PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : liquidweb.com

mohebali
December 14th, 2009, 16:04
با سلام
کسی با این دیتا سنتر کار کرده؟

irlogo
December 14th, 2009, 20:54
خیلی قدیمیه
جدیدا یه شخصی توی ایران داره ازش می فروشه

جزو دیتا سنتر های استابل قدیمی مثل iweb, the planet, gnax, multacom

انتخاب بدی نیست، ولی بهتره سورس ایرانیشو پیدا کنین که گرون براتون نیافته

iranwebbase
December 14th, 2009, 21:14
من اين ديتا سنتر رو زياد نميشناسم.

اما نميدونم چرا از بين همه ديتاسنتر ها با اين خيلي حال ميكنم.

يه جورايي به دل ميشينه!!:d

WebRang
December 14th, 2009, 21:18
من کار نکردم
اما سوالاتی پرسیدم (قصد خرید داشتم)
پشتیبانی عالی دارن!
شبکه و امنیت فوق العاده!
همین طور قیمت یکم بالا!

شاهکاره!

irlogo
December 14th, 2009, 21:35
قیمتش مناسبه
ما ایرانی ها عادت داریم مو رو از ماست بکشیم !

rayannet
December 14th, 2009, 21:43
LiquidwebZane: Yes, we can't do business with Iran
LiquidwebZane: I am sorry

Techno Pars
December 18th, 2009, 18:55
liquidweb سایه ایرانی جماعت رو با تیر می زنه!
softlayer , theplanet , burst و خیلی های دیگه به شدت با کاربران ایرانی برخورد میکنن.
liquidweb حتی به end-user ایرانی گیر میده چه برسه به user

TukaNet
December 18th, 2009, 21:35
مگه ما ایرانی هستیم ؟!؟! :114:

Techno Pars
December 18th, 2009, 23:16
مگه ما ایرانی هستیم ؟!؟! :114:

نه! از فرنگ اومدیم :d یا شایدم از خارجه :-b

pouyasazan
December 25th, 2009, 23:35
سلام

بعد از rackspace بهترین پشتیبانی را داره, بر عکس گفته دوستان با end user اصلا کاری نداره روی سرورهای ما 2 برابر دامین های بین المللی دامین.ir است و نه cpanel تحریم کرده و نه اینا حتی به اینها گفتم مثلا این سرور را که می خرم دفتر دبی اصلا یک بار هم بش لاگین نمی کنه و کلا مال مشتری تو ایران است گفتن ما کاری با مشتری شما نداریم.اصل گیرشون رو بیلنگ آدرس و تادئد تلفنی بانک است.
حتی من راجع به تحریم cpanel سوال کردم . گفت ماleased license داریم و مستقل از cpanel هستیم و cpanel نمیتونه ببنده و حرفشون تا الان هم راست بوده.
از لحاظ پشتیبانی واقعا محشرن الکی admin time نمی گیرن یعنی تو این 3 ساله حتی مشکلات بچه گانه را حل کردندو نگفتن پول بده. در کل سرور ازشون بخر برو بخواب. همه کارش را خودشون انجام می دهند. اگر سرور جای دیگه داری هم اطلاعات را خودشون منتقل می کنند. من الان 4 تا سرور و 3 تا vps ازشون دارم هم vps ها با وجود پول زیادی که میدهند راضی هستند و هم خودمون از سرورها.

1Mizban
December 25th, 2009, 23:53
سلام

بعد از rackspace بهترین پشتیبانی را داره, بر عکس گفته دوستان با end user اصلا کاری نداره روی سرورهای ما 2 برابر دامین های بین المللی دامین.ir است و نه cpanel تحریم کرده و نه اینا حتی به اینها گفتم مثلا این سرور را که می خرم دفتر دبی اصلا یک بار هم بش لاگین نمی کنه و کلا مال مشتری تو ایران است گفتن ما کاری با مشتری شما نداریم.اصل گیرشون رو بیلنگ آدرس و تادئد تلفنی بانک است.
حتی من راجع به تحریم cpanel سوال کردم . گفت ماleased license داریم و مستقل از cpanel هستیم و cpanel نمیتونه ببنده و حرفشون تا الان هم راست بوده.
از لحاظ پشتیبانی واقعا محشرن الکی admin time نمی گیرن یعنی تو این 3 ساله حتی مشکلات بچه گانه را حل کردندو نگفتن پول بده. در کل سرور ازشون بخر برو بخواب. همه کارش را خودشون انجام می دهند. اگر سرور جای دیگه داری هم اطلاعات را خودشون منتقل می کنند. من الان 4 تا سرور و 3 تا vps ازشون دارم هم vps ها با وجود پول زیادی که میدهند راضی هستند و هم خودمون از سرورها.

سلام
اگه کسی قصد خرید داشته باشه شما میتونید براشون خرید کنید ؟ البته زیر قیمت سایت > یا خداقل همون قیمت سایت ؟

pouyasazan
December 26th, 2009, 00:29
من می تونم خرید کنم اما چند نکته
اولا زیر قیمت سایت که نه. liquid webبه ندرت تخفیف می دهد و تخفیف اگر هم بدهد پولی نیست مثلا رو VPS ها یک مدت رم و هارد و پهنای باند را زیاد می کرد و عملا 20 دلار تخفیف داده بود. اما نمی تونی بگی انا را نمی خوام پولی تخفیف بده. چیز ثابتی هم نیست هر لحظه یک جور تخفیف می دهند. هیچ جای سایت هم این promotion ها اعلام نمی شوند. و اکثرا با اعلام اکانت کاربری و دیدن تعداد سرور ها تخفیف را اعلام می کنند. در نهایت ما این وسط می تونیم با شما صادقانه عمل کنیم و تخفیف اونها را به شما اعلام کنیم اما برای چند چیز باید به ما هزینه بدید. 1- شما برای پشتیبانی مستقیم باهاشون در ارتباط نیستید. چرا؟ چون همه سرورها در یک اکانت مرکزی که اکانت ما هست کنترل می شود. و تنها راه های شناسایی اینه که یا پسورد این تکانت را بدونید و یا cvv2 کارت ما را که اینم غیر ممکن است. پس عملا پل ارتباطی ما هستیم. این کار را هم مجانی انجام نمی دهیم.
2- خود عمل خرید ازشون هست که ما داریم پرداخت انجام می دهیم.

حالا تصورات من. عملا روی سرور اختصاصی قیمت با توجه به اینکه شانس گرفتن تخفیف پولی هم داره همون قیمت سایت تمام میشود به همراه اینکه هر دلار را 1200 تومان محاسبه می کنیم.
اما روی VPS حدودا 10 دلار گرانتر از قیمت سایت تمام می شود.
البته اینها میانگین بود که گفتم و اگر زمان خرید عجله نداشته باشید 100% قیمت همین حدود می شود اما اگر عجله داشته باشید باید شرایطمون را با آنها وفق بدهیم. اما عجله نباشد یک هفته که با افراد مختلف بخش فروش چت کنیم یک نفرشون آفر خوب می دهد.
سرور ها با توجه به اینکه اکانت داریم و وریفای هم شده در روزهای دوشنبه تا جمعه حداکثر 24 ساعته آماده می شود. VPSهاشون 2-6 ساعت تحویل می دهند بسته به اینکه چه ساعتی سفارش داه باشیم.

VpsLand
December 29th, 2009, 09:47
سلام.
من از این دیتا سنتر 2 سرور اختصاصی دارم
همانطور که دوستان گفتند ، شبکه و امنیت بسیار خوبی دارند
پشتیبانی و پاسخگوییشون بدک نیست

کسانی که سرور اختصاصی میخواهند از این دیتا سنتر میتونم براشون با قیمت مناسب تهیه کنم.
نمایندگی رسمی اون هم Hoststore.com هست ، البته من یک سرورم رو از اینها گرفتم.
پشتیبانی در حد 0 . بسیار فحاش !
لینک ایمیل ها هست

این دیتا سنتر به اسپم بسیار حساس
وارز رو کاری نداره .

ولی . به نظر من با این وجود بهترین انتخاب: FDCservers هست !
پشتیبانی عالی داره
آپتایم 100 درصد
وارز
امنیت فوق العاده
قیمت بسیار مناسب سخت افزار
بدون مشکل تحریم

ضمنا. P30world.com هم از سرور های این شرکت استفاده میکنه ! خودمم به خاطر این وبسایت 1 سرور دارم از FDC

یا علی

akbar123sat
December 29th, 2009, 11:08
تحریم میشی رو این سرور شک نکن

حالا چه گیری به امریکا هست این همه دیتا سنتر اروپایی و اسیایی . از چین بگیر - مالزی - هنگ کنگ یا برو سراغ اروپا . گیگا ورد استریم - ovh - ecatel و رپید سویچ eukhost کلا دیتا سنتر های انگلیس از نظر کیفیت تو اروپا حرف اول رو میزنن ولی چون قمت پوند مقداری بالاست یه ذره قیمت ها بلا در میاد بعدش فرانسه ovh بعدش دیتا سنترهای المان و هلند و..... بسیاری دیگری که اصلا با ایرانی ها کاری ندارن .

از یه جا بگیری شب خوابیدی صبح بلند شدی نبنی سرورت رو بستن و دستت به هیچ جایی بند نیست میخوای مثال بزنم چه شرکت هایی از سر همین امریکا ضرر کردن و سرور هاشون بسته شده
پرشین وهویز - رایان نت - سیاوش - نوین سرور و....... خیلی های دیگه که تجربه امریکا رو داشتن و سرور هاشون بسته شده ( تجربه ها را تجربه نکنید )