PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره شرکت هاستیگ و سودش

hannah
September 4th, 2012, 23:34
سلام
ما توی منطقه تنکابن هستیم توی مازندران به نظرتون شرکت هاستینگ و طراحی سایت بزنیم سود داره ؟ توی منطقه تا 70 80 کیلومتری هیچ شرکت هاستینگی نیست
*جواز میدن که هم شرکت هاست باشه هم مثلا امور مشترکین و ... ؟ *

payahosting
September 4th, 2012, 23:52
میتونید بزنید ولی نیاز به تجربه داره
نیاز به سرمایه داره
نیاز به مشتری اولیه داره
خودتون فکر کنم بهتر از من اینا رو بدونید
سودش هم بد نیست ولی بهتره که اورسل نشه ( قابل توجه بعضی دوستان که با اورسل میخوان پول در بیارن و به جایی برسند با فروش سرور مجازی 2 گیگ رم به قیمت 20 تومان در ماه)
در کل اگه مشکلی از نظر جا و مکان نداریدو مشکلی هم نیست از نظر پشتیبانی بد نیست ولی یه چیز میمونه که الان کار هاستینگ به نظر من اشباع شده و در آمد توش یکم سخته

hannah
September 4th, 2012, 23:55
میتونید بزنید ولی نیاز به تجربه داره
نیاز به سرمایه داره
نیاز به مشتری اولیه داره
خودتون فکر کنم بهتر از من اینا رو بدونید
سودش هم بد نیست ولی بهتره که اورسل نشه ( قابل توجه بعضی دوستان که با اورسل میخوان پول در بیارن و به جایی برسند با فروش سرور مجازی 2 گیگ رم به قیمت 20 تومان در ماه)
در کل اگه مشکلی از نظر جا و مکان نداریدو مشکلی هم نیست از نظر پشتیبانی بد نیست ولی یه چیز میمونه که الان کار هاستینگ به نظر من اشباح شده و در آمد توش یکم سخته
هاستینگمون رو که راه انداختیم 2 ساله تو کار هاست هستیم
پول سرور رو در میاریم حدودا 100 تا مشتری هاستینگ داریم
مشتری اولیه طراحی سایت هم داریم
نمایندگی پنل پیامک هم به صورت نامحدود داریم

payahosting
September 4th, 2012, 23:57
میتونید شرکت ثبت کنید ولی خیلی دردسر داره

sina_mech
September 5th, 2012, 00:25
.... الان کار هاستینگ به نظر من اشباح شده .....

جسارتاً این چیزی که شما نوشتید مربوط به شبح و روح و ایناس. اشباع درسته.

در مورد هاستینگ هم، کلی هاستینگ تو ایران هست... 10 تاشون در حد یک تجارتِ قابل قبول درآمد دارن. بقیه هم فکر میکنن که درآمد دارن. در حالی که اگر این وقتی که پای مانیتور سپری میکنن، هر کار دیگه ای کنن، احتمالاً بیشتر درآمد خواهد داشت.

hannah
September 5th, 2012, 00:30

در مورد هاستینگ هم، کلی هاستینگ تو ایران هست... 10 تاشون در حد یک تجارتِ قابل قبول درآمد دارن. بقیه هم فکر میکنن که درآمد دارن. در حالی که اگر این وقتی که پای مانیتور سپری میکنن، هر کار دیگه ای کنن، احتمالاً بیشتر درآمد خواهد داشت.

درسته جای درس حسابی کمه
هاستینگ مازندران هم بسیار ضعیفه به نظرم میشه با این کار سود کرد

payahosting
September 5th, 2012, 01:04
شرمنده :109: