PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست گیگ جمع کرده؟

mohammad-a
September 1st, 2012, 10:32
من چند روز پیش یه تاپیک دادم در مورد اسپانسر هاست دانلود که هاست گیگ اسپانسرم شد و حالا که کلی چیز برای دانلود دارم و گذاشتم دیگه نه سایتشون بالا میاد نه آیدی شون جواب می ده و نه سی پنل بالا میاد که من بخوام اطلاعاتم بک آپ بگیرم.

کسی می دونه چی شده؟

یا چیزی برای تماس ازشون دارند؟

hannah
September 1st, 2012, 11:11
دیروز توی یاهو آنلاین بودن دیگه نمیدونم

mohammad-a
September 1st, 2012, 11:40
میشه آیدی که باهاش آنلاین بودن روبدید؟

shahab-f
September 1st, 2012, 12:30
آقای محترم جمع کرده چیه ؟؟؟ سرور آلمان یک مشکلی پیدا کرده بود ک مجبور شدیم سیستم عاملو دوباره نصب کنیم ..
بنده که دیشب تا ساعت 11 آنلاین بودم شاهد هم جناب آقای hannah (http://www.webhostingtalk.ir/member/8851/) میتونستید این موضوع رو دیشب به بنده بگید تا بهتون بگم مشکل چیه..در ضمن من مشکلو تو یاهو مسنجر زیره اسمم نوشته بودم شما دقت نکردید..
بدرود

hannah
September 1st, 2012, 12:33
آقای محترم جمع کرده چیشه ؟؟؟ سرور آلمان یک مشکلی پیدا کرده بود ک مجبور شدیم سیستم عاملو دوباره نصب کنیم ..
بنده که دیشب تا ساعت 11 آنلاین بودم شاهد هم جناب آقای hannah (http://www.webhostingtalk.ir/member/8851/) میتونستید این موضوع رو دیشب به بنده بگید تا بهتون بگم مشکل چیه..در ضمن من مشکلو تو یاهو مسنجر زیره اسمم نوشته بودم شما دقت نکردید..
بدرود

تازه همین صبح تاپک دادن من هم فقط میبینم اون گوشه یاهو آنلاین ها میرنو میان :دی
درسته من دیشب بودن ایشون هم آنلاین بودن امروزم آنلاین بودن

sh_edin
September 1st, 2012, 12:34
من 3 ماهی میشه باهاشون دارم کار میکنم نمایندگیه درصدی ازشون دارم خداییش تا الان خوب بودند و آدمای درستی هستند نمیدونم الان چرا اینجوری شده سایتتشون 2 روزه باز نمیشه شماره تماسشون رو هم ندارم..

shahab-f
September 1st, 2012, 13:51
من 3 ماهی میشه باهاشون دارم کار میکنم نمایندگیه درصدی ازشون دارم خداییش تا الان خوب بودند و آدمای درستی هستند نمیدونم الان چرا اینجوری شده سایتتشون 2 روزه باز نمیشه شماره تماسشون رو هم ندارم..
بله شما لطف داری- مشکل حل شده تا چند دقیقه دیگه سرور میاد بالا