PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب کدام کنترل پنل؟؟؟؟

+irtci+
September 6th, 2012, 01:27
سلام دوستان خوبم. شاید سوال پیش پا افتاده ای باشه اما واسه من حیاتیه.
یه دامین .irثبت کردم.حالا میخوام هاست بگیرم.یه سایت ساده خبری آموزشی که یه انجمن کوچولو هم داره.الان که تو انجمن گشتم چیزایی خوندم که دچار سردر گمی شدم.به نظر اساتید کدوم کنترل پنل نصب کنم که مناسب سایت باشه.در ضمن این بحث تحریم سی پنل و ایناهم....اطلاعاتم زیاد نیست.تازه کارم.بتونم باهاش راحت کار کنم.نمیخوام هر روز درگیر بسته شدن سایت و این حرفا باشم.وقتشم ندارم.
اگه ممکنه از دوستان کسی لینک آموزش نصب
پنل پیشنهادیشو که تو انجمن هست برام بذاره.
مبتدی مبتدی حسابم کنید.;)

kambizmabdi
September 6th, 2012, 02:18
سلام اگه سرورتون ایران هست که دایرکت ادمین نصب کنیین ولی اگر در خارچ از کشور است می توانید از سی پنل استفاده کتید.
در ضمن بحث هزینه لایسنی پنل هم هست که دایرکت ادمین خیلی یه صرفه ت هست.با تشکر

+irtci+
September 6th, 2012, 02:22
هنوز هاست نگرفتم.اروپا بهتره یا آمریکا؟
میشه هزینه لایسنسو بگید.و کجا باید پرداخت کنم؟برای چه مدتی؟و تو این مدت منقضی نمیشه؟

saeedxxx
September 6th, 2012, 02:36
برای خرید سرور هست که نیاز به لایسنس برای سرور دارید .. نه هاست...

RoobinaServer
September 6th, 2012, 03:06
برای شما اروپا بهتره.(وی بولتین)

یه دامین .irثبت کردم.حالا میخوام هاست بگیرم.یه سایت ساده خبری آموزشی که یه انجمن کوچولو هم داره.

+irtci+
September 6th, 2012, 04:06
برای هاست اروپا کدوم پنل بهتره؟c panel یا direct admin?:39:

dreamdata
September 6th, 2012, 04:19
ببینید دوست من اصلا این سوال اشتباهه "

برای هاست اروپا کدوم پنل بهتره؟c panel یا direct admin?

"
کنترل پنل هاست برای راحتی شماست که بخواید ایمیلی بسازید - دیتابیس بسازید - فایلهاتون رو از فایل منیجر پنل مدیریت کنید و کارهای این مدلی ) ربطی نداره که هاست کجا بهتره یا بدتره - اگر انتخاب به همین راحتی بود که بگین فلان جا خوبه، که دیگه این فروم و این همه فروشنده و ... نبودند - کیفیت تا حد پنجاه درصد به مدیر سرور برمیگرده - پنجاه درصد دیگه هم به دیتاسنتر ( محلی که تعداد زیادی سرور به منظور اهدافی با هم شبکه هستند و دارن سرویس میدن ) برمیگرده که کیفیتش خوب باشه ( سخت افزارشون - پشتیبانیشون - اتصالاتشون و ... )
شما با جواب این سوالات به هدفتون نمیرسید - شما اگر دامینتون آی آر هست اگر مدیر سرور زرنگ باشه و حواسش جمع باشه به شما پنل دایرکت ادمین میده - چون سی پنل برای آمریکاست و تحریم هستیم و ممکنه سی پنل بعد از اینکه متوجه شد لایسنسشو برای آی پی سرور کنسل کنه و شما برای چند روزی پنل هاست رو نداشته باشید ( به شرطی که مدیر سرور بره ی لایسنس دیگه برای سی پنل و ... )
موفق باشید

mohamad-h
September 6th, 2012, 07:49
برای هاست اروپا کدوم پنل بهتره؟c panel یا direct admin?:39:

ظاهرا شما تازه کارید
اگه اینطوره من بهتون Cpanel رو پیشنهاد میدم ، دایرکت ادمین شاید یکم گیجتون کنه گرچه چیز خاصی نداره اما شاید تو مدیریت دامنه ها یکم گیج بشید

asrhosting
September 6th, 2012, 09:18
من 9 ماهه از سی پنل اومدم رو دایرکت ادمین و اصلا مشکل آن چنانی باهاش نداشتم و کاربر هم راضی بوده .

saman19-6
September 6th, 2012, 10:21
سلام.شما وقتی یک هاست میخرین نیاز نیست روش کنترل پنل نصب کنید .مدیر سرور انجام داده و روش نصبه.حالا هاستی که میخرین باید دقت کنید روش سی پنل هست یا دایرکت ادمین
اگر هاستی که خریدین داخل ایران میزبانی میشه دایرکت ادمین اگرهم کشور خارج بود سی پنل بگیرید .یعنی هاستی بخرید که مدیر سرور روش سی پنل نصب کرده .

+irtci+
September 6th, 2012, 15:41
ظاهرا شما تازه کارید
اگه اینطوره من بهتون Cpanel رو پیشنهاد میدم

من همون اول اعتراف کردم که در حد صفرم !!!:-p

سی پنل بعدا مشکل تحریم نداره؟؟؟ هر روز معطل انتقال سرور و خرید لایسنس جدید نباشم....:105:

ircpanel
December 25th, 2012, 22:10
سلام دوستان
با هاست رایگان هم در خدمتیم
کنترل پنل سایبر
با ظاهر سی پنل

ircpanel
December 25th, 2012, 22:14
سلام دوستان

habiballahafg
December 25th, 2012, 22:26
شما بگیرید به احتمال بسیار زیاد هیچ مشکلی پیش نمیاد برای شما ولی محض احتیاط بهتر است که شما از دایرکت ادمین استفاده کنید

master20
January 31st, 2013, 09:06
با سی پنل و کولکسو و وبسایت پنل آشنایی دارم ، اما با سی پنل زیاد کار کردم ، به نظرم بهترین گزینه برای شما سی پنل هستش.

shivahost
January 31st, 2013, 11:30
چند روزیه که سرور ما بخاطر تحریم از cpanel به directadmin تبدیل شده و خوشبختانه تا بحال مشتریان هم مشکلی از نظر سختی و سردرگمی نداشتند و اتفاقا خیلی هم راضی هستند و راحت با دایرکت ادمین کار می کنند.

من خودم از آنهایی بودم که فقط به خاطر حرف های دیگران اصلا سمت دایرکت ادمین نمی رفتم و اما بالاخره مجبور شدیم و حالا که خودم آن را تجربه کردم خوشم هم آمده....

sepehrrad
February 1st, 2013, 06:12
سی پنل

ircpanel
February 12th, 2013, 15:35
دانلود كنترل پنل سايبر نسخه آزمايشي ( كنترل پنل داخلي = مبارزه با تحريم ) (http://www.webhostingtalk.ir/f188/71616)

RayanDade
March 19th, 2013, 01:57
اول بگم که اینطور که دوستان گفتن مشکل تحریم سی پنل برای ایران فقط در سرور های ایران حاکم هست
سرور های حارج از کشور مشکلی ندارید

برای ورود به کنترل پنل مدیریت cpanel که همون WHm هست فقط کافیه یه وی پی جیز ان فعال کنید که آی پی سیستم شما عوض بشه بعد میتونید وارد بشید.
هزینه لایسنس هم 60 تا 65 در میاد ماهانه برای سرور مجازی برای حقیقی بالای 100 تومان

کنترل پنل حرفه ای

------------------------------
دایرکت ادمین
بدومن مشکل تحریم و لایسنس ارزان که الان هم حراجی زیاد زدن میتونید فله ای هم تهیه کنید مادام العمر با بیمه بچه های انجمن حدود 200 تومان برای یک بار
برای کسایی که با سی پنل کارکردن سخته تا حدودی چون سی پنل امکاناتش بهتره و این کنترل پنل هم به نوبه خودش از کنترل پنل سایبر ایرانی که میگن بهتره چون میدونید که حداقل پشتیبانی داره
----------------------------
کنترل پنل سایبر
والا ما که جرات نمیکنیم نصب کنیم
دو روز دیگه هک بشه یا اینکه ساپورتش مثل frontpage قطع بشه که کلی سایت و ... هک میشن و یا میخوابن رو هوا
توصیه میشه اصلا استفاده نکنید چون نسخه آزمایشی هست و قابل اعتماد نیست
موفق باشید

jaheshserver
March 29th, 2013, 16:17
جالبه این وسط دوستان هیچ کس بحث هزینه نکرد!
هزینه سی پنل کجا دایرکت ادمین کجا!
فکر میکنم فرقشون حدود 10 دلار در ماه هستش البته الان قیمت دقیق ندارم

besthosti.com
March 29th, 2013, 16:25
من به شما توصیه سی پنل می کنم در صورتی که از چیز ..... استفاده کنید مشکلی برای شما بوجود نخواهد امد

webservies
May 4th, 2013, 03:43
با سلام
نظر خودم رو عرض میکنم
چون مسافت در سرعت لود صفحات تاثیر داره شما باید از پنل که سبک هست استفاد کنید
پنل دایرکت ادمین یک پنل سبک می باشد که میتوانید استفاد کنید از سی پنل بسیار سبک تر می باشد.
اگه از آمریکا گرفتی نظر بند رو میخوای بدونی دایرکت ادمین نصب کن
امنیت هم بیشتر داره تا سی پنل

esh
May 4th, 2013, 07:55
اگر هزینه برایتان مهم است از اروپا تهیه کنید. در غیر اینصورت از ایران چون مسافت کمتر پینگ بهتری ارئه می دهد.
پنل هم دایرکت ادمین سبکتر از سی پنل است. کلکسو هم مجانی و منبع باز است.

web-iran
May 6th, 2013, 20:07
با سلام اگه هزینه مطرح ننست CPnel
اگه میخواین ارزون باشه : Direct ADmin
پنل خوب سبک
و اگه هم میخواین هزینه نکنید کلوکس

mr_saeed
May 6th, 2013, 20:30
فقط کلوکســــــــــــــو
خیلی ها به خاطر اینکه رایگان هستش میگن فایده نداره یا ... اما کافیه یخورده باهاش کار کنید میفهمید بهتر از همه کنترل پنل هاست .