PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش فارسی سازی pdf whmcs

soheil2020
September 4th, 2012, 16:30
سلام

ابتدا فایل ضمیمه شده رو دانلود کنید و در پوشه

/includes/fonts/

بریزید و در نهایت به پنل مدیریت به بخش

Setup > General Settings > Invoices > TCPDF Font رفته ، در قسمت custom font این مقدار رو وارد کنید dejavusans(مراقب باشید کاراکتر اسپیس نداشته باشه) .

فقط دوستان خواهشمند هستم اگر کسی ماژول اس ام اس هم داره بزاره به همراه اموزش .

تشکر یادتون نره

kamran_t
September 13th, 2012, 01:19
سلام

دوست عزیز شما چرا این ها روکد کردین؟

mortezaaalam
September 13th, 2012, 13:01
سلام

/includes/fonts/

Setup > General Settings > Invoices > TCPDF Font رفته ، در قسمت custom font این مقدار رو وارد کنید dejavusans(مراقب باشید کاراکتر اسپیس نداشته باشه) .

تشکر یادتون نره

سلام
بابت ماژول اس ام اس اگر خواستی با اطلاعات موجود در امضا در تماس باش برایت به صورت رایگان می نصبم و پنل هم در اختیارت می گذارم آموزش نصب هر ماژول اگر اشتباه نکنم کمی فرق دارد
موفق باشید:x

mortezaaalam
September 13th, 2012, 13:39
سلام
صمن تشکر از اموزش خوبتون چگونه راست چین کنیم فاکتور را؟
ممنون میشم راهنمائی کنید
سپاس

mbahman82
June 8th, 2013, 16:45
سلام

/includes/fonts/

تشکر یادتون نره

با سلام و تشکر از شما
من وقتی
در قسمت custom font این مقدار dejavusansرو وارد می کنم و ذخیره میکنم عبارت dejavusans نشون داده نمیشه و فاکتورها هم اصلا فارسی نیستند. میشه راهنمایی کنید.

tejarathost
July 12th, 2013, 19:35
باتشکر از شما دوست عزیز واقعا کارتون جای تشکر داره
کار ما هم راه افتاد
ممنونم از لطفتون

mad-adwords
July 12th, 2013, 19:38
عالی بود عزیز ما نیاز به این فارسی ساز داشتیم موفق باشید

mbahman82
July 13th, 2013, 00:30
با سلام و تشکر از شمامن وقتی
در قسمت custom font این مقدار dejavusansرو وارد می کنم و ذخیره میکنم عبارت dejavusans نشون داده نمیشه و فاکتورها هم اصلا فارسی نیستند. میشه راهنمایی کنید.با سلاممنم دقیقا همین مشکل رو دارم. یکی راهنمایی کنه ممنون میشمبا تشکر

rahmanian
July 30th, 2013, 19:15
دایره ها جا به جا هست
شما دایره وسط رو انتخاب و ذخیره بکن گزینه Custom نشان داده میشه بعد جای Custom گزینه dejavusans رو بنویس مشکل حل میشه

مشکل راست چین دارم
یکی کمک کنه
فقط بکه کجا ویرایش کنم

rahmanian
July 30th, 2013, 19:54
مشکل من کاملا حل شد

فایل اول invoicepdf رو در پوشه tmplate مورد نظر کپی کنید ( مشکل راست چین حل میشه)
فایل dejavusansbi رو در همون مسیری که دوستان گفتن /includes/fonts/

یادتون نره از زیپ خارج کنید

و در نهایت به پنل مدیریت به بخش

Setup > General Settings > Invoices > TCPDF Font رفته ، در قسمت custom font (دقت کنید چون پنل فارسی هست ممکنه دایره وسط باشه) این مقدار رو وارد کنید dejavusans

Parsjoom
May 12th, 2014, 00:03
درود
قابل توجه دوستانی که از نسخه 5.3.3 و ان شاالله به بعد آن استفاده خواهند کرد و یا دوستانی که بزورزسانی کردند به این نسخه !
مسیر پوشه فونت ها تغییر کرده و بسته فونت را در مسیر زیر باید آپلود و اکسترکت کنند :

مسیر قبلی فونت ها :

includes/fonts

مسیر جدید فونت ها :

includes/classes/tcpdf/fonts

chegini
May 26th, 2014, 08:57
دوستان من فونت ها را نصب کردم و محتویات جدول فارسی شدن
اما جملات دیگر خارج جدول فارسی نیستن بدین صورت است : 4.32#1575;1585;&#1

لطفاً راهنمایی کنید

pixell.ir
February 25th, 2015, 13:46
مشکل من کاملا حل شد

فایل اول invoicepdf رو در پوشه tmplate مورد نظر کپی کنید ( مشکل راست چین حل میشه)
فایل dejavusansbi رو در همون مسیری که دوستان گفتن /includes/fonts/

یادتون نره از زیپ خارج کنید

و در نهایت به پنل مدیریت به بخش

Setup > General Settings > Invoices > TCPDF Font رفته ، در قسمت custom font (دقت کنید چون پنل فارسی هست ممکنه دایره وسط باشه) این مقدار رو وارد کنید dejavusans

-----
اضافه میکنم دوستانی هنوز با این مورد مشکل دارند باید حتما از سمت راست دومین گزینه را انتخاب کنید و در جلو کادر هم این متن را کپی پیست کنید dejavusans و در پایین ذخیره را بزنید و بعد از ذخیره تغغیرات باید در همان کادر نوشته dejavusans هنوز باشد و خالی نباشد تا تغغیرات درست باشد
عکس پیوست میشود بهتر بدانید موفق باشید

http://8pic.ir/images/j7omjkwt22tyx9eejkv3.png
طبق عکس تیک بزنید موفق باشید