PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی راجع به فحش دادن در فروم ها چیزی می دونه؟

Germanizer
September 6th, 2012, 20:36
سلام
خیلی وقتها دیدیم و برای همه پیش اومده که رقبای یک فروم یا کسانی که چشم دیدن یه فروم رو ندارند میان توش ثبت نام می کنند و فحش های رکیک می دهند و توهین می کنند. یا حتی در وبلاگها این افراد نظر می ذارن و توش فحش میدن

طبیعتا هم می دونید که راهکاری از نظر فنی نداره. یعنی هر چی اون افراد رو بن کنید دوباره اکانت می سازن. یا آی پی شون رو ببندید با نرم افزارهای تغییر آی پی وارد میشن. و از نظر جلوگیری و پیشگیری واقعا راهی وجود نداره. (اگه داره بگید)

اما از نظر اقدام قانونی چطور؟
وقتی کسی میاد و فحش رکیک میده امکان این هست که از نظر قانونی شناسایی بشه و از طریق قانونی باهاش برخورد کرد؟
لطفا کسی از دوستان اطلاعی در این خصوص داره بگه

همه می دونیم که این بحث قانونی متخلفین در فروم ها خیلی مهمه و درد خیلی از مدیران هست و تا الان فکر نمی کنم سایتی بهش پرداخته باشه.
واقعا از نظر قانونی میشه با این مزاحمین برخوردی کرد؟

دوستان لطفا هر کس اطلاعاتی داره به اشتراک بذاره
مرسی

!@$#)_+%^"<*&%^$
September 6th, 2012, 20:49
سلام

قانون در ایران هیچ کاری نمیتونه بکنه بنده از یک آقایی به خاطر اینکه خونه ای که بم اجاره داده بود به دادسرا شکایات کردم الان بعد ۳ ماه و نیم هنوز نوبتم نشده در صورتی که گفته بودن ۱ ماه نوبتت میشه حالا فکر میکنید اگر بری به قاضی بگی این آقا بم فوش داده بتون واسه کی وقت بدن؟

خود قاضی اونجا وقتی شاکی شدم به من گفت اگه قرار بود راه واسه شکایات باز باشه و راحت رسیدگی کنیم هر روز هزاران نفر از هم دیگه میان شکایات میکنن پس دهن شاکیو میزنن سرویس میکنن تا هر کسی شکایات نکنه

shahmoradi
September 7th, 2012, 11:42
اگر ip طرف را دارید و مستندات لازم برای ارایه به پلیس فتا را دارید می توانید به پلیس فتای محل سکونت خود مراجعه کنید همین طوری که این دوستتمون گفتن کل پروسسه شکایت و دادستانی در ایران خیلی زمان بر است و شاید این شکایت شما 3 ماه یا بیشتر طول بکشه که به نتیجه ای برسید ولی خوب تشکیل پرونده بدهید حکم قاضی صادر بشود تمومه
به احتمال خیلی خیلی زیاد فکر کنم ip مکان عمومی باشه چون آدم عاقل از این کارا تو خونه خودش نمی کنه کلا آدم اگه عاقل باشه از این کارا نمی کنه