PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای انتقال سرور به سرور

mehdi.gh
September 4th, 2012, 14:27
سلام
دوستان من به خاطر تحریم تجاری امریکا سی پنل آی پی سرور من رو بلوک کرده و باید سرور رو عوض کنم و کسی که سرور
و به خاطر اینکه دسترسی به whm سرور ندارم یه مشکلاتی واسم پیش امده و کسی که سرور رو ازشون خریدم اصلا همکاری نکردنو خیلی پشتیبانی بدی میدن که فقط 3 روز منتظر جواب اونا بودیم الکی
من الان سرور جدید رو خریداری کردم و میخوام که از طریق transfer سرور جدید انتقال رو انجام بدم به مشکل بر خوردم که تو این تاپیک مطرح کرده ام
مشکل موقع انتقال سرور به سرور (http://www.webhostingtalk.ir/f56/57583)
که متاسفانه کسی جواب نداد
من بعد از جستجو های زیاد و تاپیک زدن تو webhostingtalk.com
بهم گفتن که از طریق ssh انتقال بدین راحت تر هست
از دوستان کسی هست که این کار رو برام انجام بده ؟
با تشکر

Cold
September 4th, 2012, 15:07
سلامب

ا دریافت هزینه میتوینم براتون انجام بدیم

doomhammer65ir
September 4th, 2012, 15:09
rsync -avz -e "ssh -l USER -p PORT" USER@IP:/var/www/ /home/BACKUP/

kambizmabdi
September 4th, 2012, 15:10
دوست عزیز توی تاپیک چستجو کنید آموزشش هست. در ضمن از طریق ftp خیلی راحت هست الیته به نظر من.می تونید از طریق پنل خودتون انجام بدین.

با تشکر

mehdi.gh
September 4th, 2012, 15:41
من جستجو کردم آموزش کامل پیدا نکردم
اگه شما دیدین لینک بزارین
کیا میتونن با گرفتن هزینه انجام بدن ؟؟؟؟؟؟

f.etemadian
September 5th, 2012, 12:07
روی سرورتون چیا هستش؟

Hostpolis
September 5th, 2012, 20:55
اگر rsync نصب کنید روی سرور جدید میتونید با کمندی که doomhammer65ir ارائه کرده همه اکانت هارو جابجا کنید.

راه حلی که براتون آسون تر باشه اینه که از طریق ssh همه اکانت هارو Tar کنید و در public_html یکی از اکانت ها در home directory قرار بدید. و بعد با wget دانلود کنید. اینطوری مدیریت کامل برای جابجا کردن دارید و می تونید بعد از Restore کردن دونه دونه پاک کنید.