PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با کلوکسو لطفا اونایی که کار کردنن با این بیان

alidini
September 5th, 2012, 01:02
سلام من تو یکی از دایمین هام چیلد نیم زدم و دی ان اس ها رو اوکی کردم و بعد حدود 24 ساعت تنظیم شد با ای پی و توی کلوکسو هم ردیف کردم دامنه رو (کانفیق) و بعد پلان درست کردم و یک Clients (http://5.9.187.126:7778/display.php?frm_action=list&frm_o_cname=client) -
Add Custome (http://5.9.187.126:7778/display.php?frm_action=addform&frm_dttype[var]=cttype&frm_dttype[val]=customer&frm_o_cname=client)r زدم و اسم Client Name رو دامنه دوم رو دادم و اسم دامنه رو هم دادم و دی ان اس دامنه رو هم ست کردم حالا وارد دامنه دوم که می شم وارد صفحه اصلی ای پی سرور میشه و توی فولدر اسم دامنه هم هیچی نیست ولی میره تو اون باید چیکار کنم؟؟؟؟؟
ادرس دامنه اول trapian.in
آدرس دامنه ذوم: xtravian.us
جستو جو کردم پیدا نکردم چیزی اگه یه آموزش فارسی برای کلوکسو دارید ممنون میشم بهم بدید.

Metalik
September 5th, 2012, 09:04
/script/fixweb

alidini
September 5th, 2012, 11:03
میشه بگید اینی که دادید چی هست؟لطفا توضیح بدید که کجا شتباه کردم یا باید اسکریپت رو کدوم پوشه در فایل منیجر بریزم.

alidini
September 5th, 2012, 15:40
کسی نیست کمک کنه؟

Metalik
September 5th, 2012, 16:04
میشه بگید اینی که دادید چی هست؟لطفا توضیح بدید که کجا شتباه کردم یا باید اسکریپت رو کدوم پوشه در فایل منیجر بریزم.

دستور باید در ssh زده بشه

alidini
September 10th, 2012, 15:20
یه سوال دیگه من سرور مجازی ویندوزم رو کانفیق iis کردم الان بلد نیستم با کلوکسو رکورد A بدم اگه کسی کامل بده توضیح بده

alidini
September 10th, 2012, 18:14
کسی بلد نیست تو این سرور

faq
September 10th, 2012, 18:17
از اینجا

Home admin
DNS Template

میتونید A Record بزنید

alidini
September 11th, 2012, 10:57
ممنون ولی در اون قسمت A Record نبود و درضمن من روی ادمین کار نمی کنم یه اکانت دیگه برای خودم ساختم میخوام از اون یه ساب دایمین وصل کنم به سرورم که ازش به عنوان هاست دانلود استفاده میکنم من توی سی پنل بارها این کارو کردم ولی توی کلوکسو نمی تونم پیداش کنم.