PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر درباره ی hostmonster ، کسی با این هاستینگ کار کرده ؟

OmidX
September 3rd, 2012, 06:45
درود ،

دوستان ، hostmonster قیمت پایین و فضا و باندواید نا محدود ارائه میده ، پنل مدیریت هاستش هم خیلی مجهز ه ... >:D< ، دسترسی ssh هم داره =P~

HostMonster - Web Hosting (http://hostmonster.com)

برای استفاده به عنوان هاست دانلود ، نظرتون چیه ؟‌ از نظر امنیت ، این هاستینگ تایید میشه ؟‌

اگر هر تجربه ای درباره این هاستینگ دارین ، بگین ...

با تشکر ،

امید

payahosting
September 3rd, 2012, 07:33
اگر امنیت مد نظرتونه از یکی از دوستانی که داخل انجمن هست بگیرید
البته نه سرویسی که قیمتش پایینه
قیمت معقول با آپتایم بالا
از همه بهتره

lover_irani
September 3rd, 2012, 14:17
دوست عزیز تمومه اون نامحدودی هایی که میبینید به جای جاش محدود میشه کافیه یکم فشار بیارید به سرور..

OmidX
September 4th, 2012, 05:25
دوست عزیز تمومه اون نامحدودی هایی که میبینید به جای جاش محدود میشه کافیه یکم فشار بیارید به سرور..

خب اینو که میدونم ، من الان از دو سرور برای دانلود استفاده میکنم ، که تقریبا رو هر کدوم ۲۰۰ گیگ فایل هست ...

با پشتیبانی این هاستینگ صحبت کردم و گفتن ، مشکلی از نظر فضا نیست و ما شما رو تا جایی که بتونیم ساپورت میکنیم !

فقط به لیچ حساس اند ... که اونم مهم نیست ، حالا به نظر شما ، این هاستینگ تا چه زمانی من مشتری رو پشتیبانی میکنه ؟ :|

AvestaNetworks
September 4th, 2012, 06:29
سلام.

در قوانین همه شرکت های هاستینگی که هاست unlimited ارائه می کنند این مورد ذکر شده که store کردن فایل ها به صورت offline مجاز نیست.

در نتیجه شما نمی تونید به صورت یک هاست دانلود از این هاست ها استفاده کنید و در غیر این صورت حساب کاربری شما مسدود و فایل ها حذف خواهد شد و هزینه ای هم به شما پس داده نمی شود.

پیشنهاد می کنم قبل از اینکه از دیدن قیمت ها خیلی خوشحال بشید، با خواندن قوانین این شرکت ها کمی بیشتر به پولتون اهمیت بدید.

با تشکر.

OmidX
September 4th, 2012, 22:10
سلام.

در قوانین همه شرکت های هاستینگی که هاست unlimited ارائه می کنند این مورد ذکر شده که store کردن فایل ها به صورت offline مجاز نیست.

در نتیجه شما نمی تونید به صورت یک هاست دانلود از این هاست ها استفاده کنید و در غیر این صورت حساب کاربری شما مسدود و فایل ها حذف خواهد شد و هزینه ای هم به شما پس داده نمی شود.

پیشنهاد می کنم قبل از اینکه از دیدن قیمت ها خیلی خوشحال بشید، با خواندن قوانین این شرکت ها کمی بیشتر به پولتون اهمیت بدید.

با تشکر.

من قوانین شون رو خوندم عزیز ... حرف شما کاملا درسته ...

اما دو سایت ایرانی از این هاستینگ به عنوان هاست دانلود استفاده میکنند ، که حجم فایل هاشون بالای ۲۰۰ گیگ ه ...

sina_mech
September 4th, 2012, 22:27
من قوانین شون رو خوندم عزیز ... حرف شما کاملا درسته ...

اما دو سایت ایرانی از این هاستینگ به عنوان هاست دانلود استفاده میکنند ، که حجم فایل هاشون بالای ۲۰۰ گیگ ه ...

میشه اسم اون 2 سایت رو بگید؟!!!! خیلی عجیبه آخه! اگه نمیتونید عمومی بگید، پ.خ کنید لطفاً، کنجکاوم واقعا.

OmidX
September 5th, 2012, 12:19
میشه اسم اون 2 سایت رو بگید؟!!!! خیلی عجیبه آخه! اگه نمیتونید عمومی بگید، پ.خ کنید لطفاً، کنجکاوم واقعا.

برای شما پ.خ شد ... لطفا پابلیک نکنید ... چون شاید درست نباشه ... :39:

sadegh74
September 5th, 2012, 20:52
سلام.

با تشکر.

بله ایشنون درست میگن .. برای یکی از دوستان بنده رو حذف کردن .. خاستین اطلاعات بیشتر پ.خ بدین

novinvps.com
September 6th, 2012, 03:51
این شرکت یادمه به نوعی خودشو خواهرخونده ! BlueHost قبلا معرفی کرده بود
چندین سال پیش

dreamdata
September 6th, 2012, 03:58
خواهشا پولتون رو دور نریزید . حالا اون تا هاست هم به قول شما هنوز دارن ادامه میدن اما معلوم نیست شب بخوابن بیدار شن ببینن .....

it-teach.ir
November 12th, 2012, 14:31
دوست عزیز
من تاحالا چندین سرور گرفتم و تا الان به خاطر بی تجربه گیم رنج میبردم ولی الان تا حدودی حرفه ای شدم و هاست خوبی هم دارم .
اولین نکته ای که بهت میگم اینه که ماهانه بگیری نه سالانه !!
اگر هم خواستی یه هاست بسیار عالی لینوکس امریکا و لایت اسپید سراغ دارم که سایت خودم هم روشه و خیلی راضیم .
اگر خواستی خبرم کن
ماهانه هم میده و قیمتش واقعا مناسبه !!