PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیمات دسترسی جوملا در سی پنل

aligoli
September 5th, 2012, 00:37
در این تصویر ، همانطور که مشاهده می کنید، دسترسی فایل Configuatoiion روی No هست ، من میخوام این Yes باشه ، چی کار باید انجام بدم ؟

hamidjan
September 5th, 2012, 00:41
شما این مرحله رو رد کنید.
این فایل وجود نداره و پس از رد شدن از آخرین مرحله نصب، خودش بطور اتوماتیک ساخته میشه.

j4b3r
September 5th, 2012, 00:42
از حالت های تحت یوزر اپاچی استفاده کنید
مثل suphp or fcgi
حالت های cgi or dso
باعث این مشکل میشن

آگونیس
September 5th, 2012, 00:45
شما در داخل فایل های جوملاتون یک فایل دارید به نام configuration.php-dist این فایل رو به configuration.php تغییر نام بدهید
یا همون طور که جلوی دسترسی نوشته no می تونید یک فایل txt ایجاد کنید و سپس اون رو به configuration.php تبدیل کنید
البته نیازی نیست در مراحل بعدی نصب به صورت اتوماتیک این فایل ساخته می شه
موفق باشید

aligoli
September 5th, 2012, 00:49
شما این مرحله رو رد کنید.
این فایل وجود نداره و پس از رد شدن از آخرین مرحله نصب، خودش بطور اتوماتیک ساخته میشه.

این فایل اگر No باشه، اتوماتیک ساخته نمیشه و در مرحله آخر باید دستی، طبق گفته آگونیس انجام بشه و ساخته بشه .

aligoli
September 5th, 2012, 00:51
از حالت های تحت یوزر اپاچی استفاده کنید
مثل suphp or fcgi
حالت های cgi or dso
باعث این مشکل میشن

دقیقا روی هر دوی این ها تست کردم ولی متاسفانه سایت خطا میده 505 یا 404 ، که فکر میکنم یک پلاگینی فعال هست که تداخل ایجاد میکنه .. نمیدونم، مگر اینکه در یاهو صحبت کنیم و شما نظارت کنی تا مشکل حل شه .

aligoli
September 5th, 2012, 00:52
شما در داخل فایل های جوملاتون یک فایل دارید به نام configuration.php-dist این فایل رو به configuration.php تغییر نام بدهید
یا همون طور که جلوی دسترسی نوشته no می تونید یک فایل txt ایجاد کنید و سپس اون رو به configuration.php تبدیل کنید
البته نیازی نیست در مراحل بعدی نصب به صورت اتوماتیک این فایل ساخته می شه
موفق باشید

درسته ، چنین چیزی میشه ولی بعد از این کار ، وقتی از جوملا به اطلاعات سیستم ، دسترسی ها بریم، میبینیم که همه پوشه ها " غیر قابل ویرایش " هستند ، این یک مشکل هست که باید اصولی حل بشه، نه با این کاری که گفتی ، بعد من دسترسی فایل هم 777 کردم، با این حال باز هم No هست .

j4b3r
September 5th, 2012, 01:07
دقیقا روی هر دوی این ها تست کردم ولی متاسفانه سایت خطا میده 505 یا 404 ، که فکر میکنم یک پلاگینی فعال هست که تداخل ایجاد میکنه .. نمیدونم، مگر اینکه در یاهو صحبت کنیم و شما نظارت کنی تا مشکل حل شه .

حالت های cgi or dso
چون معمولا تحت یوزر nobody آجرا میشن
اجازه دسترسی نوشت با فایل یا فولدر رو ندارند
دو حالت دیگه تحت خود یوزر اجرا میشه و نیازی به تغییر پرمیشن نداره
قطعا مشکل شما حل بشه
مشکل ارور های شما هم مربوط به مد
Apache mod_userdir Tweak
هست

aligoli
September 5th, 2012, 01:14
با راهنمایی جابر عزیز، مشکل رفع گردید ، روی آی.پی جواب نمیداد، روی دامنه تست کردم مشکل حل شد.

با تشکر از دوستان دیگر