PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر OVH/Kimsufi

ekrami
September 6th, 2012, 22:59
سلام به همه

تو این چند روز خیلی از رفیقا و آشناها بودن که از ovh/kimsufi سرور داشتن و به دلیل ایرانی بودن تمدید نشدن، ظاهرا تحریم های جدیده علیه ایران
تو همین چند روز پیش بود
تقریبا از 1/9/2012

کسی اطلاعات دقیق تری داره در اختیار قرار بده؟

itjavani
September 6th, 2012, 23:05
سلام به همه

تو این چند روز خیلی از رفیقا و آشناها بودن که از ovh/kimsufi سرور داشتن و به دلیل ایرانی بودن تمدید نشدن، ظاهرا تحریم های جدیده علیه ایران
تو همین چند روز پیش بود
تقریبا از 1/9/2012

کسی اطلاعات دقیق تری داره در اختیار قرار بده؟

تحریمی در کار نیست...
جریان چیز دیگست. آقایون گل کاشتن با یورو (هکی ) پرداخت هاشون رو انجام دادند.دیتاسنتر هم واکنش نشون داده که طبیعی هست.

ekrami
September 6th, 2012, 23:23
تحریمی در کار نیست...
جریان چیز دیگست. آقایون گل کاشتن با یورو (هکی ) پرداخت هاشون رو انجام دادند.دیتاسنتر هم واکنش نشون داده که طبیعی هست.

اونو که در جریان هستم، خودم جز تلفات بودم :d

این جدیده

itjavani
September 7th, 2012, 00:11
اونو که در جریان هستم، خودم جز تلفات بودم :d

این جدیده

این مورد هم مثل مورد قبلی هست ولی با آبرو داری داره کار رو پیش میبره وگرنه دیتاسنتر مشکلی نداره با ایرانی ها ;)

rsm
September 7th, 2012, 00:14
تحریمی در کار نیست...

ممکنه توضیح بدید این یورو (هکی) چیه؟ l-)

itjavani
September 7th, 2012, 00:18
ممکنه توضیح بدید این یورو (هکی) چیه؟ l-)

جریاناتش را سرچ نمایید میتونید به تاپیک مورد نظر برسید :)

قزوین هاست
September 7th, 2012, 00:19
منم شنیدم.متاسفانه دسترسی ما رو بستن.دلیل پرسیدم ج ندادن هنوز!فقط خدا رحم کنه.

rsm
September 7th, 2012, 00:28
جریاناتش را سرچ نمایید میتونید به تاپیک مورد نظر برسید :)

یافت نشد :(

itjavani
September 7th, 2012, 00:44
یافت نشد :(

https://www.google.com/search?q=%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%88+%D9%87%DA%A9%DB% 8C&sitesearch=webhostingtalk.ir

rsm
September 7th, 2012, 00:57
جناب گروه جوانی من از شما آموزش سرچ در گوگل نخواستم. این رو خودم بلتم!

توی صفحه اول لینک هایی که گوگل می ده توضیح خوبی پیدا نمی شه. اگر شما می بینید لطفا لینک بدهید. اگر نه یه جوون مرد پیدا بشه توی یک پاراگراف توضیح بده این یورو هکی که این قدر توی این انجمن می بینیم یعنی چی؟

koorosh_kabir
September 7th, 2012, 01:02
یعنی اینکه شما می ری اکانت پی پال یه بنده خدایی را با تکنیکهای مختلف مثل سایت فیشینگ هک می کنید و بعد هم پرداختهاتون را انجام می دین و وسط کار گندش در می اد و حساب و پرداختها بسته میشه البته تا اونجا که من می دونم . حالا این ماجرا کی تموم میشه و ملت بد بخت را کی جوابشون را می ده خدا می دونه . من خودم جزو این تلفاتم فعلا

rsm
September 7th, 2012, 01:03
عجب گانگستر بازاریه!

ekrami
September 7th, 2012, 11:01
Saeed: keshvare farance ke kari be iran nadare
mohsen: alan dige kar dare
Saeed: az key?
mohsen: taghriban 2 ya 3 rooze
mohsen: ehtemalan age befahman irani hasti b ga miri
Saeed: khob kheyli az irania az onja gereftan
Saeed: vali ta alan khabari nashode !
mohsen: khob
mohsen: sab kon
Saeed: sanadi madraki sanadi chizi dari?
mohsen: manzoret chie?
Saeed: yani to site asliesh
Saeed: ya har jaye dg
Saeed: elam kone
Saeed: be irania service nemidim
mohsen: mitooni harfamo ghabool nakoni
mohsen: man alan 2 sale daram azash server migiram
mohsen: vali chenan halamo gereft k dige az iran va irani zade shodam
Saeed: koja elam karde?
mohsen: aziz migam ghat shode, na faghat az man balke az hame kasaei k az faranse gerefte boodan
Saeed: az koja serverto gerefti?
Saeed: yani az ki gerefti?
Saeed: mostaghim kharid kardi?
mohsen: are

اینم یه مکالمه با یکی دیگه از رفیقام که هم از ovh و هم از کیمسوفی سرور داشت

asrhosting
September 7th, 2012, 11:49
متآسفانه مشتی د-0زد که حلال حروم سرشون نیست با نام ایران و اعتبار کاربرای ایرانی بازی کردن !
فاجعه این وضعیت هرچی بره بالاتر می گیره ...

mohashemi
September 7th, 2012, 13:10
درست است این دیتا سنتر ها جدیداً خیلی به پرداخت های مشکوک حساس شده اند ، ما حدوداً سرویس 10 تا شرکت هاستینگ رو توی ovh پرداخت می کنیم ، جدیداً تمام پرداخت ها کانفیرم می خواد که خود ما چون مدارک معتبر داریم مشکلی نداریم ، سری آخر حتی صورتحساب بانک خواستند براشون فرستادیم ، در صورتی که می خواهید مطمئن باشه خیالتون Parspayer.com (http://Parspayer.com) در خدمت شماست
id:MOHAMMAD_HASHEMI46

Masoud.B
September 7th, 2012, 13:24
درست است این دیتا سنتر ها جدیداً خیلی به پرداخت های مشکوک حساس شده اند ، ما حدوداً سرویس 10 تا شرکت هاستینگ رو توی ovh پرداخت می کنیم ، جدیداً تمام پرداخت ها کانفیرم می خواد که خود ما چون مدارک معتبر داریم مشکلی نداریم ، سری آخر حتی صورتحساب بانک خواستند براشون فرستادیم ، در صورتی که می خواهید مطمئن باشه خیالتون Parspayer.com (http://Parspayer.com) در خدمت شماست
id:MOHAMMAD_HASHEMI46

عجب ! :d

j4b3r
September 7th, 2012, 13:24
روزی 2-3 تا تاپیک برای اسن مساله باز میشه
و به نتیجه خاصی هم نمیرسه تاپیک انتقاد و پیشنهاد ایجاد شد
دیگه لطفا خواهشا این مساله رو تموم کنید
دوستان موقع خرید دقت بیشتری انجام میدادید
ببینید از چه کسی خرید میکنید ...
که این مسائل پیش نیاد

rezai78
September 10th, 2012, 22:35
بهتره که دیگه ادامه ندید. از جای معتبر خرید کنید. خرید هم کردید به مشکل خوردید بیخیال سرور بشید

peyman0742
October 1st, 2012, 16:08
والا با توجه به قیمت هایی که دوستان برای آفراشون میگذارند و افزایش شدید نرخ ارز همینطور قیمت آفرهای سرورهای مجازی با منابع اختصاصی ( که هنوز در تاپیک ها به چشم ندیدم ) که به قیمت آدامس موزی میفروشن

انتظار دارید خرید ها از کجا انجام بشه به هر حال می سوزیم و می سازیم

امیدوارم به زودی دوستان و همکاران آفر ویژه ای برای این دیتاسنتر بگذارند که هم خدا خوشش بیاد هم بنده خدا