PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حداکثر سرعت اینترنت خانگی در ایران چقدره؟

rsm
September 7th, 2012, 00:09
سلام دوستان
کسی با اطمینان می تونه بگه حداکثر سرعت اینترنت خانگی adsl (در تئوری و در عمل) چقدره؟
اگر در مورد سرعت متوسط در عمل هم ایده دارید (چه adsl و چه دایال آپ) دوست دارم بشنوم.

ممنون

kambizmabdi
September 7th, 2012, 00:15
با سلام بستگی داره از کدوم شرکت تهیه می کنید.با تشکر

rsm
September 7th, 2012, 00:17
عزیز سوال اصلی من این بود که حداکثر سرعت adsl چقدره؟ اسم شرکت برام مهم نیست.

Only4U
September 7th, 2012, 01:26
ADSL
400Kbit
بالاتر میشه تجاری بدون جواز - چیز میز دانشگاهی و این چرندیات نمیدن

ولی نت ماهواره ای را هم اگه حساب میکنی بگیر 10 مگ :)

rsm
September 7th, 2012, 01:28
adsl
400kbit :)

مرسی. و در عمل سرعت ماکسیوم و متوسط adsl ها چقدره؟

psfa
September 7th, 2012, 01:31
ADSL
400Kbit
بالاتر میشه تجاری بدون جواز - چیز میز دانشگاهی و این چرندیات نمیدن

ولی نت ماهواره ای را هم اگه حساب میکنی بگیر 10 مگ :)

همش حرف میزنن فقط, موردی نداره
من الان 4مگ دارم
2 سال هست نت دارم از این ای اس پی تک و توک میان می گن اگه کارت دانشجویی نیاری سرویست خودکار قطع میشه منم می گم هر دفعه باشه میارم اما اتفاقی نمیوفته :d

hostorder
September 7th, 2012, 02:17
male man 1mb namahdoode mahi 10t midam sherkate dostame:d

behnam289
September 7th, 2012, 02:51
سلام دوستان
کسی با اطمینان می تونه بگه حداکثر سرعت اینترنت خانگی adsl (در تئوری و در عمل) چقدره؟
اگر در مورد سرعت متوسط در عمل هم ایده دارید (چه adsl و چه دایال آپ) دوست دارم بشنوم.

ممنون

سلام
من شخصا تا1.5 مگ در ثانیه را تجربه کردم.
امابرای مدت کوتاه 4-5روز بود . که مثل اینکه اشکالی در شبکه بوده و پهنای باند من لیمیت نشده بود .
اما این از نظر عملی بود تازه از دستشون در رفته بود وگرنه کمتر کسی تو ایران همچین سرعتی داره

ولی از نظر تئوری مودم adsl خودم نوشته تا 300 مگ Data Transfer Rate: 300 Mbps از لحاظ عملیش دیگه بستگی داره به کشور و ...

کم بود سرعت اینترنت در ایران دست خود مسئولان هست هست اگر بخواند میتونند تا هر چه قدر که تقاضا باشه سرعت بالا بدند . و 100% خود ایران خواسته که رتبه جهانی ایران حتی از افغانستان هم کم تر باشه.
البته بگذریم که شما حتی سرچ هم بکنید میبیند که کشور افغانستان در خیلی چیز ها پیشرفت داره به زودی از ایران هم سر میشه@-) البته اگر به همین جهت پیش بریم

jahan654
September 7th, 2012, 11:37
من adsl مخابرات گرفتم یک مگ (با ارائه کارت دانشجویی دادند)
سرعت دانلود به 600 می رسد خیلی خیلی راضیم اصلا هم حتی یک بار هم قطع نشده با این که در روز بالای 12 ساعت کار می کنم
یک خوبی دیگه نسبت به بقیه شرکت ها دارد حجم اضافه اش 2650 است که شرکت های دیگه خیلی بیشتره

دِل
September 7th, 2012, 11:40
سرعت دانلود به 600 می رسد خیلی خیلی راضیم اصلا هم حتی یک بار هم قطع نشده با این که در روز بالای 12 ساعت کار می کنم
یک خوبی دیگه نسبت به بقیه شرکت ها دارد حجم اضافه اش 2650 است که شرکت های دیگه خیلی بیشتره

کدوم شهر هستید شما ؟

ekrami
September 7th, 2012, 11:52
بالاترین سرعتی که قابل ارائه هست برای نت خانگی 2مگاباییت هست که معادل 400کیلوبایت تقریبا میشه

jahan654
September 7th, 2012, 11:57
کدوم شهر هستید شما ؟

رفسنجان

tezar0241
September 7th, 2012, 12:40

سلام دوست عزیزتوهمه شهر ها با کارت دانشجویی همچین چیزی میدن منم الانadsl دارم دانشجو هم هستم ونهایت با سرعت 60 دانلود میکنم وحداکثر سرعتم هم 420الی512هست واز مخابرات هم گرفتم.؟؟

websazha
September 7th, 2012, 12:47
اگر آشنا داشته باشید که سرعت عالی.
مدیر بخش فنی یکی از شرکت های سرویس دهنده در اهواز در منزل شخصی شب ها که زمان دانلود رایگان هست با سرعت 10mb دانلود می کنه!میشه گفت پورتش 100 مگابایت هست در حد سرور های همکاران!

HyperServer
September 7th, 2012, 13:55
بالاترین سرعتی که قابل ارائه هست برای نت خانگی 2مگاباییت هست که معادل 400کیلوبایت تقریبا میشه

طبق قانون ... 128 کیلوبیت هست ! اما اکثر شرکت ها به یه صورتی درنظر نمیگیرن ... چون تقریبا نظارت مستمر و خاصی نیست !

برای خانگی با مدارک دانشجویی و ... 2 مگ میدن
برای شرکت ما 4 تا 2 مگا داریم از سرویس دهنده های مختلف بدون محدودیت حجمی