توسط سرور وارد هاست شدم و سیستم مدیریت محتوا را نصب کردم و تمام تا صبح که دیدم ایرنیک هنوز دامینو تایید نکرده ساعت 5 بعد از ظهر تایید شد تا 6:30 صبر کردم دیدم هاست ست نشده با دامین گفتم پاکش کنم دوباره یه اکانت بسازم.
پاک کردم حواسم نبود گزینه پاک کردن DNS رو فعال کنم الان که میخوام دوباره اکانت بسازم این ارور رو میده
Account Creation Status: failed

Sorry, a DNS entry for shahed-zah.ir already exists, please delete it first (from all servers in the dns cluster)
و به بخش DNS Functions میرم و Delete a DNS Zone و دی ان اس های مربوط به اکانت نیست الان من باید چکار کنم؟
کسی هست کمک کنه

Metalik
September 7th, 2012, 09:05
سلام
فایل /etc/named.conf باید اصلاح بشه و فایل zone آن نیز می بایست به صورت دستی حذف شود.

amirizadi
September 7th, 2012, 09:36
سلام
فایل /etc/named.conf باید اصلاح بشه و فایل zone آن نیز می بایست به صورت دستی حذف شود.

استارتر فرمودن از طریق ریسیلر خودم
یعنی دسترسی روت ندارند متاسفانه
البته من اینطور فکر میکنم ! شاید هم من اشتباه کنم
بگذریم

با سلام
بنده دیروز برای یک فردی یک دامین خریداری کردم و بلافاصله از ریسلر خودم هاست جدا کردم و بعد از آن توسط سرور وارد هاست شدم و سیستم مدیریت محتوا را نصب کردم و تمام تا صبح که دیدم ایرنیک هنوز دامینو تایید نکرده ساعت 5 بعد از ظهر تایید شد تا 6:30 صبر کردم دیدم هاست ست نشده با دامین گفتم پاکش کنم دوباره یه اکانت بسازم.
پاک کردم حواسم نبود گزینه پاک کردن DNS رو فعال کنم الان که میخوام دوباره اکانت بسازم این ارور رو میده
Account Creation Status: failed

Sorry, a DNS entry for shahed-zah.ir already exists, please delete it first (from all servers in the dns cluster)
و به بخش DNS Functions میرم و Delete a DNS Zone و دی ان اس های مربوط به اکانت نیست الان من باید چکار کنم؟
کسی هست کمک کنه

اگر در ریسیلر تون دسترسی delete dns zone دارید ازآنجا میتوانید نسبت به حذف دی ان اس مورد نظر اقدام کنید
اگر نه که به مدیر سرور اعلام کنید تا این کار را برای شما انجام بدن

m_gh_b1373
September 7th, 2012, 11:39
نه بنده دسترسی به روتر ندارم و مدیر سرور هم الان تیکت ارسال کردن
"چند روزی دسترسی نخواهم داشت و سرعت کمی دارم
جهت تسربع کارتون دی ان اس رو به سرور دوم ما تغییر بدین"

m_gh_b1373
September 7th, 2012, 11:51
اگر در ریسیلر تون دسترسی delete dns zone دارید ازآنجا میتوانید نسبت به حذف دی ان اس مورد نظر اقدام کنید
اگر نه که به مدیر سرور اعلام کنید تا این کار را برای شما انجام بدن
من بخش DNS Functions >> Delete a DNS Zone که میرم خبری از اون اکانت نیست:((:63: