PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند به همکار/نمایندگی سرورمجازی به صورت ارزان

bidari
September 5th, 2012, 21:06
سلام دوستان

من میخوام به مشتری سرور مجازی بدم.میخوام دوستی که از لحاظ فنی هم تایید بشه و با تجربه باشی هر موقع خواستم یه وی پی اس بهم بده.قیمت تا جایی که میشه ارزون باشه.مثلا از فرانسه ا المان

قیمت کم باشه تا جایی که میشه و به من تخفیف بده
از لحاظ فنی با تجربه باشه چون نیاز به کانفیگ هست و شاید بخوام کانفیگ اولیه رو برام رایگان انجام بده
حتی الامکان در یاهو زیاد آنلاین باشه و یا بش راحت چت کرد باهاش دسترسی بهش سریع باشه و بتونه سریع سرور رو بده

یه کلام با من راه بیاد ...

مثلا من میگم برای رم 512 آفر بدید . مثلا رم 512 و هارد 100 و پهنای باند نامحدود برای شروع 10 تومان
شما برای همین رم 1 آفر بدید و دیتاسنتر و بگین تا بشه مقایسه کرد.برای بازی آنلاین هم مناسب باشه

mehrshad.ho
September 5th, 2012, 21:49
از فرانسه و آلمان و به زودی آمریکا میتونیم بهتون سرور ارائه بدیم

مشخصات سرویس ها : سرور مجازی (http://nikserver.com/vps.html)

برای ریسیلر 15 تا 20 درصد تخفیف داده میشه در صورتی که تعداد سرور های فعال هم بیشتر باشه نرم تخفیف هم بیشتر میشه

تحویل به صورت فوری هست.

پشتیبانی آنلاین یاهو همیشه هست، آی دی : NikServer90

آپ تایم 99.9 درصد هم برای سرور ها تضمین می شود.

DATAFARM.IR
September 5th, 2012, 22:24
مشخصات و شرایط

پ‌.خ شد.

novintak2
September 6th, 2012, 01:54
سلام به شما

برای شروع خوبه یک سری آفر داریم یک جورایی برای شروع کار خوبه باهام تو یاهو تماس بگیر

tizparvaz
September 6th, 2012, 02:13
مثلا من میگم برای رم 512 آفر بدید . مثلا رم 512 و هارد 100 و پهنای باند نامحدود برای شروع 10 تومان
شما برای همین رم 1 آفر بدید و دیتاسنتر و بگین تا بشه مقایسه کرد.برای بازی آنلاین هم مناسب باشه
:39:
سلام
رم 512 از بدترین دیتاسنتر و ارزونترین دیتاسنتر دنیا خیلی بهتون لطف کنن بدن 15 تومتن بعد شما 100 گیگ هارد هم واسش انداختی بعد دنبال فرد با تجربه و پشتیبانی خوبم میگردی ؟!
شما جای خود اون طرف باشی همچین کاری میکنی !؟ ارزونترین سرور مال کیمسوفی هست اما از اون هم نمیشه این قیمت داد
به امید روزی که تورم بر قیمت سرور مجازی هم اثر کند
موفق باشید خدا نگهدار

RoobinaServer
September 6th, 2012, 02:21
سلام دوستان

من میخوام به مشتری سرور مجازی بدم.میخوام دوستی که از لحاظ فنی هم تایید بشه و با تجربه باشی هر موقع خواستم یه وی پی اس بهم بده.قیمت تا جایی که میشه ارزون باشه.مثلا از فرانسه ا المان

قیمت کم باشه تا جایی که میشه و به من تخفیف بده
از لحاظ فنی با تجربه باشه چون نیاز به کانفیگ هست و شاید بخوام کانفیگ اولیه رو برام رایگان انجام بده
حتی الامکان در یاهو زیاد آنلاین باشه و یا بش راحت چت کرد باهاش دسترسی بهش سریع باشه و بتونه سریع سرور رو بده

یه کلام با من راه بیاد ...

بازی آنلاین : سرور از ایران بهترین مورد هست.
دیتاسنتر : هتزنر
رم 512 و پهنای نامحدود و هارد 100 ماهانه 10 تومان؟ قیمت ها در سایت موجود هست هر سروری خواستید از فروش آن 20% به شما تعلق میگیرد حالا شما سرور ما رو 50 تومنم بیشتر بفروشید برای ما فرقی ندارد.
روبینا سرور (هاستینگ سجادیه)) (http://www.Roobinaserver.com/)

یا حق

delta
September 6th, 2012, 02:24
:39:
سلام
رم 512 از بدترین دیتاسنتر و ارزونترین دیتاسنتر دنیا خیلی بهتون لطف کنن بدن 15 تومتن بعد شما 100 گیگ هارد هم واسش انداختی بعد دنبال فرد با تجربه و پشتیبانی خوبم میگردی ؟!
شما جای خود اون طرف باشی همچین کاری میکنی !؟ ارزونترین سرور مال کیمسوفی هست اما از اون هم نمیشه این قیمت داد
به امید روزی که تورم بر قیمت سرور مجازی هم اثر کند
موفق باشید خدا نگهدار

مثال زده برادر.. =;

berbid_server@att.net
September 6th, 2012, 08:51
عزیز من در خدمتم باهات راه میام از آلمان در خدمتم
همیشه تو یاهو هستم
ID:berbid_server@att.net
tell:09357118988

novintak2
September 6th, 2012, 09:05
سلام به شما

برای شروع خوبه یک سری آفر داریم یک جورایی برای شروع کار خوبه باهام تو یاهو تماس بگیر

افر ویژه (انگلیس)

رم: 1024 مگابایت

هارد: 20 گیگ

ای پی: 1 عدد اختصاصی

پهنای باند : نامحدود

دیتا سنتر : redstation

پورت : 1 گیگابایت

اپتایم : 99.9

قیمت : 20.000 تومان فرق این آفر با بقیه آفر ها در چیست ؟
شما هزینه ی 1 ماه رو پرداخت میکنید . ولی برای 2 ماه استفاده میکنید
در واقع این سرور 2 ماهه است

از این آفر 2 عدد مانده

AlborzVPS
September 6th, 2012, 18:10
با سلام

در خدمت هستم

در یاهو پی ام بدید