PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل وبلاگها به نیوک و وردپرس

afshinh
September 1st, 2012, 21:06
سلام

چه جوری میشه بلاگفا میهن بلاگ کلا تمام وبلاگها را به سایت تبدیل کرد ترجیحا به نیوک و وردپرس؟

php.online
September 1st, 2012, 21:34
سلام
براتون انجام میدم اگه با هزینه می خواین انجام بدین. به وردپرس البته. با تمام محتوا و دسته بندی ها و تگ ها انتقال داده می شه

payahosting
September 1st, 2012, 22:11
انجام میدم واستون به آیدی hostingpaya پی ام بدید

afshinh
September 1st, 2012, 23:15
خواهشا قبل از اینکه پیغام خصوصی بدین یا بگین برات انجام میدن با هزینه کمی نوشته های منو تحلیل کنید!

من کجا تو نوشته هام گفتم هزینه میدم؟ فقط خواستم یاد بگیرم

حالا هرکی بلده بیاد توضیح بده

payahosting (http://www.webhostingtalk.ir/member/55724/) ماشالله شما خیلی فعال هستین! هم تو تاپیک پست میدین هم پیغام خصوصی ارسال میکنید!:71:

GraphX
September 2nd, 2012, 10:03
سلام

چه جوری میشه بلاگفا میهن بلاگ کلا تمام وبلاگها را به سایت تبدیل کرد ترجیحا به نیوک و وردپرس؟

سلام
دوست عزیز منظورتون واضح نیست
می خواید قالب میهن بلاگ یا بلاگفا تبدیل به نیوک یا وردپرس بشه یا این که محتوای وبلاگ داخل نیوک یا وردپرس وارد بشه ؟

sina_mech
September 2nd, 2012, 10:18
سلام

اگر وبلاگ هست، بهتره به وردپرس تبدیل کنید. امکاناتش برای یک وبلاگ واقعاً عالیه.

اینم لینک آموزش : مهاجرت؛ انتقال وبلاگ از هر جا به هر جا؛ سرویسهای وطنی، وردپرس، بلاگر � وب 3 (http://web3b.wordpress.com/2008/12/17/export-import-blogger-wordpress/)

اگر دقیق بخونید و درست انجام بدید، به راحتی منتقل میشه. امیدوارم به دردتون بخوره.

بعد کلاً اینجا بپرسی my computer رو چطوری باز کنم؟ میگن : آی دی رو پ.خ میکنم، با هزینه یادتون میدم!!!!!

afshinh
September 2nd, 2012, 11:53
ببینید من سوالم اینه

بعضی سایتها هستن که میگن تبدیل وبلاگ به سایت

اگه وبلاگ تو بلاگفا ، میهن بلاگ ، رز بلاگ بود چه جوری باید این وبلاگهارو ( تبادل لینک ، پست ها ، لینکدونی کلا تمام اطلاعات وبلاگ ) انتقال بدم به نیوک؟
------------------------------
اگه وبلاگ تو بلاگفا ، میهن بلاگ ، رز بلاگ بود چه جوری باید این وبلاگهارو ( تبادل لینک ، پست ها ، لینکدونی کلا تمام اطلاعات وبلاگ ) انتقال بدم به وردپرس؟

sina_mech
September 2nd, 2012, 11:55
روش عمومی این هست که از xml سایت استفاده میکنم.

afshinh
September 2nd, 2012, 11:57
مگه روش دیگه ای هم داره؟

sina_mech
September 2nd, 2012, 11:58
عرض کردم تمام این روش ها بر مبنای xml هست. حالا یا دستی انجام میدن و یا ممکنه کسی باشه که واسه این کار کد نوشته باشه.

GraphX
September 2nd, 2012, 12:50
ببینید من سوالم اینه

بعضی سایتها هستن که میگن تبدیل وبلاگ به سایت

اگه وبلاگ تو بلاگفا ، میهن بلاگ ، رز بلاگ بود چه جوری باید این وبلاگهارو ( تبادل لینک ، پست ها ، لینکدونی کلا تمام اطلاعات وبلاگ ) انتقال بدم به نیوک؟
------------------------------
اگه وبلاگ تو بلاگفا ، میهن بلاگ ، رز بلاگ بود چه جوری باید این وبلاگهارو ( تبادل لینک ، پست ها ، لینکدونی کلا تمام اطلاعات وبلاگ ) انتقال بدم به وردپرس؟

ببینید دوست عزیز اینو باید از کسی که این خدماترو ارائه میده بپرسید چون هر کسی منظور خاص خودشو داره
به عنوان مثال بعضیایه دامین واست ثبت می کنن و تنظیمات مربوطه رو انجام میدن و وقتی کاربر آدرس دامین ثبت شده رو میزنه محتوای وبلگ نمایش داده میشه

poriya_hashie
September 2nd, 2012, 13:06
قالب سایت + تمام مطالب + تمامی تنظیمات انجام داده میشه میتنید یاهو ایدی من رو ادد کنید قیمت هم توافقی
poriya_gishamusic

sazsaz
September 4th, 2012, 17:36
سلام

قالبشون بايد تبديل بشه كه مي تونيم براتون اين كار را انجام بديم
اطلاعات را هم از وبلاگ خروجي گرفته و در وردپرس وارد مي كنيد

afshinh
September 5th, 2012, 00:24
قالب سایت + تمام مطالب + تمامی تنظیمات انجام داده میشه میتنید یاهو ایدی من رو ادد کنید قیمت هم توافقی
poriya_gishamusic

آقای مثلا محترم! نوشته های منو بخون بعد پست بده!!!

sazsaz
September 5th, 2012, 00:36
آقای مثلا محترم! نوشته های منو بخون بعد پست بده!!!

اون درست گفته شما خيلي ادعاتون مي شه نياين توي بخش فروش تاپيك بزنيد
منم مي گم آقاي مثلا محترم توي تالار فروش پست كمك و راهنمايي را نزنيد
هر سخن جايي و هر نكته مكاني دارد

payahosting
September 5th, 2012, 01:59
دوست ما سوال دارند به لحنی هم با همه صحبت میکنند که انگار حق آبو گل دارندو هر چی بگن همه موظفند توضیح بدند
شما بهتره یکم به خودت سختی بدی و بگردی تا اینکه به بچه های اینجا دستور بدی
هیچ کس اموزشی رو که به سختی و با هزینه یاد گرفته رایگان در اختیار شما نمیزاره

afshinh
September 5th, 2012, 10:33
دوست ما سوال دارند به لحنی هم با همه صحبت میکنند که انگار حق آبو گل دارندو هر چی بگن همه موظفند توضیح بدند
شما بهتره یکم به خودت سختی بدی و بگردی تا اینکه به بچه های اینجا دستور بدی
هیچ کس اموزشی رو که به سختی و با هزینه یاد گرفته رایگان در اختیار شما نمیزاره
بنده نه دستور دادم نه سند این انجمن به نام خورده

تاپیک به 15 تا پست بی حوده و بی ارزش رسید! و تو این 15 تا تنها کسی که درست جواب داد sina_mech (http://www.webhostingtalk.ir/member/11786/)

afshinh
September 5th, 2012, 10:34
اون درست گفته شما خيلي ادعاتون مي شه نياين توي بخش فروش تاپيك بزنيد
منم مي گم آقاي مثلا محترم توي تالار فروش پست كمك و راهنمايي را نزنيد
هر سخن جايي و هر نكته مكاني دارد

متاسفانه به عنوان تالار دقت نکردم

ممنون که اعلام کردین

درخواست میدم جابه جا کنن یا تاپیک پاک کنن