PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به سرور یه شرکت بزرگ صنعتی دسترسی دارم، چی کارا می تونم بکنم؟

aminarab17
September 6th, 2012, 21:02
سلام دوستان

من توی یک شرکت بزرگ صنعتی کار میکنم که البته نمی تونم اسمش رو بگم ولی صد در صد می شناسیدش، قبلاً اتاق سرور قفل و بند داشت ولی الان مدتیه راحت دسترسی دارم و حتا می تونم با خود سرور کار کنم، سیستم عاملش ویندوز 2003 هست، حالا میخواستم بدونم چه جوریا می تونم از این دسترسی سوءاستفاده کنم؟
برای زمانی که خواستن اخراجمون کنن، یه چیزی داشته باشیم :d:))

mohamad-h
September 6th, 2012, 22:23
سلام دوستان

من توی یک شرکت بزرگ صنعتی کار میکنم که البته نمی تونم اسمش رو بگم ولی صد در صد می شناسیدش، قبلاً اتاق سرور قفل و بند داشت ولی الان مدتیه راحت دسترسی دارم و حتا می تونم با خود سرور کار کنم، سیستم عاملش ویندوز 2003 هست، حالا میخواستم بدونم چه جوریا می تونم از این دسترسی سوءاستفاده کنم؟
برای زمانی که خواستن اخراجمون کنن، یه چیزی داشته باشیم :d:))

اگه پهنای باندش زیاده ریموت دسکتاپش رو فعال کن
اگه میخوای سوءاستفاده کنی باهاش از تو خونت دانلود کن وقتی سر کاری فایلهاشو واسه خودت بریز
اگه هم میخوای وقتی اخراجت کردن حالشونو بگیری خوب مسلما بزن فرمت کن بخندیم دور هم :))

aminarab17
September 6th, 2012, 22:46
اگه پهنای باندش زیاده ریموت دسکتاپش رو فعال کن
اگه میخوای سوءاستفاده کنی باهاش از تو خونت دانلود کن وقتی سر کاری فایلهاشو واسه خودت بریز
اگه هم میخوای وقتی اخراجت کردن حالشونو بگیری خوب مسلما بزن فرمت کن بخندیم دور هم :))

چه جوری؟ یوزر پس می خواد بخوام وارد شم :d

اگه بشه بتونم ساعت کاری کارمند ها رو تغییر بدم که عالی میشه، اینجا همه عاشقم می شن :d :))

shahmoradi
September 7th, 2012, 11:36
مطمئنا اگر اطلاعات درون سرور خیلی مهم باشد شما نمی توانید به همین راحتی که بیان کردید به سرور دسترسی پیدا کنید پس نتیجه می گیریم که اطلاعات بی ارزشی یا شاید مواردی نظیر بک آپ از اطلاعات اصلی و سرور اصلی باشد.با این کارتون موقعیت شغلی خودتان را در خطر نندازین الان بیکاری تو ایران هم زیاد شده