PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند پشتیبان سرور مجازی

moosh2011
September 4th, 2012, 19:45
باسلام دوستان گرامی:بنده نیازمند یک سرور مجازی رایگان هستم تا بتوانم فایل درآن آپ کنم.بنده میخوام با اون سایت یه سایت دانلود بازی رایگان راه اندازی کنم.برای شروع به حجم زیادی نیاز ندارم ولی رم بالایی نیاز دارم تا سرور نخوابهhttp://forum.majidonline.com/majidonline/smiley_new/majidonline_nomood.gifاز دوستان خواهش میکنم کسانی که میتونن کمک کنن بیان جلو.تا مدرسه ها شروع نشده میتونم پست زیادی بزارم ولی وقتی مدرسه شروع شد و اول مهر شد شاید بتونم هفته ای5-15 پست بزارم.من میتونم از این 15 روزی که تا مهر مونده سایتو بالا بکشم و دارای الکسا و رنک کنم(چاخان کردمhttp://forum.majidonline.com/majidonline/smiley_new/majidonline_biggestgrin.gif)منتظر همگیتون هستم.خدانگهدار

payahosting
September 4th, 2012, 22:09
دنبالش نگردید و برید دنبال مدرسه چون رایگان نیست

mad-adwords
September 4th, 2012, 22:18
باسلام دوستان گرامی:بنده نیازمند یک سرور مجازی رایگان هستم تا بتوانم فایل درآن آپ کنم.بنده میخوام با اون سایت یه سایت دانلود بازی رایگان راه اندازی کنم.برای شروع به حجم زیادی نیاز ندارم ولی رم بالایی نیاز دارم تا سرور نخوابهhttp://forum.majidonline.com/majidonline/smiley_new/majidonline_nomood.gifاز دوستان خواهش میکنم کسانی که میتونن کمک کنن بیان جلو.تا مدرسه ها شروع نشده میتونم پست زیادی بزارم ولی وقتی مدرسه شروع شد و اول مهر شد شاید بتونم هفته ای5-15 پست بزارم.من میتونم از این 15 روزی که تا مهر مونده سایتو بالا بکشم و دارای الکسا و رنک کنم(چاخان کردمhttp://forum.majidonline.com/majidonline/smiley_new/majidonline_biggestgrin.gif)منتظر همگیتون هستم.خدانگهدار

عزیز رایگان چیزی گیرت نمیاد که چیزی بخوای شما بشین درس و مشق ات بخون بهتره از این کارا وقت بذار

B.Z
September 4th, 2012, 22:28

چرا این چند روز این پست ها انقدر زیاد شده همه رایگان سرویس میخوانن یا 3 گیگ هاست رو 10 تومن !!!!!

scary-x2
September 4th, 2012, 22:35
چرا این چند روز این پست ها انقدر زیاد شده همه رایگان سرویس میخوانن یا 3 گیگ هاست رو 10 تومن !!!!!

چون فروشنده های تابستونی و مشتری های تابستونی دارن کم کم میرن

moosh2011
September 4th, 2012, 23:19
سلام به همگی.بدین دیگه باباجون.شما نمیخواین هاستینگتون معروف بشه؟سایت دانلودو هم اسم سایت هاستینگ شما میکنیم

payahosting
September 4th, 2012, 23:22
امکانش نیست میتونید خریداری کنید

ms313
September 4th, 2012, 23:42
عزيزم سرچ كنيد هاست رايگان مي تونيد گير بياريد.
در ضمن با يه سايت موفق هساتينگي موفق نميشه :d.

ToooPDL
September 5th, 2012, 00:58
چه ژالب :d
عمو جون درسِت مهم ترِه ! آفرین .
این 15 روز رو هم برو گِیم بِزن حالِشو بِبَر !

lived
September 5th, 2012, 01:13

دوستمون درست میگن
منم تکمل میکنم
عسیسم شما مشقاتو نوشتی ؟
ملت چه انتظارهایی دارن ماها n تومن پول سرور میدیم کلی کانفیگ و ابیوز و خون دل خوردن و اینترنت و هزارتا هزینه دیگه توی این کار داریم ملت میان سرور رایگان میخوان
چند روز دیگه سختی ها به پایان میرسه و بازار خراب کنها میرن سراغ مشق هاشون و مشتری هاشون روی هوا میمونن
چند روز دیگه تاپیک تاپیک میاد بالا : کسی از فلانی خبر نداره؟ کسی شماره فلانی رو نداره ؟ کسی ای دی فلانی رو نداره ؟

scary-x2
September 5th, 2012, 01:14

دیگه گیم از مود افتاده . بچه ها به بازی ها ی رایانه ای قانع نمیشن

همشون میخوان وارد دنیای مجازی بشن

دوتا برادر کوچیک من هم دیگه به پیسی دست نمیزنن تا زمانی که اینترنت وصل نباشه

ToooPDL
September 5th, 2012, 01:28
دیگه گیم از مود افتاده . بچه ها به بازی ها ی رایانه ای قانع نمیشن

همشون میخوان وارد دنیای مجازی بشن

دوتا برادر کوچیک من هم دیگه به پیسی دست نمیزنن تا زمانی که اینترنت وصل نباشه

ارشاد میگه:
کودکان خود را در محیط مجازی تنها نگذاریم !

لطفا رعایت بفرمائید . :67:

scary-x2
September 5th, 2012, 01:39
ارشاد میگه:
کودکان خود را در محیط مجازی تنها نگذاریم !

لطفا رعایت بفرمائید . :67:

:)) خوب اومدی

همچین کودک هم نیستن . 17 سالشونه !!!!

فکر کنم همین روزاست که امیر پیداش بشه و بگه اخراج به مدت 365 روز / به علت پست اسپم

mizbanaval
September 5th, 2012, 01:44
سلام
دوست گرامی
در صورتی که میخاین کاری شروع کنید از همون اول باید واسش سرمایه بزارین کنار در غیر اینصورت موفق نمیشید
وقت خودتون رو الکی تلف نکنید و دنبال رایگان نباشید
موفق باشید

moosh2011
September 5th, 2012, 08:41
دوستمون درست میگن
منم تکمل میکنم
عسیسم شما مشقاتو نوشتی ؟
ملت چه انتظارهایی دارن ماها n تومن پول سرور میدیم کلی کانفیگ و ابیوز و خون دل خوردن و اینترنت و هزارتا هزینه دیگه توی این کار داریم ملت میان سرور رایگان میخوان
چند روز دیگه سختی ها به پایان میرسه و بازار خراب کنها میرن سراغ مشق هاشون و مشتری هاشون روی هوا میمونن
چند روز دیگه تاپیک تاپیک میاد بالا : کسی از فلانی خبر نداره؟ کسی شماره فلانی رو نداره ؟ کسی ای دی فلانی رو نداره ؟
سلام و باتشکر از نظراتتون.دوست گرامی شما خط سومی که نوشتینو نادیده میگیرم ولی خیلی بدم اومد.دوستان من نگفتم شما نظر بدید درس بخونم یا نخونم.گفتم اگر سرور دارین بدین همین!

moosh2011
September 5th, 2012, 08:44
سلام
دوست گرامی
در صورتی که میخاین کاری شروع کنید از همون اول باید واسش سرمایه بزارین کنار در غیر اینصورت موفق نمیشید
وقت خودتون رو الکی تلف نکنید و دنبال رایگان نباشید
موفق باشید
سلام حرفتونو قبول دارم.چشم!زاستی به همه دوستان بگم بنده یه ایده بازی اینترنتی دارم.هرکی خواست من به دو طریق عمل میکنم
1-میفروشم بهش
2-همکاری میکنیم.البته پول چندانی ندارم ولی خوب...

agraph
September 5th, 2012, 09:07
سلام حرفتونو قبول دارم.چشم!زاستی به همه دوستان بگم بنده یه ایده بازی اینترنتی دارم.هرکی خواست من به دو طریق عمل میکنم
1-میفروشم بهش
2-همکاری میکنیم.البته پول چندانی ندارم ولی خوب...

دوست عزیزم شما می خواهید ایده ی خودتون را به بقیه بفروشید پس چه توقعی دارید که دوستان بهتون سرور مجازی رایگان بدن!!!:-s
آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند
موفق باشی

moosh2011
September 5th, 2012, 22:49
دوست عزیزم شما می خواهید ایده ی خودتون را به بقیه بفروشید پس چه توقعی دارید که دوستان بهتون سرور مجازی رایگان بدن!!!:-s
آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند
موفق باشیسلام برادر.بنده گفتم اگه کسی میخواد میفروشم بهش اگه هم نمیخواد بیاد همکاری کنیم.همین.لطفا جمله ها رو خوب بخونید.باتشکر

ehsansystem
September 5th, 2012, 22:53
با این ارز گرون کی دیگه دست و دلش به این کارا میره