PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال سایت ار هاست اشتراکی بر سرور مجازی

alone
September 2nd, 2012, 21:20
سلام دوستان.
دوستان من میخوام که سایتم رو از هاست اشتراکی که دارم به سرور مجازی خودم منتقل کنم کسی هست راهنماببم کنه؟؟این خیلی واسم جدی و مهم هست لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.ممنون.(سرور هم ویندوز هست)

lover_irani
September 2nd, 2012, 21:47
سلام دوستان.
دوستان من میخوام که سایتم رو از هاست اشتراکی که دارم به سرور مجازی خودم منتقل کنم کسی هست راهنماببم کنه؟؟این خیلی واسم جدی و مهم هست لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.ممنون.(سرور هم ویندوز هست)

خوب الان مشکل کجاست ؟

DellQ
September 2nd, 2012, 21:49
ویندوز 2003 یا 2008 ؟

alone
September 2nd, 2012, 21:50
همین دیگه میخوام منتقل کنم ولی دقیقا نمیدونم چطوری؟من قبلا از هاستی به هاست دیگه منتقل کردم ولی ز هاست به سرور نه؟ میتونید بگید که چطور میشه اینکارو کرد؟و یا چه چیز هایی نیاز هست؟؟من الان فقط سرور ویندوز دارم باید چیز دیگه ای هم داشته باشم یا نه؟ فقط سرور کافی هست؟

2008

DellQ
September 2nd, 2012, 21:54
اگر هاستتون فضا داره تمام فایل هاتونو زیپ کنید سپس روی سرور مجازی دانلود کنید

alone
September 2nd, 2012, 21:55
همین؟؟ مطمئنید؟؟یعنی اگه من دانلود کنم توی سرور تموم میشه؟ و سایت من از سرور خودم میزبانی میشه؟؟

RoobinaServer
September 2nd, 2012, 21:58
اگر هاستتون فضا داره تمام فایل هاتونو زیپ کنید سپس روی سرور مجازی دانلود کنید

وقتی اطلاعات ندارید کسی مجبورتون نکرده جواب نادرست بدید عزیز

DellQ
September 2nd, 2012, 21:59
نه راهترین راه اینه که نرم افزار Wampserver رو نصب کنید روی سرور مجازی تا بتونید httpd داشته باشید بعد میزبانی کنید
http://www.webhostingtalk.ir/f41/1295/

RoobinaServer
September 2nd, 2012, 22:00
همین؟؟ مطمئنید؟؟یعنی اگه من دانلود کنم توی سرور تموم میشه؟ و سایت من از سرور خودم میزبانی میشه؟؟

عزیز روی سرور خود باید یک پنل نصب نمائید :

اگر سنتوس لینوکس باشد باید سیپنل یا دایرکت ادمین نصب نمائید که همه این ها شامل لایسنس ماهانه میباشد و باید هزینه ای بدید برای کانفیگ
البته پنل های رایگان کالکسو و ... هم وجود دارد.

سرورتون اگر ویندوز هست باید پنل نصب کنید مانند پلسک و وب سایت پنل یا ...

که پلسک برای یک سایت رایگان میباشد (سایت های بیشتر هم امکان کرک کردن وجود دارد.)

یا easyphp و wamp و ... که اصلا پیشنهاد نمیشه.

باید نصب و کانفیگ بشه

یا حق

DellQ
September 2nd, 2012, 22:00
وقتی اطلاعات ندارید کسی مجبورتون نکرده جواب نادرست بدید عزیز

شما اجازه بدی جوابشونو دادم پایین بجای اینکه وقت بزارید سوژه بگیرید خودتون راهنمایی کنید

RoobinaServer
September 2nd, 2012, 22:01
شما اجازه بدی جوابشونو دادم پایین بجای اینکه وقت بزارید سوژه بگیرید خودتون راهنمایی کنید

راهنمایی شده اسپم نکنید.

alone
September 2nd, 2012, 22:06
ممنون بابت جوابها.خب گفتم سرور من ویندوز هست. الان باید چیکار کنم.دوست عزیزمDellQ (http://www.webhostingtalk.ir/member/58841/) گفته که از wapmserver استفاده کنم.شما هم میگید پنل نصب کنم میشه دقیق بگید یعنی چی؟؟ البته بیشترشو متوجه شدم.چون قبلا سرور لینوکس بودم و سی پنل داشتم.ولی الان ویندوز هستم.؟؟!!

DellQ
September 2nd, 2012, 22:09
ممنون بابت جوابها.خب گفتم سرور من ویندوز هست. الان باید چیکار کنم.دوست عزیزمDellQ (http://www.webhostingtalk.ir/member/58841/) گفته که از wapmserver استفاده کنم.شما هم میگید پنل نصب کنم میشه دقیق بگید یعنی چی؟؟ البته بیشترشو متوجه شدم.چون قبلا سرور لینوکس بودم و سی پنل داشتم.ولی الان ویندوز هستم.؟؟!!

سرور شما ویندوز هست نمیتونید پنل cpanel و... نصب کنید باید IIS,Wampserver...یا plesk نصب کنید

RoobinaServer
September 2nd, 2012, 22:10

wamp و easyphp یه نوع پنل هایی مجازی ما میگم به هش که از کیفیت خاصی برخوردار نیست و خیلی ناقص میباشد مثلا whmcs روی این برنامه ها اجرا نمیشود چون به برنامه هایی نیاز دارد که نصب نیست

پنل پلسک میتوانید نصب کنید بر روی ویندوز .

بهتر است از لینوکس و پنل های لینوکس مثل دایرکت ادمین استفاده کنید که هزینه لایسنس آن نیز کمتر میباشد.

بگید ویندوزتان را تغییر Os بدن به سنتوس لینوکس و دایرکت ادمین نصب و لایسنس آن را خریداری کنید و استفاده کنید.

یا حق

alone
September 2nd, 2012, 22:37
ممنون دوستان. فکر نکنم که برم طرف لینوکس چون سایتم سایت دنلود هست. با لینوکس خیلی مشکل داشتم قبلا و اینکه الان همینجوری خرجم زده به پشت بوم.فکر کنم همون پنل ها روی ویندوز رو اتحان کنم بهتره. فقط اینکه وقتی من سایتم رو انتقال دادم به سرور دی ان اس ها رو از کجا بیارم که بدم به دامینم؟؟همون ای پی سرور میشه یا نه؟؟

بعد iis7 چی اون کارمو راه میندازه یا نه؟؟

DellQ
September 2nd, 2012, 22:40
ممنون دوستان. فکر نکنم که برم طرف لینوکس چون سایتم سایت دنلود هست. با لینوکس خیلی مشکل داشتم قبلا و اینکه الان همینجوری خرجم زده به پشت بوم.فکر کنم همون پنل ها روی ویندوز رو اتحان کنم بهتره. فقط اینکه وقتی من سایتم رو انتقال دادم به سرور دی ان اس ها رو از کجا بیارم که بدم به دامینم؟؟همون ای پی سرور میشه یا نه؟؟

بله دی ان اس های دامین رو با آی پی سرور مجازی ست کنید

alone
September 2nd, 2012, 22:51
ممنون فقط اینو هم بگید که با iis7 هم میشه کار کرد.؟؟ و اخرین سوال اینکه اگه من از این روش استفاده کنم که دیگه نیازی نیست توی iis یه ساب دامین تنظیم کنم واسه لینک دانلود؟

RoobinaServer
September 2nd, 2012, 23:04
ممنون فقط اینو هم بگید که با iis7 هم میشه کار کرد.؟؟ و اخرین سوال اینکه اگه من از این روش استفاده کنم که دیگه نیازی نیست توی iis یه ساب دامین تنظیم کنم واسه لینک دانلود؟

چرا نیاز هست.

برای دی ان اس هم باید دی ان اس سرور تنظیم کنید.

یا حق

DellQ
September 2nd, 2012, 23:06

شما اگر سی پنل داری از بخش Simple DNS Zone Editor یه a رکورد با نام دل خواهت به آی پی وی پی است بده به همین سادگی کار تموم میشه

ولی من پیشنهاد میکنم از سرور مجازی به عنوان هاست دانلود استفاده نکنید چون خود ویندوز خیلی منبع میگیره

alone
September 2nd, 2012, 23:10
خب ببینید من اینو با خاطر این میگم که برای امنیت بیشتر باشه.چون 2 3 بار سایتم هک شد و دوستان گفتم مشکل از هاست هست.بهتره بری روی سرور.واسه همین اینو میگم.
اینی هم که شما میگی تو سی پنل اینکارو کنم.اره اینو میدونم.ولی وقتی که با wamp or iis تو سرور بخوام اینکارو انجام بدم.تو سرور که همچین گزینه ای نیست.!!

RoobinaServer
September 2nd, 2012, 23:48
خب ببینید من اینو با خاطر این میگم که برای امنیت بیشتر باشه.چون 2 3 بار سایتم هک شد و دوستان گفتم مشکل از هاست هست.بهتره بری روی سرور.واسه همین اینو میگم.
اینی هم که شما میگی تو سی پنل اینکارو کنم.اره اینو میدونم.ولی وقتی که با wamp or iis تو سرور بخوام اینکارو انجام بدم.تو سرور که همچین گزینه ای نیست.!!

عزیز اگر برای این مورد میخواید سرور تهیه کنید سخت در اشتباه هستید

اون دوستان برای امنیت بیشتر شما گفتن

ببینید یک هاستینگ خوب و با تجربه امنیت مثل هاستین سیپنلش را بالا برده و کانفیگ امنیتی هزینه کرده و یا خودش انجام داده حالا شما میرید روی این سرور

فرض از طریق سایت شما نتونن هک کنن میرن یه هاست میخرن و از ان راه میشه ناگهان و هک میکنن کل سرور را مخصوصا سایت شما را

شما که برید رو یه سرور جداگانه دیگه راه دومی وجود ندارد اما توجه کنید باید کانفیگ امنیتی هم انجام بدید و این که کانفیگ سرور بلد باشید تا بتوانید در مواقع لذوم عکسالعمل نشان دهید و ...

بهتر هست روی یک هاستینگ سیپنل خوب قرار بگیرید ... (برید رو سرور با تجربه ی فعلی شما بدتر میشه وضعتون)

alone
September 2nd, 2012, 23:52
اها.خب چون اونا میگفتن شاید روی هاستی که من هستم شل و چیزی تو این مایه ها هست که این اتفاق میافته.یعنی شما پیشنهاد میکنید من هاست رو عوض کنم و برم تو یه هاست دیگه که امنتره؟؟

RoobinaServer
September 2nd, 2012, 23:58
اها.خب چون اونا میگفتن شاید روی هاستی که من هستم شل و چیزی تو این مایه ها هست که این اتفاق میافته.یعنی شما پیشنهاد میکنید من هاست رو عوض کنم و برم تو یه هاست دیگه که امنتره؟؟

بله

درضمن ممکن هست شل در فایلهای سایت شما باید حتما باید اسکن هم شود هرچند که اگر آپلود سنتر آزاکس باشه به عنوان شل شناخته نمیشه و میمونه و باید سایتتون برسی بشه و باید جایی هم باشید که بکاب روزانه بگیرند که مشکل به وجود آمد سریع جایگذین شود

RoobinaServer
September 2nd, 2012, 23:59
امن ترین هاستینگ ها هم بالاخره هک میشن چون اسکریپتی که شما سایتت ساخته شده باگ داره به هر حال بهترین کار اینه که همش بکاب داشته باشید

alone
September 3rd, 2012, 00:01
اها باشه.پس میرم دنبال یه هاستینگ امن.فکر نکنم شل از فایلها باشه.چون من از نسخه قدیم وردپرس استفاده میکردم.که هک شدم.الان نسخه جدید رو دانلود کردم همه فایلها رو پاک کردم و از اول شروع کردم سایت رو 0 کردم.ولی بازم هک شدم.ولی فکر کنم همون بهتره که هاست امن پیدا کنم.بازم ممنون دوست عزیز خیلی راهنمایی های مفیدی داشتید یک دنیا تشکر.^_^