PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش استثنائی هاست

next
December 13th, 2009, 19:49
فروش ویژه هاست (فقط تا شب یلدا)
------------------------------------
50 مگابایت فضا + 50 مگابایت هدیه فقط 6900 تومان سالانه - 1000 تومان ماهانه
100 مگابایت فضا + 100 مگابایت هدیه فقط 9900 تومان سالانه - 1500 تومان ماهانه
250 مگابایت فضا + 250 مگابایت هدیه فقط 19900 تومان سالانه - 2500 تومان ماهانه
500 مگابایت فضا + 500 مگابایت هدیه فقط 29900 تومان سالانه - 3500 تومان ماهانه
1000 مگابایت فضا + 1000 مگابایت هدیه فقط 39900 تومان سالانه - 4500 تومان ماهانه
2000 مگابایت فضا + 2000 مگابایت هدیه فقط 59900 تومان سالانه - 6000 تومان ماهانه
------------------------------------
Com Net Org = 9500 T
Ir = 5500 T
Ir 5 years = 15500 T

delta
December 13th, 2009, 23:10
خداوندا ما را بکش تا اینجور آفر دیگر نبینیم!! ماهانه 1000 تومان!!:111:

Shc
December 13th, 2009, 23:53
خداوندا ما را بکش تا اینجور آفر دیگر نبینیم!! ماهانه 1000 تومان!!:111:
دوست عزیز مگه چیه.یکی از شرکت های بزرگ هاستینگ هم با قیمت کم ماهیانه تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های کشور شد.البته نه اینکه کیفیتش بد بود.
شاید برای شما این قیمت کم باشه ولی واسه کسی که تازه میخواد کارش رو شروع کنه ریسک بزرگیه.

1eng.ir
December 14th, 2009, 00:41
یکی از شرکت های بزرگ هاستینگ هم با قیمت کم ماهیانه تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های کشور شد
تو ایران ؟

+
1000 تومن پول چیپس و پفکم نمیشه، کجاش زیاده ؟

delta
December 14th, 2009, 01:03
اون من این nexthost رو یکجورایی میشتاسم.سرورهای خوبی دارند. ولی این قیمتی که ایشون میدهند نه تنها فروش نمیره بلکه هر تازه واردی رو شک میندازه.. اخه بابا 1000 تومان ماهانه هاست!!سرم رو بزنم دیوار؟:109: تا الان میگفتیم هاستینگهای عزیز زیر 15 تومان ندید هاست.یکی امده بود هاست میداد ماهی 3 تومان کلی دعوا شد و حرف و حدیث.. از هاستینگی مثل nesthost بعید قیمت 1000 تومان!! به جان خودم 3 تا چیپس بخری میشه 1200 تومان!!

Parshosts
December 14th, 2009, 01:36
یه خواهشی از دوستان دارم لطفا تاپیک دیگران رو خراب نکنید و گیر به قیمت دیگران ندین اگه درباره سرویس سوالی هست بپرسید. ( حالا اگه گفته بود 1 مگ ماهی 10.000 تومان کسی چیزی تمی گفت)
مدیران شما لطفا کنترل کنید.

Shc
December 14th, 2009, 01:38
دوست عزیز قرار نیست مشتری که بره چیپس و پفک بخره.میخواد هاست بگیره.تو کشورهای توسعه یافته هر لیتر بنزین 1000تومانه.معتبرترین هاستینگهاشون دارند هاست نامحدود رو ماهی 4000تومان میدند. یعنی اینکه یه موتور اگر بخواد 4 لیتر بزنه،بهتره که نزنه و بره هاست بگیره؟
مگر شما نمیگید 1000 تومان چیزی نیست پس چرا persianwhois که تاحدودی معروف هست و همه میشناسنش داره 50 مگ هاست رو ماهیانه 1000 تومان میده؟البته الان کردنش سه ماهه 3000 تومان.در ضمن قیمتش چند ساله که ثابته.
مطمئنا nexthost هاست یک سیاست قیمت گذاری داشته.طرز قیمت گذاریشون هم بدین صورته که ماهیانه نمیصرفه و در نتیجه مشتری ها به طرف سالیانه میرند.مشتری های ماهیانه کسانی هستند یا میخوان تست کنند و یا هاست رو واسه چند ماه لازم دارند.
ان شاءالله که این تاپیک راه خودش رو میره و ما هم دخالتی در کار دیگران نداشته باشیم(هر چند دخالت رو داشتیم)

WebRang
December 14th, 2009, 01:48
ببینین، این کار بد نیست!
اتفاقا" سودش خیلی بیشتره!
سود کم، فروش زیاد!
که سودشم در آخر زیاد میشه!
پ.ن: منم باید این سیاست رو در پیش بگیرم!

HugeServer
December 14th, 2009, 01:53
ای بابا، تمومش کنید دیگه. طرف معرفی‌ کرده، هرکی‌ خاص میگیره هرکی‌ هم کهست نمیگیره. چرا پست مردم را خراب می‌کنید. اگر هم مغایر با قوانین باشه وحید خودش میاد و پست رو نیگا می‌کنه. حالا بشینید تا صبح هی‌ داستان بسازید که فلانی‌ کارش خوب فلانی‌ بده. شما‌ها چه گلی‌ کاشتین به سر هاستینگ این مملکت. اینقد از این قیمت‌ها کاربرا دیدن که فک می‌کنن قیمت‌ها باید کم باشه. خوب یکی‌ هم مثل ایشون میاد آففر میده و قیمت کم میده که مشتری بیاد بخره. حالا یا مشتری میخاره یا اینکه نمیخره. دیگه ما این وسعت چه کار هستیم که پست یکی‌ دیگه رو خراب کنیم.

delta
December 14th, 2009, 01:54
بببین داداش بحث اصلا پولش نیست.حالا من میگم دلیلش رو چرا ارزان ندید.من رفیقی داشتم که تو تیم امنیتی بود.خودتون هم میدونید الان دیگه راحت میشه یک هاست گیر بیاری و بزنی فول دیفیس کنی! بلایی که سر خیلی ها آمده.. وقتی کسانی مثل شما قیمت رو میکنند پول چیپس و پفک جناب هکر خان یک 1000 تومانی ناقابل پول آدامسشو خرج میکنه هاست میگیره و بعد میشینه کمال خونسردی سرور رو بر فنا میده.. اما وقتی زیر 8 تا 10 تومان هاست ندید حتی جناب هکر خان هم حیفش میاد اینقدر خرج کنه.. خودم تجربشرو کردم که دارم میگم.اما هزار تومان به قولی گورد پدرش!! به جای خرج اینمقدار پول میره رو هاستهای بزرگ این خرجه رو میکنه.. الان شما با این 1000 تومان امنیت کل سرورتو به خطر میندازی.در حالی که اگر قیمت مناسب بدید کسی برای تفریح نمیاد رو سرور شم مانور بده!! حالا خود دانید بشینید سرورهاتون رو پول آدامس بدید وقتی دیفیس شدید و کل سایتهاتون به باد رفت میفهمید چی میگم

next
December 14th, 2009, 12:01
با تشکر از توجه همه دوستان؛ لازم به ذکره که سیاست ما اینه که سود کار رو از طراحی بر می داریم نه از هاست. یعنی معمولا هاست نمیفروشیم بلکه رو سایت هایی که خودمون طراحی کردیم، هاست می دیم. اما تصمیم بر این شد که این آفر رو فقط به مدت یک هفته (تا آخر این ماه) ارائه بدیم.