PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در خرید وی پی اس از جوان سرور

bax998
September 5th, 2012, 00:27
سلام دوستان عزیز
من قصد دارم از جوان سرور ، وی پی اس بگیرم
لطفاً دوستانی که از این شرکت سرور دارن نظرشونو بگن
با تشکر

AriyaDownload
September 5th, 2012, 10:39
سلام دوستان عزیز
با تشکر

سلام
شرکت خوبی هستش.
مدیر شرکت جوان سرور هم در همین انجمن فعالیت می کنند.
پشتیبانیشون هم خوب هست. (قبلا ازشون سرویس داشتم ولی الان نه)

agarb98
September 5th, 2012, 10:48
جناب مسعودی تایید میشه .

hamed323
September 5th, 2012, 10:54
پشتیبانی خوبی دارند ...

saeedxxx
September 5th, 2012, 10:57
من حدودا 6 الی 7 ماه پیش که گرفتم اوایل کیفیتش خوب بود ولی فکر میکنم با گذشت زمان تعداد وی پی اس های روی اون سروری که بودم زیاد شد یا هرچی که سرعت بسیار پایین بود و مجبورشدم انتقال بدم... ;)

parsa7
September 5th, 2012, 10:59
حدود چند ماه ازشون سرور داشتم متاسفانه اواخر نیمه های شب سرور دان میشد و تا می خواستند جواب بدن به ظهر فردا می کشید.زیاد روی پشتیبانی ( به غیر از ریبوت کردن ) حساب نکنید

p30speed
September 5th, 2012, 11:19
9 ماهه ازشون سرویس دارم کاملا راضی هستم. مشکلات رو به خوبی رسیدگی میکنند. خلاصه کارشون فوق العاده است.

teambieber
September 5th, 2012, 12:23
کارشون خوبه

bax998
September 9th, 2012, 20:08
ممنون از همه دوستان :53:
ما هم گرفتیم ایشالا زودتر تحویل بدن ...

behnam289
September 26th, 2012, 18:36
سلام دوستان عزیز
با تشکر

با سلام
پشتیبانیشون عالیه
اما پشتیبانی برای شما هاست و سرور نخواهد شد ! وقتی قطعی داشته باشه و تو تیکت جواب بدند به درد نمیخوره
برای یک هاست در سه ماه سه بار قطعی داشتند

vp_server
September 26th, 2012, 21:14
نیازی به تایید شدن ندارن!
ایشون کاملا شناخته شده هستند

payamk
November 17th, 2012, 16:15
سلام
ای کاش مدیریت جوان سرور این پست رو بخونه
من فوق العاده از این شرکت ناراضی هستم . دائم داون میشه الان هم 2 روزه که سایت من بالا نمیاد و هنوز منتظر جواب تیکت هستم و پشتیبانی هم خیلی دیر جواب میده 17 روزه سرور گرفتم کلا" 3 روز سایت بالا بوده جواب تلفن هم نمیدن حتی پینگ هم نداره سایت من اگر شرکت خوبی میشناسید که پشتیبانی خوبی داشته باشه لطفا" به من پیام بدید
به نظر من اعتبار و سرمایه یه شرکت رضایت مشتریان اون شرکته
ممنون

B.Z
November 17th, 2012, 21:06
با سلام
5 عدد سرور ویندوز ازشون دارم و تا الان مشکلی نبوده دان تایم هم نداشتیم
امیدوارم همینجوری ادامه بدن

itjavani
November 17th, 2012, 21:11
سلام
ای کاش مدیریت جوان سرور این پست رو بخونه
من فوق العاده از این شرکت ناراضی هستم . دائم داون میشه الان هم 2 روزه که سایت من بالا نمیاد و هنوز منتظر جواب تیکت هستم و پشتیبانی هم خیلی دیر جواب میده 17 روزه سرور گرفتم کلا" 3 روز سایت بالا بوده جواب تلفن هم نمیدن حتی پینگ هم نداره سایت من اگر شرکت خوبی میشناسید که پشتیبانی خوبی داشته باشه لطفا" به من پیام بدید
به نظر من اعتبار و سرمایه یه شرکت رضایت مشتریان اون شرکته
ممنون

ظاهرا علاقه شدیدی به بالا آوردن تاپیک های جوان سرور دارید. پاسخ شما داده شده در تاپیک های قبلی. کاملا واضح هست که نیت شما از کارتون چیه ;)

irihost
November 17th, 2012, 21:19
بنده هم یک وی پی اس ازشون گرفتم که الان که الانه دان هستش خدا بیامرزه :65: مجبور شدم انتقال بدم جایی دیگر

ali57
November 17th, 2012, 21:31
قبلا سرور هاشون خوب بود ولی 2ماه هست که دیگه ازشون سرویس نمیخرم پشتیانی و سرویس دهیشون ضعیف شده [-(

parsspace
November 17th, 2012, 21:37
قبلا سرور هاشون خوب بود ولی 2ماه هست که دیگه ازشون سرویس نمیخرم پشتیانی و سرویس دهیشون ضعیف شده [-(

مشکل از کجاست؟

itjavani
November 17th, 2012, 21:50
بنده هم یک وی پی اس ازشون گرفتم که الان که الانه دان هستش خدا بیامرزه :65: مجبور شدم انتقال بدم جایی دیگر

هیچ کدام از سرور های ما دان نیستند و همگی در شرایط ایده آل هستند. هر کس هر مشکلی داره از سروبس خودش هست و ربطی به باقی کاربران ندارد.

ضمنا سرویس دهی از روزهای آتی به شیوه ی جدیدی ارائه خواهد شد که مسلما جوان سرور دیگر آفری برای کاربران حزب باد نخواهد داشت.

بعد از چندسال کار به این نتیجه رسیدیم که انگشت بکنی تو ظرف عسل ، بدی دهن برخی مشتریان ، گاز میگیرند.

بزودی منتظر خبرهای خوب ما باشید...

aminreza
November 19th, 2012, 08:20
بعضییا هستن که دیگه نیاز به تایید امثال من ندارن ؛
جناب مسعودی یکی از این افراد هست.
با خیال راحت خرید کنید هیچ دغدغه ای هم نداشته باشین. حدود 2 ساله که مشتری ایشون هستیم و به طرق مختلف باهاشون سروکار داریم. از این 2 سال نزدیک به 1 سال ازشون وی پی اس داشتم و خداوکیلی مشکلی نداشتم.
تو آشفته بازار هاستینگ ایران کمتر افرادی مثه آقای مسعودی پیدا میشن ;)