PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست گیتور

setarehfb
September 3rd, 2012, 02:01
دو نفر هستیم که میخوایم رو یک هاست کار کنیم. این هاست گیتور هست. به من گفتن برو وارد سیپنل بشو بعد کلیک رو گزینه web site bulder bk . سپس edit web site . حالا تو این صفحه که شکلش اینه باید وب طراحی کنم. با این محیط بلد نیستم کار کنم.82058205

setarehfb
September 3rd, 2012, 02:31
چرا کسی چیزی نمیگه

DellQ
September 3rd, 2012, 02:37
حتما لازم نیست روی website builder کلیک کنید
اون برای ساختن و طراحی صفحه هست

setarehfb
September 3rd, 2012, 02:57
پس چیکار کنم؟ دو نفر هستیم. هر کدوم میخوایم روی این هاست یک وب سایت جدا طراحی کنیم. چیکار کنم؟؟؟

DellQ
September 3rd, 2012, 03:01
پس چیکار کنم؟ دو نفر هستیم. هر کدوم میخوایم روی این هاست یک وب سایت جدا طراحی کنیم. چیکار کنم؟؟؟

روی یک هاست نمیشه 2 تا سایت آورد بالا یا که ساب دامین کنید

setarehfb
September 3rd, 2012, 03:15
add domain برام ایجاد کردن.گفتن از طریق site builder طراحی وب رو انجام بده. یکی راهنماییم کنه

:-s

:-?

setarehfb
September 3rd, 2012, 05:34
جواااااااااااااااااب:-s:111:

AvestaNetworks
September 3rd, 2012, 05:50
سلام.

اگر طراحی سایت رو بلد نیستید 3 حالت برای انجام کار خواهید داشت:

1. سفارش طراحی سایت به شرکت های طراحی که هزینه خواهد داشت.
2. خرید Template از سایت های مثل template monster و سپس فارسی سازی آنها و استفاده در سایت (سایت های دیگر template های رایگان هم ارائه می دهند).
3. یاد گیری طراحی سایت از سایت های مثل majidonline و یا در صورت دانستن زبان انگلیسی، سایت هایی مثل pixel2art.com

برای هاست کردن بیش از یک سایت بر روی یک هاست، می بایست از گزینه addon domain در cpanel استفاده کنید و نام دامنه جدید را در آنجا وارد کنید و سپس فایل های سایت مذکور را در پوشه مربوط به دامنه ایجاد شده بارگزاری کنید.

با تشکر.

setarehfb
September 4th, 2012, 08:00
سولاتوووو با دقت نمیخونن!!!!!!!!!!!!!!!!!:-?

setarehfb
September 4th, 2012, 08:05
دوست عزیز گفتم که addon domain ایجاد کردم
مشکل دیگه حل شد