PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکانت پریمیوم همزمان رپیدشیر, مدیافایر و ...

mohammadt
September 3rd, 2012, 18:48
سلام دوستان.
سرویس جدیدی را تدارک دیده ایم.
با تهیه یک اکانت پرمیوم می توان همزمان از سایتهای زیر دانلود با لینک مستقیم و حجم نامحدود داشته باشید:
2shared.com , ifile.it, oron.com , turbobit.net , hitfile.net , uploadbaz.com , ddlani.me ,rodfile.com , hipfile.com , unibytes.com , sharedbit.net , megashare.com , filereactor.com , multiupload.com , multiupload.nl , jumbofiles.com , filefactory.com , i-filez.com , depfile.com , rapidgator.net , filepost.com , share-online.biz , freakshare.com , freakshare.net , fp.io , fileape.com , rapidshare.com , extabit.com , megashares.com , , bitshare.com , ul.to , uploaded.to , easy-share.com , crocko.com , depositfiles.com , netload.in , shareflare.net , vip-file.com , letitbit.net , 4shared.com , safelinking.net , linksafe.me , uploading.com , hotfile.com , bitshare.com, mediafire.com , fileserve.com , wupload.com , filesonic.com

:: تست با نرم افزار پ*} {ر* }و *_ک *"}س *{}ی* فایر ::
Username : test
Password : test
port: 808 - https
Ip : 209.190.27.168

این اکانت پرمیوم به مدت 5 روز قابل استفاده است. در صورتی که بیش از 5 روز از تاریخ انتشار این پست را ملاحظه می فرمایید برای دریافت اکانت تست پیغام خصوصی کنید. ارادت.
در صورت رضایت از اکانت تست می توانید این اکانت را ماهیانه 6هزارتومان خریداری کنید. متشکرم.
mohammadt@gmail.com

dertgtr
September 3rd, 2012, 18:53
روش استفاده رو توضیح میدید؟

mohammadt
September 3rd, 2012, 19:12
روش استفاده ساده است.
کافیه اطلاعاتی که تو پست اول گفتم را وارد کنید.
سپس یک لینک دانلود از سایتهای فوق الذکر تو مرورگر وارد کنید سپس با لینک مستقیم دانلود مواجه میشین.
اگر لینکی کار نکرد بفرمایید چک کنم. موفق باشید.

X2Maxer
September 3rd, 2012, 19:18
بنده تست کردم عمل نکرد !

saeedxxx
September 3rd, 2012, 19:19
من قبلا تست کردم... سرویس بسیار خوبی است!

mohammadt
September 3rd, 2012, 19:33
آدرس لینک ؟

بنده تست کردم عمل نکرد !

ASPAD.IR
September 3rd, 2012, 21:06
جالبه ، عملکردش خیلی سادست ، ولی مهم اینه که به فکر کسی نرسیده بود !

X2Maxer
September 3rd, 2012, 21:15
آدرس لینک ؟
براتون پ خ کردم.

DaryaHost
September 3rd, 2012, 21:16
این روش عملکردش چیه اونوقت؟!

X2Maxer
September 3rd, 2012, 21:26
یک اشکلالی که وجود داره قطعا با بالا رفتن تعداد کاربر سرعت دانلود افت می کنه برای این مورد فکری کرده اید ؟

mohammadt
September 3rd, 2012, 21:26
مورد ذکر در پیغام خصوصی اوکی شد :)

mohammadt
September 3rd, 2012, 21:28
قطعا در همه سرویسها با بالا رفتن تعداد کاربران سرور بهتری تهیه می شود.

یک اشکلالی که وجود داره قطعا با بالا رفتن تعداد کاربر سرعت دانلود افت می کنه برای این مورد فکری کرده اید ؟

mohammadt
September 3rd, 2012, 21:29
برنامه ای نوشته شده که با لیچ ارتباط دارد.

این روش عملکردش چیه اونوقت؟!

mohammadt
September 3rd, 2012, 23:21
دوستان لطفا بفرمایید چطور هست سرویس؟

daniyal70
September 4th, 2012, 00:05
این یه سیستم کاملا اختصاصی و با لیچر های موجود در بازار کلا فرق داره .
در اکثر لیچر ها در هنگام در خواست دانلود ابتدا روی سرور دانلود می شه و بعد به شما اجازه دانلود می ده .
اما در این سیستم به صورت مستقیم روی کامپیوتر شما دانلود میشه.

mohammadt
September 6th, 2012, 00:48
با تشکر از daniyal70

نظر دیگر دوستان چیه ؟ ;)

taghi.karimi
September 6th, 2012, 08:21
نحوه کار این سیستم تقریبا مشخص هست!که البته فکر جالبی هم بوده اما باید دید به دلیل تعدد کانکشن های روی ایپی باعث لیمیت یا بسته شدن اکانت های شما میشود یا خیر!

mohammadt
September 6th, 2012, 08:26
ممنونم جناب taghi.karimi . خوشبختانه فکر این رو قبلا کردیم و همچین موردی نخواهیم داشت :)

daniyal70
September 6th, 2012, 16:10
نحوه کار این سیستم تقریبا مشخص هست!که البته فکر جالبی هم بوده اما باید دید به دلیل تعدد کانکشن های روی ایپی باعث لیمیت یا بسته شدن اکانت های شما میشود یا خیر!

خیر امکان لیمیت شدن اکانت ها وجود ندارد و اکانت ها استفاده شده در این سرویس حجمی است و 9999999999 تا کانشن روی اپ پی باشه باز هم اکانت لیمیت نمیشه ، ای پی یوزر مهم نیست و فقط ای پی سرور برای اکانت ذخیره میشود و به همین دلیل امکان لیمیت شدن وجود ندارد.

empratoor
September 6th, 2012, 20:18
خیر امکان لیمیت شدن اکانت ها وجود ندارد و اکانت ها استفاده شده در این سرویس حجمی است و 9999999999 تا کانشن روی اپ پی باشه باز هم اکانت لیمیت نمیشه ، ای پی یوزر مهم نیست و فقط ای پی سرور برای اکانت ذخیره میشود و به همین دلیل امکان لیمیت شدن وجود ندارد.
طرح سرویستون خوب هست اما این سرور الانتون جوابگو نیست! حداکثر دانلودی که میده 500 کیلوبایت هست.
عکس های ضمیمه رو ببینید. لینک اول رو داره با 500 کیلوبایت میگیره و لینک دوم اصلا وصل نمیشه!
عکس دیگه از همون سرور وقتی ****** فایر رو قطع کردم هست.
83278328
ناگفته نمونه که این حالت لیمیت هست.

mohsen12
September 7th, 2012, 01:12
بالای 10 تا از سرویس دهنده ها رو دیدم که دارند از این سرویس استفاده می کنند ..
کسی می دونه روش کار چه طوره ؟
یک نمونش ...
Parsivpn | فروش وي پي ان (http://tiny.cc/5fe8jw)

ztest
September 8th, 2012, 01:24
واقعا کسی از اساتید نیست بگه از چه روشی این سرویس ارائه میشه ؟ ویندوز یا میکروتیک ؟ چه متدی ؟

daniyal70
September 8th, 2012, 03:26
یک نمونش ...
Parsi*** | فروش وي پي ان (http://tiny.cc/5fe8jw)

دوست عزیز روش کار بسیار سادس

1- وی پی اس ویندوز "ترجیها ویندوز سرور 2008" ویندوز سرور 2003 هم جواب می ده .
2- مبلغ 60 هزار تومان 500 گیگابایت "بابت خرید اکانت های حجمی "رپیدشیر و مدیافاییر و...." 200 گیگابایت 30 تومان و...."
3- مبلغ 35 هزارتومان جهت کانفینگ سرور به صورت ماهیانه " لایسنس"

استفاده از نرم افزار nt-tac-pl-us برای اکانتینگ .توضیح دیگه اگه لازم هست بدیم.

daniyal70
September 8th, 2012, 03:27
واقعا کسی از اساتید نیست بگه از چه روشی این سرویس ارائه میشه ؟ ویندوز یا میکروتیک ؟ چه متدی ؟

ویندوز هست و نرم افزار اکانتینگ nttac

daniyal70
September 8th, 2012, 03:31
یک نمونش ...
Parsi*** | فروش وي پي ان (http://tiny.cc/5fe8jw)

عزیز از ویندوز سرور 2008 استفاده می شود ولی رو 2003 هم جواب می ده. برای ساخت یوزر nttac استفاده می شود .

daniyal70
September 8th, 2012, 04:01
طرح سرویستون خوب هست اما این سرور الانتون جوابگو نیست! حداکثر دانلودی که میده 500 کیلوبایت هست.
عکس های ضمیمه رو ببینید. لینک اول رو داره با 500 کیلوبایت میگیره و لینک دوم اصلا وصل نمیشه!
عکس دیگه از همون سرور وقتی ****** فایر رو قطع کردم هست.
83278328
ناگفته نمونه که این حالت لیمیت هست.

دوست عزیز اگر شما قصد استفاده از این سرویس را دارید می توانیم بر روی سرور های شما کانفیگ کنیم . :53:

خدا رو شکر بیشتر سرور های ارائه شده در دیتا سنتر های امریکا المان هلند انگلیس و... سرعت دانلود 10mb/s را در بدترین حالت ممکن دارند اگه سرعت کم باشه یعنی تعداد انلاین ها بالاست "مصرف پهنای باند زیاده" که با اضافه کردن سرور جدید یا افزایش قدرت سخت افزاری دوباره سرعت به سرورهای شما بر گردد.
ممکنه این سرور که شما کانکت شدی 99999 تا انلاین داشته باشه ، این دلیل خوبی نیست که بگی سرور جواب گو نیست ،می توانیم این موضوع رو خیلی بهتر معنی کنیم " ابن سرور با حداکثر قدرتش داره کار می کنه" :-p

در مورد فایروال متوجه منظورتون نشدم .یعنی بعد از این که فایر وار رو خاموش کردی امکان دانلود به وجود اومد ؟

daniyal70
September 8th, 2012, 04:22
برای راه اندازی این سرویس 2 نرم افزار نقش کلیدی دارند .

nttac برای اکانتینگ - نرم افزاری که به صورت اختصاصی برنامه نویسی شده و به nttac قابلیت استفاده به عنوان ***so می ده . و با استفاده از همین نرم افزار امکان لیچ کردن فراهم می شه . لایسنس این نرم افزار به شکلی هست که از روی ای پی به صورت روزانه اپدیت می شه و تا وقتی لایسنس شما فعال باشه می توانید از لیجر و دیگر امکانت استفاده کنید .

قابل توجه دوستانی که می خوان روش کانفیگ پیدا کنن:105: میگم که اصلا امکان کرک کردن نرم افزار وجود نداره . دلیلش همون لایسنز هست که با تمام لایسنس های استفاده شده در نرم افزار های کل دنیا فرق داره @-).

daniyal70
September 8th, 2012, 04:40
از mohammadt درخواست دارم یه تست سرعت از سرورش برای ما اینجا ضمیمه کنه ببینیم سرعت چه جوره

mohammadt
September 9th, 2012, 19:39
سلام.
اکانت تست در پست اول ذکر شده است.
موفق باشید.

daniyal70
September 9th, 2012, 22:00
منظورم تست اسپید اینترنت بود .
Baz kon kon in sitero az vpset : testspeed.net (http://WWW.TESTSPEED.NET)

ztest
September 12th, 2012, 14:17
خوب اسم اون نرم افزار که نیلز به لایسنس داره چیه؟

danitfk
September 12th, 2012, 14:27
منظورم تست اسپید اینترنت بود .
Baz kon kon in sitero az vpset : testspeed.net (http://WWW.TESTSPEED.NET)
منظورتون Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test (http://speedtest.net) هست؟ /:)

ztest
September 12th, 2012, 17:42
به نظر خودم با یکی از قابلیتهای hotspot در میکروتیک بشه این کار رو انجام داد.
کسی نیست شرحی در مورد چند و چوند کار بگه. یکم راهنمایی کنید :66: خسیس ....

daniyal70
September 13th, 2012, 02:37
خوب اسم اون نرم افزار که نیلز به لایسنس داره چیه؟

نرم افزار رو خودمون نوشتیم دوست عزیز . ما براش اسم my-prox00y گذاشتیم

daniyal70
September 13th, 2012, 02:49
منظورتون Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test (http://speedtest.net) هست؟ /:)

خیلی وقته به این سایت نرفته بودم اسمش هم یادم رفته بود شرمنده

babelirani
September 13th, 2012, 03:03
سلام

ببخشید این یوزر و پسورد هنوز موجوده ؟

siingle_boy
September 13th, 2012, 14:36
یه سوال همون ســـــــــــــاکـــــــــ ـس خودمونه ؟

daniyal70
September 15th, 2012, 20:16
سلام

با mhammadt تماس به گیرید.

daniyal70
September 16th, 2012, 23:35
یه سوال همون ســـــــــــــاکـــــــــ ـس خودمونه ؟

نه دوست عزیز این یک سرویس جدید هست و اما روش اتصال همون که شما گفتی .

mohammadt
September 18th, 2012, 14:30
سلام. بله. تست هنوز موجوده اکانتش.

سلام

daniyal70
September 23rd, 2012, 01:36
دوستان اگر کسی هست که با سرعت cc--p--ro--xy مشکل داره یا می خواد مدیریت بهتری "کنترل پهنای یوزر ، ساخت گروه های مختلف ،لیمیت تعداد انلاین ها ، چک کردن انلاین ها" یا زمانی که تعداد انلاین ها به 50 -100 انلاین می رسه رم بالا یوز می کنه یا بعد از مدتی یوزر ها وصل نمی شه و مشکلاتی از این قبیل داره می تونم با قیمت بسیار پایین نرم افزار n--tt-ac براش کافینگ کنم که بتونه یوزر های httpsیا s--o--cks از اینجا بسازه و از امکانات n--t--tac برای این سرویس استفاده کنه .

کلا cc--p--ro-xy دیلیت می شه.

daniyal70
October 3rd, 2012, 00:25
قابلیت مولتی یوزر در این سرویس فعال می باشد.

boydread
February 11th, 2013, 15:33
در مورد اکانت دانلود از سایت های آپلودسنتر مثل رپیدشیر سوال داشتم
اگه امکانش هست به این آی دی پی ام بدین
fanoosit{@}yahoo.com (fanoosit@yahoo.com)
در مورد قیمت و اکانت تست
صد در صد میخام

daniyal70
February 11th, 2013, 17:36
پخ کنید لطفا .