PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست فوری هاست

boro2clip
September 1st, 2012, 02:19
نیاز به3 گیگ هاست 30 پنل با پهنای باند 700 گیگ

هاست 1 ساله و مقدار مبلغ پرداخت 15.000 تومان می باشد

نو ع سایت شخصی می باشد و دارای یک انجمن

لطفا هاستینگ های معتبر پیشنهاد بدن نه تازه کار

هاست کلود یا ابر هاست نمی خوام

ترجیحا هاست لا یت اسپید دار باشد تا آپاچی سرور

DreamServer
September 1st, 2012, 02:49
آپاچی سرور هستیم!

3 گیگابایت - سیستم عامل : لینوکس
فضای ذخیره سازی : 3 گیگابایت
پهنای باند ماهیانه: نامحدود
اکانت ایمیل : نامحدود
کنترل پنل : cPanel 11
محل سرور:انگلستان

سبد خرید - دریم سرور (http://portal.dreamserver.ir/cart.php)
دریم سرور | میزبانی وب و سرور مجازی (http://www.dreamserver.ir)
با 30 درصد تخفیف 30 هزار تومان

boro2clip
September 1st, 2012, 02:54
خیر فقط 15 تومان

j4b3r
September 1st, 2012, 03:15
خیر فقط 15 تومان

3 گیگ هاست، سالانه 15.000 تومان؟؟؟

DreamServer
September 1st, 2012, 03:18

من اومدم بگم گفتم الآن 100 نفر میریزن سرم دلش خواسته و اینجوری میخواد و از جور حرفا! :| :-s:66:

mamali5
September 1st, 2012, 03:20
من اومدم بگم گفتم الآن 100 نفر میریزن سرم دلش خواسته و اینجوری میخواد و از جور حرفا! :| :-s:66:

منم همینطور :)

j4b3r
September 1st, 2012, 03:26

والا چی بگم؟!
صبح هم امیر بیدار میشه و پاکسازی تاپیک و...
ولی خب من 100 مگ رو سالانه 15.000 میدم!
در هر صورت امیدوارم موفق باشید و سرویس خوبی تهیه کنید! :53:

AvestaNetworks
September 1st, 2012, 03:42
سلام.

اگر به دنبال سرویس کاملاً غیر قابل استفاده هستید و قصدتون دور ریختن همان 15 هزار تومن هست، میتونید به جستجو ادامه بدید.

اگر به دنبال یک هاست معتبر هستید، بودجه رو باید حداقل 3 برابر کنید برای یک سال تا بتونید به یک جاهایی برسید.

با تشکر.

mehrshad.ho
September 1st, 2012, 07:46
پهنای باند مصرفیتون بالاست

wareztm
September 1st, 2012, 09:30
AvestaNetworks (http://www.webhostingtalk.ir/member/37880/)

j4b3r (http://www.webhostingtalk.ir/member/1233/)

و بقیه موافقم

دوست عزیز شما خیال کردید دوستان کامپیوتر تو خونشون رو کردن سرور؟
فقط هزینه برق سرور رو در یک سال حساب کنید بیشتر از 15000 تومن میشه.البته در ایران در اروپا و ... که بیشتر هم میشه

پلان 500 مگابایت 15000 تومن سالانه
با امکانات مورد نظر شما

این تاپیک بسته خواهد شد دوستان وقت خودتون رو هدر ندید

Mohammad.T
September 1st, 2012, 11:54
درود
ناراحت نشید دوستان ولی خودتون (هاستینگها) مقصر هستید آنقدر قیمت ها رو پایین میگید فقط به دلیل جذب مشتری که اینطوری یکی هم پیدا میشه که تا این حد سرویس ارزان میخواد !!!!

B.Z
September 1st, 2012, 12:24
درود
ناراحت نشید دوستان ولی خودتون (هاستینگها) مقصر هستید آنقدر قیمت ها رو پایین میگید فقط به دلیل جذب مشتری که اینطوری یکی هم پیدا میشه که تا این حد سرویس ارزان میخواد !!!!

کاملا درسته ولی بعضی از خریدارانم دیگه کار از درخواست رد شده دستوری شده

DreamServer
September 1st, 2012, 12:24
درود

دوست عزیز دیدید که اینجا هیچکس حاضر نشد بده! من قیمتم 43 هزار تومان بود ما گفتیم حال بدیم به مشتری چون داریم رو سرور مجازی 25 درضد تخفیف میدیم اینم بهشون بدیم ولی ایشون میگه 15 هزار تومان! همه ی دوستان دیدید که آفر ندادن و گفتن قیمت 3 برار این چیزیه که ایشون میگن! دیگه فکر سرویس ارزان نباشید، تابستون داره تموم میشه سرویس دهنده های تابستونی دارن میرن و یه سری تصمیم خیلی سخت گیرانه بینه قدیمی های انجمن و کلا فروشنده ها گرفته شده که دیگه فکر نکنم از کسایی که حرفه ای هستن قیمت پایین ببینید! به قول یه بنده خدایی بعله! :دی

DreamServer
September 1st, 2012, 12:27
کاملا درسته ولی بعضی از خریدارانم دیگه کار از درخواست رد شده دستوری شده

یعنی دیگه خدایی نمیفهمن مشترین و داریم آفر میدیم ما باهاشون راه میایم وضیفه ای نداریم! تقصیر اونا نیستا ! تقصیر خودمونه! کاملا موافقم!

boro2clip
September 1st, 2012, 15:20

دوست عزيز اين تاپيك شما يعني اسپم لابد پستاي شما همين جوري رسيده 626 عدد

فقطي مي گم 15 تومن يعني 15 تومن نميتوني بدي اسپم نده

boro2clip
September 1st, 2012, 15:22

تاييد ميشه دوست دارم با اين قيمت بگيرم اگه مي خواستم برم از سايت بگيرم تو اين انجمن وقتمو تلف نميكردم

boro2clip
September 1st, 2012, 15:25
والا چی بگم؟!
صبح هم امیر بیدار میشه و پاکسازی تاپیک و...
ولی خب من 100 مگ رو سالانه 15.000 میدم!
در هر صورت امیدوارم موفق باشید و سرویس خوبی تهیه کنید! :53:

ببين هر كسي يه قيمتي ميده من يه جا سراغ دارم سرور اختصاصي با پرت 100 و پهناي باند نامحدود كه همه جا زير 200 نميدن
اونم دتيكيت رم 8 من يجا سراغ دارم 90 هزار توم ميگيرم شما قيمت خودتو داري

نت افزار 50 گيگ هاست ميده 110 تومن شما 100 مگابايت رو كه بدي 15 .........

تاپيك من براي پاك سازي مشكلي نداره طبق مقررات من تاپيك زدم

boro2clip
September 1st, 2012, 15:29
سلام.

اگر به دنبال سرویس کاملاً غیر قابل استفاده هستید و قصدتون دور ریختن همان 15 هزار تومن هست، میتونید به جستجو ادامه بدید.

اگر به دنبال یک هاست معتبر هستید، بودجه رو باید حداقل 3 برابر کنید برای یک سال تا بتونید به یک جاهایی برسید.

با تشکر.

بازم مرسي از اسپم

اما من خودم 12 ساله وب سمتر هستم هاستينگ هاي اماتور هستن . همين الانش چند تا پيشنهاد با همين قيمتم دارم

و دنبال معتبر ترينشونم كه تا امروز با يكيشون توافق كنم خودم 3 تا سايت زير 1000 الكسا ايران دارم كاربر اماتور نيستم

و اينكه اين تاپيك من خريد و فروشه اظهار نظر رو خصوصي كن چون فرق خراب كردن تاپيك (اسپم ) با اظهار نظر رو ميدونم

boro2clip
September 1st, 2012, 15:30
پهنای باند مصرفیتون بالاست

پهناي باند فعلا انقدر در نظر گرفته شده

و ممكنه به اين حد نصاب نرسه من به 500 گيگ پهناي باند راضيم يعني 200 گيگ كمتر

boro2clip
September 1st, 2012, 15:32
و بقیه موافقم

دوست عزیز شما خیال کردید دوستان کامپیوتر تو خونشون رو کردن سرور؟
فقط هزینه برق سرور رو در یک سال حساب کنید بیشتر از 15000 تومن میشه.البته در ایران در اروپا و ... که بیشتر هم میشه

پلان 500 مگابایت 15000 تومن سالانه
با امکانات مورد نظر شما

این تاپیک بسته خواهد شد دوستان وقت خودتون رو هدر ندید

دوست گرامي مگه من اجبار كردم شما به من هاست بديد يا اينكه من از شما هاست بگيرم اظهار نظر خصوصي هست

چرا اسپم ميدي ؟؟؟ من همين الان چند پيشنهاد دارم و اصلا نميخوام از هاستينگ غير معتبري مثل شما خريد كنم

و لطفا اظهار نظرات عمومي نباشه

boro2clip
September 1st, 2012, 15:34
درود

دوست گرامي 1 ترابايت هارد 25 $ هست اخه فضايي نخواستم از پشت كوه كه نيومديم

من 3 گيگ هاست مي خوام و پيدا كردم فقط جاهاي معتبر پيغام بدن كه هاستينگشون درو پيكر داره و شماره ثبت شركتي باشه

2 تا شماره ثابت باشه نه ايرانسل

boro2clip
September 1st, 2012, 15:36
دوست عزیز دیدید که اینجا هیچکس حاضر نشد بده! من قیمتم 43 هزار تومان بود ما گفتیم حال بدیم به مشتری چون داریم رو سرور مجازی 25 درضد تخفیف میدیم اینم بهشون بدیم ولی ایشون میگه 15 هزار تومان! همه ی دوستان دیدید که آفر ندادن و گفتن قیمت 3 برار این چیزیه که ایشون میگن! دیگه فکر سرویس ارزان نباشید، تابستون داره تموم میشه سرویس دهنده های تابستونی دارن میرن و یه سری تصمیم خیلی سخت گیرانه بینه قدیمی های انجمن و کلا فروشنده ها گرفته شده که دیگه فکر نکنم از کسایی که حرفه ای هستن قیمت پایین ببینید! به قول یه بنده خدایی بعله! :دی

چرا خواستن بدن منتاها متشخص بودن و خصوصي پيشنهاد دادن فك ميكنيد همه ميان تاپيك اسپم عمومي ميزنن ؟؟

من دوست دارم با اين فضا انقدر بدم خوشت نمياد تو تاپيك من نيا اجبار نيست من اگه قرار بود برم از سايت ها سفارش بدم با اون قيمتها اينجا

وقتمو تلف نميكردم پس يه بحث رو كش ندين موفق باشيد

j4b3r
September 1st, 2012, 15:38
دوست عزيز اين تاپيك شما يعني اسپم لابد پستاي شما همين جوري رسيده 626 عدد

فقطي مي گم 15 تومن يعني 15 تومن نميتوني بدي اسپم نده

اولا، اینی که من نوشتم تاپیک نیست، پسته!
دوما، شما تعداد تشکرها رو ببین تا بفهمی چطوری پست های من زیاد شده!
سوما، اینجا بخش فروشه، پست زیاد نمیشه!
چهارما، با شما دیگه حرفی ندارم. جوابتون از همه ی همکارا گرفتین!
پنجما، موفق باشید.

Mohammad.T
September 1st, 2012, 16:38
نت افزار 50 گيگ هاست ميده 110 تومن شما 100 مگابايت رو كه بدي 15 .........

اولا نت افزار برو ببین روی سروراش چند سایت وجود داره !
دوما 50 گیگ هاست رو میده 110 تومان یعنی از نابلدی کاربران و کسانی مثل شما که فکر میکنن حرفه ای هستن داره استفاده میکنه زیرا مگر هاست دانلودست که 50 گیگ فایل داشته باشد 1 سایت ؟ پس هاست دانلود نیست و 1 دومین زور بزنه با ساب دمین و سایت های مختلفی که میتونه بیاره بالا 1 گیگ میشه ! پس 49 گیگ دیگه هیچ که هیچ ! فرومم به دلیل پست های بسیاری که داره بعد از 1 سالو چند ماه 1 گیگ نشده
سوما قیمت ها باید بر اساس پهنای باند و مصرف منابع سرور تنظیم شود نه هارد

j4b3r
September 1st, 2012, 16:54
... تابستون داره تموم میشه سرویس دهنده های تابستونی دارن میرن و یه سری تصمیم خیلی سخت گیرانه بینه قدیمی های انجمن و کلا فروشنده ها گرفته شده که دیگه فکر نکنم از کسایی که حرفه ای هستن قیمت پایین ببینید! ...

خدا از دهنتون بشنوه!

arkahost
September 1st, 2012, 17:04
فروش ویژه در آرکا هاست
آرکاهاست (http://www.arkahost.net)

B.Z
September 1st, 2012, 17:33
دوست گرامي 1 ترابايت هارد 25 $ هست اخه فضايي نخواستم از پشت كوه كه نيومديم

من 3 گيگ هاست مي خوام و پيدا كردم فقط جاهاي معتبر پيغام بدن كه هاستينگشون درو پيكر داره و شماره ثبت شركتي باشه

2 تا شماره ثابت باشه نه ايرانسل

فقط مگه هارد هست دوست من
لایسنس نداره ؟
کانفیگ نداره؟
پشتیبانی نداره ؟
شما خودت داره میگی شماره ثابت دفتر هزینه نداره ؟

چرا خواستن بدن منتاها متشخص بودن و خصوصي پيشنهاد دادن فك ميكنيد همه ميان تاپيك اسپم عمومي ميزنن ؟؟

دوستانی که به ایشون پ.خ دادن به ما هم بدن
ممنون میشم به من هم معرفیشون بکنید

+irtci+
September 1st, 2012, 18:04

بابا مارو نترسونید!!!! معلومه تازه کاری و دستت به بازار نیست،رقابت عزیزم ،رقابت.هر کس که هاست بخواد که فقط نمیاد اینجا بخره.کسایی هم که میان اینجور جاها خرید اکثرا تازه کارن و اول کار.یه سرچ بزن خرید هاست و دامنه،ببین چندهزارتا سایت میاد!!!
یه جور نوشتی تابستونی انگار دست فروشن! طوری هم گفتی تصمیم گیری انگار صنفه هاستینگ هستید و واسه صنف قیمت میذاری! انشاالله این اینترانت(اینترنت ملی )بیاد،اون وقت قیمتاتونو میبینیم که باید دنبال مشتری بگردین!!!!
جسارت نباشه هااااااااااا!!!!!

j4b3r
September 1st, 2012, 18:13

بابا مارو نترسونید!!!! معلومه تازه کاری و دستت به بازار نیست،رقابت عزیزم ،رقابت.هر کس که هاست بخواد که فقط نمیاد اینجا بخره.کسایی هم که میان اینجور جاها خرید اکثرا تازه کارن و اول کار.یه سرچ بزن خرید هاست و دامنه،ببین چندهزارتا سایت میاد!!!
یه جور نوشتی تابستونی انگار دست فروشن! طوری هم گفتی تصمیم گیری انگار صنفه هاستینگ هستید و واسه صنف قیمت میذاری! انشاالله این اینترانت(اینترنت ملی )بیاد،اون وقت قیمتاتونو میبینیم که باید دنبال مشتری بگردین!!!!

+irtci+ (http://www.webhostingtalk.ir/member/45830/) عزیز منظور دوستمون فروشنده جدید نبود. ایشون گفتن فروشنده ی تابستونی. فروشنده ی جدید اگر با علم و مجهز وارد این کار بشه که کسی نمیگه چرا اومدی؟ روزیِ همه دست خداست. منظور ایشون فروشنده هایی بود که فقط تابستون ها و با تعطیل شدن مدرسه ها! سر و کلشون پیدا میشه، یه ریسلر مفتی می گیرن واسه 3 ماه، بعد هاست 3 گیگ رو سالانه میفروشن 15.000 تومان! و اینکه اینجا صنف نیست، ولی انجمن تخصی وب هاستینگ ایران هست و خیلی افراد با تجربه اینجا پیدا میشن که هم علمشون و هم پشتیبانیشون از خیلی از سرویس دهنده هایی که شما فرمودین با سرچ پیدا میشن بیشتره.

boro2clip
September 1st, 2012, 18:15
اولا نت افزار برو ببین روی سروراش چند سایت وجود داره !
دوما 50 گیگ هاست رو میده 110 تومان یعنی از نابلدی کاربران و کسانی مثل شما که فکر میکنن حرفه ای هستن داره استفاده میکنه زیرا مگر هاست دانلودست که 50 گیگ فایل داشته باشد 1 سایت ؟ پس هاست دانلود نیست و 1 دومین زور بزنه با ساب دمین و سایت های مختلفی که میتونه بیاره بالا 1 گیگ میشه ! پس 49 گیگ دیگه هیچ که هیچ ! فرومم به دلیل پست های بسیاری که داره بعد از 1 سالو چند ماه 1 گیگ نشده
سوما قیمت ها باید بر اساس پهنای باند و مصرف منابع سرور تنظیم شود نه هارد

ببين اقدر كيفيت داره كه هم دانلود و وب هاست استفاده ميكنن و خوب جواب ميده ايران فروم روي سايتشه
مگه شما يه سرور رو به 2 نفر ميدين ؟؟؟ به 1000 نفر بده ولي كيفيت سرور بالا باشه.

چرا راه دور بريم ميهن وب هاست 200 گيگ هاست دانلود نامحدود ميده 75 تومن الا من جايي سراغ دارم

500 گيگ ميده ماهي 70 تومن شير 1/2 هست هست

boro2clip
September 1st, 2012, 18:16
خدا از دهنتون بشنوه!

شما بالا زدي با من حرفي نداريد اما تو تاپيك من داري پست ميدي خوشال ميشم اينجا نباشيد تشكر

boro2clip
September 1st, 2012, 18:20
فقط مگه هارد هست دوست من
لایسنس نداره ؟
کانفیگ نداره؟
پشتیبانی نداره ؟
شما خودت داره میگی شماره ثابت دفتر هزینه نداره ؟

دوستانی که به ایشون پ.خ دادن به ما هم بدن
ممنون میشم به من هم معرفیشون بکنید

قرار نيست پول لايسنس و غيره رو از 1 نفر در بياري مگه قرار سرور رو فقط به يك نفر بفروشيد.

از 2 نفر پول لايسنس در مياد از 2 نفر پول هارد و از 40 نفر پول سرور

بعضي ها 500 نفر هم روي يك سرور ميزارن جدي ميگم

------------

mem2in
dellvps
فakinhost

كافيه عزيزم ؟؟؟ چرا فك ميكنيد همه ادما دروغ گو هستند من همين الانش

پيدا كردم ولي دنبال جاي معتبر هستم

+irtci+
September 1st, 2012, 18:27
+irtci+ (http://www.webhostingtalk.ir/member/45830/) عزیز منظور دوستمون فروشنده جدید نبود. ایشون گفتن فروشنده ی تابستونی. فروشنده ی جدید اگر با علم و مجهز وارد این کار بشه که کسی نمیگه چرا اومدی؟ روزیِ همه دست خداست. منظور ایشون فروشنده هایی بود که فقط تابستون ها و با تعطیل شدن مدرسه ها! سر و کلشون پیدا میشه، یه ریسلر مفتی می گیرن واسه 3 ماه، بعد هاست 3 گیگ رو سالانه میفروشن 15.000 تومان! و اینکه اینجا صنف نیست، ولی انجمن تخصی وب هاستینگ ایران هست و خیلی افراد با تجربه اینجا پیدا میشن که هم علمشون و هم پشتیبانیشون از خیلی از سرویس دهنده هایی که شما فرمودین با سرچ پیدا میشن بیشتره.

آره آدم عالم و متعهد اینجا هست،زیادم هست،اما اکثر افراد اینجا واسه یکی دیگه مشتری جمع میکنن،تو قسمت مشکلات نگاه بنداز .ببین چه دعواهایی تو همین انجمن هست سر قیمت و سرویس ها!!!!!اینجور شده و اونجور شده....!
منم قصد توهین به کسی نداشتم.اینجا همه سرورند.

j4b3r
September 1st, 2012, 18:27
شما بالا زدي با من حرفي نداريد اما تو تاپيك من داري پست ميدي خوشال ميشم اينجا نباشيد تشكر

من عرض کردم با شما صحبتی ندارم! طرف صحبتم هم شما نبودید! لطفا پست های منو نقل قول نکنید!
شما که تازه کار نیستید و سابقه ی زیادی دارید باید بدونید که شما نمی تونید در این مورد نظر بدید که کی اینجا باشه و کی نباشه!
آرزوی موفقیت و تهیه ی سرویس مناسب دارم براتون.

boro2clip
September 1st, 2012, 18:30

تايييييييييييييييييييد ميشه

نميدونن اينجا رقابته خودشون عمومي يه قيمت ميدن خصوصي ميگن كلي تخفيف ميديم :39:

اينجا رقابته شما ها اگه معتبر بودين و مشتري داشتين مثل ايران هاست / نت افراز / ميهن وب هاست

هاست ايران.... اينجا نبوديد كه 2 زار خرج ميكردين تبليغات ميكردين پس هركي اينجاست دنبال مشتريه

و اينجا شما نيستيد كه قيمت تعيين ميكنيد . هر وقت اومدم سايتت اكي به قيمتش ميخرم اون نت افزار يا ميهن وب هاست 1/3 شما

قيمت ميده تازه تبليغات مليوني هم ميكنن شما مثل ادم دست فروشي هستيد كه نه هزينه ميكني نه ماليات مغازه ميدين انتظار دارين

به قيمت هاستينگ هاي معتبر و قديمي بفروشيد و انتظار داريد هركي مياد اينجا به قيمت مغازه بخره خوب ديگه چرا وقتمو تلف كنم

ميرم از جاي معتبر و ارزون ميخرم. كسايي مثل ميهن وب هاست يه دفه 20 تا سرور از هتزنر المان ميگيره كلي تخفيف ميگيره

و زير قيمت دوستان ميده مشتري. عزيز اينجا رقابته با اين صحبت ها وقت تلف ميكنيد چون دوستان ميدن

همين DreamServer كه اينجوري ميگ تا حالا 2 بار قيمت خصوصي داده شما فكرشو كن

boro2clip
September 1st, 2012, 18:34
من عرض کردم با شما صحبتی ندارم! طرف صحبتم هم شما نبودید! لطفا پست های منو نقل قول نکنید!
شما که تازه کار نیستید و سابقه ی زیادی دارید باید بدونید که شما نمی تونید در این مورد نظر بدید که کی اینجا باشه و کی نباشه!
آرزوی موفقیت و تهیه ی سرویس مناسب دارم براتون.

اي داداش شمام بمون هدف بحثه نه جرو بحث ادم بايد انتقاد پذير باشه تو تاپيك بالايي كاملا هر هاستينگي بود كوبيدم

بعيد ميدونم كسي روش شه تاپيك بزنه

j4b3r
September 1st, 2012, 18:47
اي داداش شمام بمون هدف بحثه نه جرو بحث ادم بايد انتقاد پذير باشه تو تاپيك بالايي كاملا هر هاستينگي بود كوبيدم

بعيد ميدونم كسي روش شه تاپيك بزنه

عزیز من هم جروبحث نکردم. ولی شما که میگید میهن وب هاست، یه سرچ توی همین انجمن بزنید تا ببینید انتقاد از این شرکت هم کم نیست!
در کل شما اگر می خواین فروشنده های این انجمن رو بکوبید مشکلی نیست. ولی شما که اومدین اینجا سرویس بگیرید حتما این فروشنده ها رو قبول داشتید که اومدید اینجا درخواست دادید. درسته؟

B.Z
September 1st, 2012, 19:04
نميدونن اينجا رقابته خودشون عمومي يه قيمت ميدن خصوصي ميگن كلي تخفيف ميديم :39:

اينجا رقابته شما ها اگه معتبر بودين و مشتري داشتين مثل ايران هاست / نت افراز / ميهن وب هاست

هاست ايران.... اينجا نبوديد كه 2 زار خرج ميكردين تبليغات ميكردين پس هركي اينجاست دنبال مشتريه

و اينجا شما نيستيد كه قيمت تعيين ميكنيد . هر وقت اومدم سايتت اكي به قيمتش ميخرم اون نت افزار يا ميهن وب هاست 1/3 شما

قيمت ميده تازه تبليغات مليوني هم ميكنن شما مثل ادم دست فروشي هستيد كه نه هزينه ميكني نه ماليات مغازه ميدين انتظار دارين

به قيمت هاستينگ هاي معتبر و قديمي بفروشيد و انتظار داريد هركي مياد اينجا به قيمت مغازه بخره خوب ديگه چرا وقتمو تلف كنم

ميرم از جاي معتبر و ارزون ميخرم. كسايي مثل ميهن وب هاست يه دفه 20 تا سرور از هتزنر المان ميگيره كلي تخفيف ميگيره

و زير قيمت دوستان ميده مشتري. عزيز اينجا رقابته با اين صحبت ها وقت تلف ميكنيد چون دوستان ميدن

همين DreamServer كه اينجوري ميگ تا حالا 2 بار قيمت خصوصي داده شما فكرشو كن

ماشالله حرفاتون خیلی اشناست دوستانی هم بودن مثل شما که گفتن نه اینجوری نیست قیمت ها همین هست شما بالا میدین بعد چند روز هم یک تاپیک و کلی دعوا
چند تا عنوان هم مینویسم که بعدا شاید لازمتون بشه
شرکت فلانی جمع کرد؟
شماره تماس از شرکت فلان ندارید تلفن تو سایت رو جواب نمیدن !
کسی اقای فلانی رو میشناسه ؟
کسی از اقای فلانی خبر داره ؟

عزیزم حتما شما هم مانند ادمهایی که دوره این دست فروشها جمع میشین و دنبال جنس مفت هستین ؟ شما تلفن ثابت خواستین و این یعنی شرکت شرکت هم مالیات میده

كسايي مثل ميهن وب هاست يه دفه 20 تا سرور از هتزنر المان ميگيره كلي تخفيف ميگيره

میهن وب هاست هم که به قول شما 20 تا سرور میخره کلی تخفیف میگیره 3 گیگ هاست رو چند زده دوست من ؟
امیدوارم همیشه موفق باشید

Mohammad.T
September 1st, 2012, 20:18
ببين اقدر كيفيت داره كه هم دانلود و وب هاست استفاده ميكنن و خوب جواب ميده ايران فروم روي سايتشه
مگه شما يه سرور رو به 2 نفر ميدين ؟؟؟ به 1000 نفر بده ولي كيفيت سرور بالا باشه.

چرا راه دور بريم ميهن وب هاست 200 گيگ هاست دانلود نامحدود ميده 75 تومن الا من جايي سراغ دارم

500 گيگ ميده ماهي 70 تومن شير 1/2 هست هست

برادر من حداقل می خوندی کامل صفحه فروشش رو بعد میومدی اضهار نظر میکردی :

توجه 2 : سرویس های مذکور برای دانلود/ آپلود با اتصال های همزمان بالا در نظر گرفته نشده اند. برای این منظور میتوانید از یکی از سرویس های مخصوص دانلود استفاده کنید.

چرا از چیزی خبر ندارید اضهار نظر میکنید ؟
ایران فروم از اون پنل هایی که می بینی اونجا استفاده نمیکنه ، ازشون سرور اختصاصی داره !

afshinh
September 1st, 2012, 20:51
boro2clip (http://www.webhostingtalk.ir/member/10444/) میشه بفرمایید از کجا شما 500 گیگ پیدا کردین؟ لطفا در مورد سرور اختصاصی هم بگید خوشحال میشم آدرس سایت بزارید شاید به درد ما هم خورد

بدرود

B.Z
September 1st, 2012, 20:57
ببخشید دوست من خود شما که شرکت دارید

با نام و یاد خدا

با سلام

مجموعه هاستینگ ویستا هاست به چند پرسنل متخصص

که به صورت کامل به کار های فنی سرور

1- خرید سررور به صورت مستقیم از دیتا سنتر
2- منیج و کانفیگ سرور ها
3-پشتیبانی مداوم
و.....

نیازمند هستیم با حقوق و مضایا در شمال کشور ( مازندران)
خواهشمندیم دوستانی که تخصص لازمه را دارند با شماره و یا ایمیل زیر تماس بگیرند

(saman360@gmail.com)

http://www.webhostingtalk.ir/f12/39565/
خود شما هم با این قیمت کار میکردین ؟

DreamServer
September 1st, 2012, 21:46

دوستم تو هنوز نمیدونی پروژه اینترنت ملی چیه پس اون لطف کن حرف نزن!

DreamServer
September 1st, 2012, 21:49

پول دادی واسه تاپیک؟؟!!

boro2clip
September 1st, 2012, 23:54
عزیز من هم جروبحث نکردم. ولی شما که میگید میهن وب هاست، یه سرچ توی همین انجمن بزنید تا ببینید انتقاد از این شرکت هم کم نیست!
در کل شما اگر می خواین فروشنده های این انجمن رو بکوبید مشکلی نیست. ولی شما که اومدین اینجا سرویس بگیرید حتما این فروشنده ها رو قبول داشتید که اومدید اینجا درخواست دادید. درسته؟

من مشتري ميهن وب هاست نيستم مشكلات اين سايت رو خوب ميدونم 2 روز به خاطر لايت اسپيد دان بود

اما با اينكه ارزون ميده بيشترين امكانات رو ميزاره 90%‌ اپاچي سرور هستيد. من فقط ميهن وب هاست رو نگفتم نت افراز و كلي سايت اين مدلي هستن

من كسيو نه مي شناسم نه قبول دارم با اين پولي كه دارم بين بدو بد تر دارم بد رو انتخاب ميكنم مگرنه ميرفتم با 100 تومن هاست دي ال يا نت افراز كه

به دقيقه نكشيده حتي 4 صبح يا هر ساعتي جواب تيكت رو ميدن از بين پيشنهاد ها بترينشو انتخاب ميكنم

boro2clip
September 1st, 2012, 23:58
برادر من حداقل می خوندی کامل صفحه فروشش رو بعد میومدی اضهار نظر میکردی :

چرا از چیزی خبر ندارید اضهار نظر میکنید ؟
ایران فروم از اون پنل هایی که می بینی اونجا استفاده نمیکنه ، ازشون سرور اختصاصی داره !

اون شير 1/2 ميهن وب هاست رو نگفتم كه بيا از اين بيرون. شما از هيچي سر در نياورده تاپيك ميزني اين سايتي كه سرور ازش بخريد

من حتي ميدونم ديتا سنترش Server4you هست.

ام بی جی هاستینگ - سبد خرید (http://portal.mbjhosting.org/cart.php?gid=11)

همچين سروي 168 هزار تومن دقيقا پلن 1 هتزنر كه رمش 8 هست و پورت 100 اينم مثل اونه و لي هتزنر ميده 149 يورو

boro2clip
September 2nd, 2012, 00:01
بيا داداش سرور اختصاصي بخر 2 ترابايت هارد 1 ترابايد ريد

رم 8 پورت 100 168 هزار تومن برو حالشو ببر ديتا سنتر هم server4you هست اگه از ديتا سنتر بگيري 120 هزار تومن همئ نميشه

uploadtak.com

با 700 ايران روزي 1 گيگ آپلود ميشه و 5 ترابايت پهناي باند روي همين سرور هست با 30 تا سايت ديگه دوستان فك ميكنن از پشت كوه اومديم

boro2clip
September 2nd, 2012, 00:05
دوستم تو هنوز نمیدونی پروژه اینترنت ملی چیه پس اون لطف کن حرف نزن!

همين اقا كه ميبينيد به من خصوصي ميده بيا 40% تخفيف بدم بد

ميرم تو سايت از طريق فايل زيلا ميگه باشه الان كارمندان نيستند فردا تماس بگيريد اخه يكي نيست بگه

1- تو اگه پول كارمند داشتي پول تبليغات ميدادي جاي اينكه بياي تو انجمن خودتو داغون كني
2- شركت بودو كارمند داشتي تلفن ثابت ميزاشتي نه ايرانسل
3- كارمند داشتي اي دي ياهو نميزاشتي

اخه ديگه چي بگم :71:

boro2clip
September 2nd, 2012, 00:07
پول دادی واسه تاپیک؟؟!!

ميرم تو سايت از طريق فايل زيلا ميگه باشه الان كارمندان نيستند فردا تماس بگيريد اخه يكي نيست بگه

1- تو اگه پول كارمند داشتي پول تبليغات ميدادي جاي اينكه بياي تو انجمن خودتو داغون كني

Mohammad.T
September 2nd, 2012, 01:09
اون شير 1/2 ميهن وب هاست رو نگفتم كه بيا از اين بيرون. شما از هيچي سر در نياورده تاپيك ميزني اين سايتي كه سرور ازش بخريد

من حتي ميدونم ديتا سنترش Server4you هست.

همچين سروي 168 هزار تومن دقيقا پلن 1 هتزنر كه رمش 8 هست و پورت 100 اينم مثل اونه و لي هتزنر ميده 149 يورو

الان این جواب حرفای من بود ؟
اول اینکه شما چرا وقتی چیزی خبر نداری اظهار نظر میکنی ؟ اگر میدونی پس چرا حرف غیر واقع میزنی !
همین سرور اختصاصی که شما ازش حرف زدی ، خودت با وجدان خودت بشین حساب کن اگر اون سرور دستت بود و می خواستی هاستینگ باشی همین 3 گیگی که خودت می خواهی رو چقدر میدادی !
یعنی در سال اگر دلار رو ثابت فرض کنیم و قیمت سرور همین 168 هزار تومان باقی بماند میشود 2016000 !!!
خب 3 گیگش رو میدادی 15 تومان سالانه ؟؟؟ وجدانت اگر اینو میگه ایول به وجدانت !

98patogh
September 2nd, 2012, 01:45
شما آمدین هاست بخرید دیگه ؟ پس به پیشنهاد ها دقت کنید خودتون میگید فرد معتبر میخواید هنوز که فرد معتبری به شما پیام نداده . اگر داد آرزو می کنم ازش بخرید

هر چند که درخواستتون منطقی نیست

و شما دوستانی که صحبت از حرفه ای بودن می کنید . حرفه ای نبودید و حرفه ای شدید البته یک کانفیگ سرور و چهار تا چیز دیگه اسمش حرفه ای بودن نیست . با شروع شدن مدرسه ها خیلی از شماها هم خواهید رفت . درخواست ایشون منطقی نیست پست ندین . چرا پست میدین و تاپیک رو ادامه دار می کنید . اجازه بدید ببینیم این آقا با این درخواست می تونه معتبر پیدا کنه یا خیر . اینکه جوابشون رو میدین و باهاشون کل کل می کنید اصلا درست نیست وقت خودتون رو صرف فروش صرف چیزهای با ارزش تری بکنید

shatelhost4
September 2nd, 2012, 01:48
با سلام و احترام

هاست ویژه پر بازدید شاتل هاست

متاسب سایت های پر بازدید

شاتل هاست:هاست لینوکس,هاست ویندوز,هاست دانلود,نمایندگی هاست,ثبت دامنه (http://www.shatelhost.com)

هر نوع سایتی داشته باشید ما نمونه آن را برای شما در سرور همراه با امکان تماس با مشتری فراهم میکنیم تا انتخابی درست داشته باشید .

با تشکر

boro2clip
September 2nd, 2012, 15:24
شما آمدین هاست بخرید دیگه ؟ پس به پیشنهاد ها دقت کنید خودتون میگید فرد معتبر میخواید هنوز که فرد معتبری به شما پیام نداده . اگر داد آرزو می کنم ازش بخرید

هر چند که درخواستتون منطقی نیست

و شما دوستانی که صحبت از حرفه ای بودن می کنید . حرفه ای نبودید و حرفه ای شدید البته یک کانفیگ سرور و چهار تا چیز دیگه اسمش حرفه ای بودن نیست . با شروع شدن مدرسه ها خیلی از شماها هم خواهید رفت . درخواست ایشون منطقی نیست پست ندین . چرا پست میدین و تاپیک رو ادامه دار می کنید . اجازه بدید ببینیم این آقا با این درخواست می تونه معتبر پیدا کنه یا خیر . اینکه جوابشون رو میدین و باهاشون کل کل می کنید اصلا درست نیست وقت خودتون رو صرف فروش صرف چیزهای با ارزش تری بکنید

فرد معتبر كه اينجا پيدا نميشه فرد معتبر انقدر بيكار نيست بياد تو تاپيك دنبال مشتري بگرده خودت داري ميگي معتبر

خوب ادم معتبر اعتبارشو داره و نياز نداره بدو دنبايل مشتري من اينجا دارم بين بد و بد تر دنبال بده ميگردم پيدا كردم يك مورد كه الان تاپيك رو ميبيندم

اخه چه ربطي به حرفه اي بودن من داره مگه من گفتم حرفه اي هستم حال شما خوبه اين شما هستي كه حرفه اي نيستي

مگخ با بچه مدرسه اي داري حرف ميزني كه ميگي با شروع مدارس خيلي ها ميري شما ظاهرا همه رو مثل هم ميبيني من

25 سالمه 12 ساله وبمستر هستم و اينكه php كارم و اينكه 4 تا سايت زير 1000 ايران دارم

از سيستم وبلاگدهي گرفته تا آپلود سنتر و .....

شما خودت خودت بچه مدرسه اي هستي ظاهرا كه فك ميكني همه مثل خودتن

boro2clip
September 2nd, 2012, 15:29
الان این جواب حرفای من بود ؟
اول اینکه شما چرا وقتی چیزی خبر نداری اظهار نظر میکنی ؟ اگر میدونی پس چرا حرف غیر واقع میزنی !
همین سرور اختصاصی که شما ازش حرف زدی ، خودت با وجدان خودت بشین حساب کن اگر اون سرور دستت بود و می خواستی هاستینگ باشی همین 3 گیگی که خودت می خواهی رو چقدر میدادی !
یعنی در سال اگر دلار رو ثابت فرض کنیم و قیمت سرور همین 168 هزار تومان باقی بماند میشود 2016000 !!!
خب 3 گیگش رو میدادی 15 تومان سالانه ؟؟؟ وجدانت اگر اینو میگه ایول به وجدانت !

شما بعيد ميدونم حالتون خوب باشه اين اقا به من گفت .

قيمت اون سايتي كه دادم به تومان بود نه دلار :71: قيمتشم تو سايت server 4you ديدم 62$ هست

يه سرور كه رمش 8 هست پورت 100 نامحدود.

اره ميدادم تو بازار رقابت ميدادم قرار نيست سودتو پولتو از يك نفر در بياري اول نگاه ميكردم استفاده سايت چيه

سايت شخصي براي بك ترانه سرا بود شما هيچي از هاستينگ نميدوني فقط وقت منو ميگيري پول هاست كه

به 15 تومن نيست به مصرف منابع سرور هست. وجدانم ميگه ميدم و ميدم من همين الانشم گرفتم هاستمو

DreamServer
September 2nd, 2012, 15:34

اولا لایو زیلا، دوما به دلیل عوض کردن سرور هنوز اسکریپت نصب نشده میتونید مشاهده کنید!

B.Z
September 2nd, 2012, 15:35
فرد معتبر كه اينجا پيدا نميشه فرد معتبر انقدر بيكار نيست بياد تو تاپيك دنبال مشتري بگرده خودت داري ميگي معتبر

خوب ادم معتبر اعتبارشو داره و نياز نداره بدو دنبايل مشتري من اينجا دارم بين بد و بد تر دنبال بده ميگردم پيدا كردم يك مورد كه الان تاپيك رو ميبيندم

دوست من نمیخواستم دیگه در این تاپیک شرکت کنم ولی شما همینجوری دارید توهین میکنید خواهشا چیزهایی که دیگران به شما نسبت میدن برای خالی کردن خودتونن به دیگران نسبت ندین و احترام خودتون رو نگه دارید
موفق باشید و در گفتارتون تجدید نظر کنید

boro2clip
September 2nd, 2012, 15:35
با سلام و احترام

هاست ویژه پر بازدید شاتل هاست

متاسب سایت های پر بازدید

شاتل هاست:هاست لینوکس,هاست ویندوز,هاست دانلود,نمایندگی هاست,ثبت دامنه (http://www.shatelhost.com)

هر نوع سایتی داشته باشید ما نمونه آن را برای شما در سرور همراه با امکان تماس با مشتری فراهم میکنیم تا انتخابی درست داشته باشید .

با تشکر

مرسي از پيشنهادتون. خصوصي رو هم خوندم باهاتون براي سايت هاي بعدي تماس گرفته ميشه.

shivahost
September 2nd, 2012, 15:45

اخه چه ربطي به حرفه اي بودن من داره مگه من گفتم حرفه اي هستم حال شما خوبه اين شما هستي كه حرفه اي نيستي

مگخ با بچه مدرسه اي داري حرف ميزني كه ميگي با شروع مدارس خيلي ها ميري شما ظاهرا همه رو مثل هم ميبيني من

25 سالمه 12 ساله وبمستر هستم و اينكه php كارم و اينكه 4 تا سايت زير 1000 ايران دارم

از سيستم وبلاگدهي گرفته تا آپلود سنتر و .....

شما خودت خودت بچه مدرسه اي هستي ظاهرا كه فك ميكني همه مثل خودتن

1- شما در پست اول این تاپیک گفتید: لطفا هاستینگ های معتبر پیشنهاد بدن نه تازه کار

چرا؟ وقتی می دونی اینجا معتبر پیدا میشه همچین درخواستی کردی؟ اصلا چرا تاپیک زدی!؟

2- شما 12 سابه وب مستری؟ یک سایت بده که عمر دامینیش 12 سال باشه و مال شما باشه؟ وبلاگ هم دادی قبوله!

irancheat2
September 2nd, 2012, 20:56
سلام به همگی نمیدونم این تاپیک چقدر داره طولانی میشه الکی الکی

اولا همه دوستان و سرویس دهندگان دستشون درد نکنه.

هر چی بهت میگن کم هم نمیاری .
اینجا همه جوابتون رو دادن الا wareztm

من از این سایت سرویس دارم.اصلا فکر نمیکردم بخات بهت محل بزاره چه برسه پست تو تاپیکی که زدی ارسال کنه.
قصد طرفداری ندارم اما اگه به اعتبار باشه اعتبار wareztm رو کاربراش مثل من تایید میکنن نه شما که 2 روزه سر و کلت پیدا شده.
اینو گفتم چون هیچ جوابی بهت نداده بودن.

گفتی کسایی بودن که بهت خواستن سرویس بدن

خب برو بگیر چرا لفتش میدی؟
اون سرویسی که میخوای با این قیمت بگیری معلوم نیست کلاهبرداریه یا از این سرویس ها که 24 ساعت فعاله 24 ساعت سرور خاموش میشه و تا 72 ساعت پشتیبانیش کلا خواب
پس راحت برو به همونایی که میگی سفارش بده انقد اینجا زور نزن
من هم با این همه حاظر جوابیم بودم تا الان تسلیم شده بودم .
موفق باشی
یا حق

boro2clip
September 3rd, 2012, 01:58
اولا لایو زیلا، دوما به دلیل عوض کردن سرور هنوز اسکریپت نصب نشده میتونید مشاهده کنید!

همون جوابي كه دادم كافي بود براتون من جاتون بودم ديگه جواب نميدادم . نيازي به ديدن نيست

boro2clip
September 3rd, 2012, 02:00
دوست من نمیخواستم دیگه در این تاپیک شرکت کنم ولی شما همینجوری دارید توهین میکنید خواهشا چیزهایی که دیگران به شما نسبت میدن برای خالی کردن خودتونن به دیگران نسبت ندین و احترام خودتون رو نگه دارید
موفق باشید و در گفتارتون تجدید نظر کنید

باور كنيد قصد من بي احترامي نيست ولي دوستان...............

boro2clip
September 3rd, 2012, 02:13
1- شما در پست اول این تاپیک گفتید: لطفا هاستینگ های معتبر پیشنهاد بدن نه تازه کار

چرا؟ وقتی می دونی اینجا معتبر پیدا میشه همچین درخواستی کردی؟ اصلا چرا تاپیک زدی!؟

2- شما 12 سابه وب مستری؟ یک سایت بده که عمر دامینیش 12 سال باشه و مال شما باشه؟ وبلاگ هم دادی قبوله!

1- معتبر نصبت به بقيه چون / 95% هاستينگهايي مه در اين انجمن پيشنهاد ميدن شركتي نيستن و شماره ثبت نداردن.

حتي 80% دوستان يه شماره ثابت نزاشتن كه سايت تركيد بفميم و پيگيري كنيم..

براي اين تاپيك زدم كه بين دوستان بهترين هاستينگ رو پيدا كنم چون من كل هاستينگ هارو نميشناسم خيلي ها اعتبار دامنشون به 1 سال هم نميرسه.

2- 12 ساله وبمسترم و عين 12 تا سايتمو نگه نداشتم

boro2clip.com
كه اسم يوزمن هست اولين سايتي بود كه سال 81 با موبل تاپيپ بالا اوردم فيلتر شد ديگه پيگيري نكردم
downloadtak.com
دانلود سنتر من بود كه فيلتر شد
blogina.ir
براي من بود كه ديگه ثبت نكردم
sedamusic.net
سايت موزيكم بود
asblog.ir
سيستم وبلاگدهيم بود د.........

سايت هاي حرفه اي الانم
uploadtak.com
payamblog.com
و اينكه
gozardownload.com
الكساش 1500 بود كه تازه پاك كردم چون فيلم ايراني بود و الان دارم نرم افزار ميكنم
bargblog.com
قبلا آس بلاگ مال من بود پاك كردم و اين سايت با سورس اختصاصي كه خودم با فريم ورك نوشتم دارم بالا ميارم

اونا بخشي از سايتهامه

--------------------------

شمام تو سايتت نزن هاست نامحدود نداريم هاست كلود (ابر هاست) رو ميندازي به خلق الله
اون نامحدود تو نصب و تست اسكيريپت و برنامه هست ميخواي 50 گيگ فصا روش بريزم و 100 گيگ پهناي باند
مصرف كنم ساسپند شه يا بالا نياد ؟؟؟

گنده ي اين كار tizhost.com تيز هاست بود كه چند سال پيش ابروش رفت و جم كرد شمام نكن

يكي مثل شما مياد 50 تومن ميده مستر ريسلر سرور كلود ميگيره كه قابليت ريسلر دادن داره بعد مياد اسم

خودشو ميزاره هاستينگ هاستينگ يعني هاست دي ال سرور 48 هسته ايش كه از leasseweb هست 1.000.000 پولشه

يا سرور 80 هسته اي شما برو يه شماره بزار هاستينگتونو ثبت كن.

شما ثبت نميكني چون 2 زار پول ماليات ندين

شما جواب اينارو بده بازم هست تو تاپيك بدي ميدم اگه فك ميكني برات گرون تموم نميشه

boro2clip
September 3rd, 2012, 02:21
سلام به همگی نمیدونم این تاپیک چقدر داره طولانی میشه الکی الکی

اولا همه دوستان و سرویس دهندگان دستشون درد نکنه.

هر چی بهت میگن کم هم نمیاری .
اینجا همه جوابتون رو دادن الا wareztm

من از این سایت سرویس دارم.اصلا فکر نمیکردم بخات بهت محل بزاره چه برسه پست تو تاپیکی که زدی ارسال کنه.
قصد طرفداری ندارم اما اگه به اعتبار باشه اعتبار wareztm رو کاربراش مثل من تایید میکنن نه شما که 2 روزه سر و کلت پیدا شده.
اینو گفتم چون هیچ جوابی بهت نداده بودن.

گفتی کسایی بودن که بهت خواستن سرویس بدن

خب برو بگیر چرا لفتش میدی؟
اون سرویسی که میخوای با این قیمت بگیری معلوم نیست کلاهبرداریه یا از این سرویس ها که 24 ساعت فعاله 24 ساعت سرور خاموش میشه و تا 72 ساعت پشتیبانیش کلا خواب
پس راحت برو به همونایی که میگی سفارش بده انقد اینجا زور نزن
من هم با این همه حاظر جوابیم بودم تا الان تسلیم شده بودم .
موفق باشی
یا حق

فك نميكردي جواب بده ؟؟؟ پس فك كردي كارش تو اين انجمن چيه انقدر بيكاره بياد بچرخه با دوستاش
چون هزينه ي تبليغات نميده كار ايشون اينه بياد اينجا به كسايي كه هاست مي خوان پيشنهاد بده
اين يكي از كاراست نه همه ي كارا.اينم جواب حرف اولت كلمه ي وارز يعني ***ي هاست بدون كپي رايت
پس اسم اعتبار مناسب ايشون نيست.

من سرويس رو گرفتم سايت بالا اومده دلم نيومد تاپيك بخوابه خواستم ببينم تا كجا كش مياد و اينكه خواستم
جواب برخي از ادعا رو بدم من شروع نكردم كه تموم كنم شما خيالت راحت باشه آپ تايم 98% بوده
جالب اينكه بدوني لايت اسپيد هم داره اگه هاستي كه براش تو اين تاپيك در خواست دادم بعد خريد اگه حتي 1 دقيقه
دان تايم داشت گردن خودم اگه نداشت گردن شما.اينم جواب حرف دوم

والا دوستان كه يكي يكي ضايع شدن كسي رو نميبينم.

اون دريم هاست اخرت خندست باور كن 20 سالش نيست تاپيك تو لايو زيلا به قولش
شب چت ميكنم ميگه كارمندان نيستند فردا بيا اخه تو حقوق بده اينجا نميچرخيدي شركت داري شماره ثبت كو
دفتر داري شمار تماست كو

دوستان تازه گرم شديم

afshinh
September 3rd, 2012, 02:31
فکر میکنم شما دچار توهم مات شدین! تیز هاست که مشکلی نداره همچنان داره سرویس ارائه میکنه خرید هاست, فروش هاست, میزبانی, هاست رایگان, نمایندگی هاست, فروش VPS (http://tizhost.com)

والا سایت زدن که زیاد کار سختی نیست! یه cms میخواد دیگه:71: الان هرکی بلا نصبت شما از مادرش قهر میکنه میاد سایت میزنه قبلا خوانندگی بود حالا شده سایت زدن وقتی میبینه نمیتونه مدیریت کنه تو سایت میزنه فروشی!=P~ و میره سر وقت یه موضوع دیگه که اینجوری تعدادشون میشه 12 تا !!!

مهم مدیریت و سئو سایت هست که پا بر جا بمونه هست

شما اگه ادمین وب سایت هستید توصیه می کنم اول برید طرز گفتارتون درست کنید شما از اول تاپیک داری با توهین و تمسخر صحبت میکنی

با این قیمت کسی سرویس نداره اینجا

مگه نمیگید بهتون پ خ دادن خوب از همون بگیرید دیگه چرا تاپیک کش میدین!!!

مدیرا باید به جای بن کردن سر آفر دادن مثلا تو بخش آموزشی! با چنین افرادی برخورد کنن! مدیرا کجان؟

afshinh
September 3rd, 2012, 02:36
فك نميكردي جواب بده ؟؟؟ پس فك كردي كارش تو اين انجمن چيه انقدر بيكاره بياد بچرخه با دوستاش
چون هزينه ي تبليغات نميده كار ايشون اينه بياد اينجا به كسايي كه هاست مي خوان پيشنهاد بده
اين يكي از كاراست نه همه ي كارا.اينم جواب حرف اولت كلمه ي وارز يعني ***ي هاست بدون كپي رايت
پس اسم اعتبار مناسب ايشون نيست.

من سرويس رو گرفتم سايت بالا اومده دلم نيومد تاپيك بخوابه خواستم ببينم تا كجا كش مياد و اينكه خواستم
جواب برخي از ادعا رو بدم من شروع نكردم كه تموم كنم شما خيالت راحت باشه آپ تايم 98% بوده
جالب اينكه بدوني لايت اسپيد هم داره اگه هاستي كه براش تو اين تاپيك در خواست دادم بعد خريد اگه حتي 1 دقيقه
دان تايم داشت گردن خودم اگه نداشت گردن شما.اينم جواب حرف دوم

والا دوستان كه يكي يكي ضايع شدن كسي رو نميبينم.

اون دريم هاست اخرت خندست باور كن 20 سالش نيست تاپيك تو لايو زيلا به قولش
شب چت ميكنم ميگه كارمندان نيستند فردا بيا اخه تو حقوق بده اينجا نميچرخيدي شركت داري شماره ثبت كو
دفتر داري شمار تماست كو

دوستان تازه گرم شديم

این حرف شما کاملا درسته

کلا تو این انجمن و هر انجمن دیگه طرف میخواد سرویس بفروشه! میاد آفر میده شما خواستی میگیری نخواستی نمی گیری

قصد توهین به دريم هاست و هیچ کسی دیگه ای رو ندارم

عده ای واقعا خیال بافت طرف شرکت نداره ولی میگه شرکت هستیم!

خیلی از هاستینگ ها هستن شماره ثابت ندارن ولی از خیلی ها سرترن

حالا دیدن بازم طرف صحبت شما مناسب نیست بازم با تمسخر

shivahost
September 3rd, 2012, 02:41
1- معتبر نصبت به بقيه چون / 95% هاستينگهايي مه در اين انجمن پيشنهاد ميدن شركتي نيستن و شماره ثبت نداردن.

حتي 80% دوستان يه شماره ثابت نزاشتن كه سايت تركيد بفميم و پيگيري كنيم..

براي اين تاپيك زدم كه بين دوستان بهترين هاستينگ رو پيدا كنم چون من كل هاستينگ هارو نميشناسم خيلي ها اعتبار دامنشون به 1 سال هم نميرسه.

2- 12 ساله وبمسترم و عين 12 تا سايتمو نگه نداشتم

boro2clip.com
كه اسم يوزمن هست اولين سايتي بود كه سال 81 با موبل تاپيپ بالا اوردم فيلتر شد ديگه پيگيري نكردم
downloadtak.com
دانلود سنتر من بود كه فيلتر شد
blogina.ir
براي من بود كه ديگه ثبت نكردم
sedamusic.net
سايت موزيكم بود
asblog.ir
سيستم وبلاگدهيم بود د.........

سايت هاي حرفه اي الانم
uploadtak.com
payamblog.com
و اينكه
gozardownload.com
الكساش 1500 بود كه تازه پاك كردم چون فيلم ايراني بود و الان دارم نرم افزار ميكنم
bargblog.com
قبلا آس بلاگ مال من بود پاك كردم و اين سايت با سورس اختصاصي كه خودم با فريم ورك نوشتم دارم بالا ميارم

اونا بخشي از سايتهامه

--------------------------

شمام تو سايتت نزن هاست نامحدود نداريم هاست كلود (ابر هاست) رو ميندازي به خلق الله
اون نامحدود تو نصب و تست اسكيريپت و برنامه هست ميخواي 50 گيگ فصا روش بريزم و 100 گيگ پهناي باند
مصرف كنم ساسپند شه يا بالا نياد ؟؟؟

گنده ي اين كار tizhost.com تيز هاست بود كه چند سال پيش ابروش رفت و جم كرد شمام نكن

يكي مثل شما مياد 50 تومن ميده مستر ريسلر سرور كلود ميگيره كه قابليت ريسلر دادن داره بعد مياد اسم

خودشو ميزاره هاستينگ هاستينگ يعني هاست دي ال سرور 48 هسته ايش كه از leasseweb هست 1.000.000 پولشه

يا سرور 80 هسته اي شما برو يه شماره بزار هاستينگتونو ثبت كن.

شما ثبت نميكني چون 2 زار پول ماليات ندين

شما جواب اينارو بده بازم هست تو تاپيك بدي ميدم اگه فك ميكني برات گرون تموم نميشه

سایت های شما که اوضاعش معلومه اگر وجود داشته بودن ( که شک دارم! ) الان مدرکی بر وجودشون نیست! boro2clip.com که سال 2008 ایجاد شده.... یگذریم!

ما در سایت مان زدیم هاست نا محدود و بطور کامل هم در همان صفحه شرایط و ضوابطش را شرح دادیم: هاست حرفه ای لینوکس (http://www.shivahost.net/webhosting/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3)

هاست کلود و ابر هم نداریم و در شرایط استفاده هم گفتیم برای هاست وب سایت هست نه برای دانلود و لیچ و .... هر کسی هم خوانده و خواسته و پیغام داده و تلفن زده و چت کرده کامل بهش توضیح دادیم. برای همین بعد از حدود 2 سال هنوز هیچکدام از خریداران نیامدن اینجا شکایتی کنند.

ما هم سرور اختصاصی خودمون را بسته به نیاز و مصرفش تهیه می کنیم و ریسلر و vps نیستیم. تا حالا هم کسی از کیفیت کارمون شکایتی نداشته. البته مثل خیلی های دیگه با ریسلر شروع کردیم. جهت اطلاع شما و همه هم میگم که ریسلر مایا هاست هم بودیم اما چنان خدمات خوبی می دادیم که کسانی که از مایا هم شاکی بودند بدون اینکه بفهمند مشتری ما شدند! بعد از ارتقاء کار هم از ریسلری خارج شدیم و رو به پیشرفت سریع هم هستیم.

هاستینگ ما به عنوان شرکت ثبت نشده اما ما یک کانون تبلیغاتی با مجوز وزارت ارشاد هستیم که از ثبت شرکت هم سخت تره. بدلایلی هم مجوز ارشاد را در سایت نمی زنیم که برای خودمون محفوظه هر زمان مشتری نیاز به اینگونه تاییدیه داشت با مراجعه به دفتر ما قانع میشه.

مالیات کارمون را هم بطور کامل می دهیم البته برای کارهایی که نیاز به فاکتور رسمی داره! کاری که همه شرکت ها می کنند.

tizparvaz
September 3rd, 2012, 03:04
:-|
:(
:76:

:110:

:63:

tizparvaz
September 3rd, 2012, 03:10
ملت فک میکنن فروشنده هاست نوکر پدرشونه شما به دل نگیرید
1 - به خریدار چه ربطی داره چقد پوله سروره !؟؟
2 - میخواین خرج کامل خونه زندگی رو هم براتون بفرستیم که شما میخواید پرداخت دلخواهتونرو انتخاب کنید به مشکل محاسباتی نخورید که خدایی نکرده فروشنده نا مرد 1000 تومن سود نکنه یه وقت
3 - شما شورشو در آوردید
4 - همکارای عزیز مطمئن باشید ایشون با همین قیمت سرویس میگیره چیکارش دارین ایشونم دوست داره انقد بده (اما رک بگم به مشتری که تو سایتمونم مراجعه میکنه میگم اگر حرفای شمارو بزنه متنفرم از مشتری که بخواد سود منو مشخص کنه به تو مشتری هیچ ربطی نداره من چقد سود میکنم ) انتخاب آزادی اما حق همچین کاریو ندارید چه شما چه هر کس دیگه میخوای خوشت بیاد میخوای بدت بیاد

---

مدیرام دوست دارن حف کنن اما بعضی ووقتا بد نیست آدم تو کار بی ادب باشه

boro2clip
September 4th, 2012, 12:56
فکر میکنم شما دچار توهم مات شدین! تیز هاست که مشکلی نداره همچنان داره سرویس ارائه میکنه خرید هاست, فروش هاست, میزبانی, هاست رایگان, نمایندگی هاست, فروش VPS (http://tizhost.com)

والا سایت زدن که زیاد کار سختی نیست! یه cms میخواد دیگه:71: الان هرکی بلا نصبت شما از مادرش قهر میکنه میاد سایت میزنه قبلا خوانندگی بود حالا شده سایت زدن وقتی میبینه نمیتونه مدیریت کنه تو سایت میزنه فروشی!=P~ و میره سر وقت یه موضوع دیگه که اینجوری تعدادشون میشه 12 تا !!!

مهم مدیریت و سئو سایت هست که پا بر جا بمونه هست

شما اگه ادمین وب سایت هستید توصیه می کنم اول برید طرز گفتارتون درست کنید شما از اول تاپیک داری با توهین و تمسخر صحبت میکنی

با این قیمت کسی سرویس نداره اینجا

مگه نمیگید بهتون پ خ دادن خوب از همون بگیرید دیگه چرا تاپیک کش میدین!!!

مدیرا باید به جای بن کردن سر آفر دادن مثلا تو بخش آموزشی! با چنین افرادی برخورد کنن! مدیرا کجان؟

تیز هاست مشکل نداره شما 2 روزه ائومدی رو کار ظاهرا این دوستمون جزو هاستینگ های تازه کاره من 4 سال پیش باهاش کار میکردم
خودم ازش شکایت کردم و همچنین چند نفر خودم ازش شکایت کردم سایتش یه مدت جم شد فقط یه ایمیل بود تازه چند ماهه قالب زده اورده بالا

الان بلا نصبت شما هرکی از مادرش قهر میکنه اظهار نظر میکنه :71: برو به تیز هاست بگو سامان downloadtak.com رو میشناسی بهت میگه :71:
والا ما سایتی رو نفروختیم جز یک بار بقیه ازاد شده چند تا از اون دامنه ها ازاده صبت کن بلا نصبت شما سگ خورد :71:

من با هر کس در شن ادبیات خودش رفتار میکنم. اینجا شما 2 روزه با تیز هاست کار میکنی جانم

برو هر وقت سابقت تو نت به 3 سال رسید بیا بگو من به چند من.

من تو تاپیک قبلی زدم هاست گرفته شده عزیزم دوستان لطف دارن مثل شما کامنت میدن گفتیم بی پاسخ نمونه دلشون بشکنه.

boro2clip
September 4th, 2012, 13:03
این حرف شما کاملا درسته

کلا تو این انجمن و هر انجمن دیگه طرف میخواد سرویس بفروشه! میاد آفر میده شما خواستی میگیری نخواستی نمی گیری

قصد توهین به دريم هاست و هیچ کسی دیگه ای رو ندارم

عده ای واقعا خیال بافت طرف شرکت نداره ولی میگه شرکت هستیم!

خیلی از هاستینگ ها هستن شماره ثابت ندارن ولی از خیلی ها سرترن

حالا دیدن بازم طرف صحبت شما مناسب نیست بازم با تمسخر

بحث افر نیست اول رو بخون قانون سرشون نمیشه من پیشنهاد و قیمت دادم هاست بده نیستی برای چی

تاپیک خراب میکنی فک میکنه من نمیتونم خرابش کنم این تاپیک خرید و فروشه تاپیک اظهار نظر نیست اگه فک میکنی نمیتونی بدی

نده یا پیشنهادتو خصوصی بده هدفتم ظاهیع کردن این دسته از دوستان بود تا سری بعدی حساب کار دستشون بیاد

تاپیک واضع هست قیمت و فضا و پهنای باند مصرفی رو زدم که کسی که می خواد قیمت بده. نه اینکه هر کی از باباش قهر میکنه

بیاد یه اظهار نظر کنه بره فروشنده نیستی با قیمت من چرا تاپیک میزنن.... بحث من کش دادن این تاپیک اینه این دوستان خراب شن

تا دیگه با تاپیک های دیگه این کارو نکنن

boro2clip
September 4th, 2012, 13:16
سایت های شما که اوضاعش معلومه اگر وجود داشته بودن ( که شک دارم! ) الان مدرکی بر وجودشون نیست! boro2clip.com که سال 2008 ایجاد شده.... یگذریم!

ما در سایت مان زدیم هاست نا محدود و بطور کامل هم در همان صفحه شرایط و ضوابطش را شرح دادیم: هاست حرفه ای لینوکس (http://www.shivahost.net/webhosting/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3)

هاست کلود و ابر هم نداریم و در شرایط استفاده هم گفتیم برای هاست وب سایت هست نه برای دانلود و لیچ و .... هر کسی هم خوانده و خواسته و پیغام داده و تلفن زده و چت کرده کامل بهش توضیح دادیم. برای همین بعد از حدود 2 سال هنوز هیچکدام از خریداران نیامدن اینجا شکایتی کنند.

ما هم سرور اختصاصی خودمون را بسته به نیاز و مصرفش تهیه می کنیم و ریسلر و vps نیستیم. تا حالا هم کسی از کیفیت کارمون شکایتی نداشته. البته مثل خیلی های دیگه با ریسلر شروع کردیم. جهت اطلاع شما و همه هم میگم که ریسلر مایا هاست هم بودیم اما چنان خدمات خوبی می دادیم که کسانی که از مایا هم شاکی بودند بدون اینکه بفهمند مشتری ما شدند! بعد از ارتقاء کار هم از ریسلری خارج شدیم و رو به پیشرفت سریع هم هستیم.

هاستینگ ما به عنوان شرکت ثبت نشده اما ما یک کانون تبلیغاتی با مجوز وزارت ارشاد هستیم که از ثبت شرکت هم سخت تره. بدلایلی هم مجوز ارشاد را در سایت نمی زنیم که برای خودمون محفوظه هر زمان مشتری نیاز به اینگونه تاییدیه داشت با مراجعه به دفتر ما قانع میشه.

مالیات کارمون را هم بطور کامل می دهیم البته برای کارهایی که نیاز به فاکتور رسمی داره! کاری که همه شرکت ها می کنند.

شما سایت هایی که موجود دارم الکساش مشخصه شما اعتبارت کجای کاره ؟؟؟؟

هم شما و هم من میدونیم چیزی به نام نامحدود وجود نداره و این حرف شما یعنی دروغ به ملت نامحدود میدی توضیح هم بده

که چه مشکلاتی داره اگر ندی یعنی طرف رو گول زدی کلا برداری کردید همون کاری که تیز هاست کرد البته این هاست کلود

رو جریانشو همه میدونن و کش نمیدم جریان رو.

هاست نامحدود میشه کلود یا همون ابر هاست اصلا نمیدونی معنیه کلود چیه که بخوام نامحدود رو شرح بدم هاست های نامحدود
یعنی چندید سرور در کشور های مختلف که به صورت شبکه متصل هست و به نزدیک ترین کاربری که بهش نزدیک باشه از اون سرور می خونه و لود میشه.

نامحدود تو نصب اس***یپت و تست اونه و سایت های حجم پایین که بار ترافیکی نداره خوب سایتی که باره ترافیکی نداره به جای اینکه ماهی 9 تومن بده

سالی 20 تومن میده میهن وب هاست هاست میگیره چون به درد سایت های پر بازدید نمیخوره.

اینم اضافه کنید مصرف زیاد پهنای باند یا همون ریسیو = ساسپند پس به درد چی میخوره..:71:

نه عزیزم هستی ون کلود سرور ها مستر ریسلر میدن یعنی خود ریسلر گیرنده میتونه ریسلر بده.... این حرف شما فقط یه ادعا هست و باید ثابت کنید

whm و root اصلی سرور دستتونه نه رسیلر whm :71:

ببخشید کدوم کانون ؟؟؟ من خودم تهران جلوی برج سپهر تو وزارت ارشاد هر 3 روز یکبار میرم شمارو پیگیری میکنم اگر تو کانون وزارت فرهنگ و ارشاد
رسانه های دیجیتال نباشید من برای همین ادعا در این انجمن میدم این تاپیک پیگیری شه.

به دلایلی نمیزنی ثبت ارشاد رو ؟؟ اگه داشتی باید با افتخار میزدی بتونی نماد اعتماد الکترونیکی بگیری اون موقعه با سر هاست میگرفتن ازت
جم کن برادر من این حرف هارو من همین الان از تاپیک شما عکس گرفتن نتونی ادعا رو ثابت کنی برای ادعا باید پاسخ گو باشی
بد متوجه میشی اعتبار یعنی چی کانون چیه

seecurity
September 4th, 2012, 13:19
ليست قيمت هارو ببينيد

ميزبان هاستينگ (http://mizbanhosting.com/host1.html)

ID: seecurity

boro2clip
September 4th, 2012, 13:33
ملت فک میکنن فروشنده هاست نوکر پدرشونه شما به دل نگیرید
1 - به خریدار چه ربطی داره چقد پوله سروره !؟؟
2 - میخواین خرج کامل خونه زندگی رو هم براتون بفرستیم که شما میخواید پرداخت دلخواهتونرو انتخاب کنید به مشکل محاسباتی نخورید که خدایی نکرده فروشنده نا مرد 1000 تومن سود نکنه یه وقت
3 - شما شورشو در آوردید
4 - همکارای عزیز مطمئن باشید ایشون با همین قیمت سرویس میگیره چیکارش دارین ایشونم دوست داره انقد بده (اما رک بگم به مشتری که تو سایتمونم مراجعه میکنه میگم اگر حرفای شمارو بزنه متنفرم از مشتری که بخواد سود منو مشخص کنه به تو مشتری هیچ ربطی نداره من چقد سود میکنم ) انتخاب آزادی اما حق همچین کاریو ندارید چه شما چه هر کس دیگه میخوای خوشت بیاد میخوای بدت بیاد

---

مدیرام دوست دارن حف کنن اما بعضی ووقتا بد نیست آدم تو کار بی ادب باشه

1- به م رپطی نداره اما دوستان حق به جانب هستن. و در جواب که پول سرور انقدر هست گفتم. به دوستان ربط داره که من با این هزینه میتونم بگیریم ؟؟
مگه تاپیک خرید نیست. یا میتونن بدن یا نمیتونن تاپیک اظهار نظر چیه ؟؟ به اونا ربط داره با این پول میتونم بگیرم یا نه دوست دارم. عشقم میکشه با این
پول بخرم نمینن ندن دعوا از جایی شروع شد که دوستان بی ربط به تاپیک اومدن منو خراب کنن نمیدونستن من خودم 5 سال پیش هاستینگ داشتم
و بخوام خراب کردن دوستان کاری نداره.

2- بحث من این نیست نه کسی قراره بخره نه بفروشه من تاپیک زدم انقدر میخوام بدم نمیتونه بده قصه ی حسین کرد شبستری تعریف نکنه
که مثلا بگه این پول پول نیست دیدی که فهموندم میشه طرف اومده ادعا کرده فلان قد پول سرور نه جانم زدم سرور 4 یو با 60 دلار سرور با رم 8 میده
پورت 100 نامحدود. من جواب ادعا دوستان رو دادم اول تاپیک رو بخون یا فروشنده ای کامنت میزاری نمیفروشی اخه به دوستان مربوط نیست چقدر میخوام هزینه کنم.

3- فک نمیکنم به شما مربوط باشه که شورش در اومده یا نه ناراحتی تو تاپیک نیا مجبوری مگه یه مشت هاستینگ تازه کار
که 2 زار پول تبلیغات ندارن 80% ریسلر بازن صبح تا شب اینجا هستن تازه پلن های سایتشونو میدن خوب اگه قرار بود بیام از سایتت بخرم
بیکارو الاف نبودم که بیام تاپیک بدم هرچیم ارزون بدی به اعتبار نت افراز نمیرسه که 50 گیگ سالانه میده با پهنای باند نامحدود
100 تومن سالی کلی پول تبلیغات گوگل میده کلی هزینه کلی کارمند 2 تا دفتر
هرچقدر هم سایت رو سرور باشه کیفیت سرور رو بالا نگه میداره من سایت صدا موزیکم 15 هزار وبگذر امار داشت بخوبی هم
هاست دانلود هم وب هاست رو جواب میداد.

4- تایید میشه دوست دارم با این قیمت بگیرم فروشنده نیستند نظر ندن جرو بحث از اونجایی شروع شد که دوستان فروشنده نبودن
اومدن اظهار نظری کردن که 2 زار برام ارزش نداره. بعد شما کاسه داغ تر از آش نشو دوستان جوابشو گرفتن رفتن منم متنفرم از مثلا
دست فروشی که انتظار داره یه جنس رو به قیمتی که مغازه میده بفروشه حتی گرون تر اون هاستینک پول کارمند میده
پول دفتر میده / پول اب و برق و گاز میده / بابت ثبت شرکت پول مالیات میده / پول تبلیغات میده/

مشکلی نیست منم در شن ادبیاتت جوابتو دادم.

بعد شما هاستینگتون ناشناخته هست و در حدی نیست که بخوام با شما صحبت کنم
خیلی از اون هاستینگ های تازه کاری که گفتم شاید سابقه اونا از شمایی که به نظر سابقه ی چندانی نداری
شناخته شده تر هست.

انشا الله اگه بحثمون ادامه داشت چند مطلب رو راجب هاستینگ شما و نوع سرور هاتون بیان میکنم که دوستان شمارو بیشتر بشناسند

Sajad
September 4th, 2012, 16:10
@استارتر:
شما داخل یک انجمن تاپیک زدی، پس فرهنگ برخورد با پست و ریپلایها رو داشته باشید لطفاً.
در ضمن اگر شما فکر میکنی افرادی که اینجا هستند همه غیرمعتبر هستند پس چه دلیلی داره داخل انجمن تاپیک بزنید و دنبال آفر معتبر باشید؟
هر چند کار تمام دوستان که تاپیک را منحرف کردند اشتباه بود اما شما با بی احترامی ای که به تمام کاربران داشته موقتا بن خواهی شد. امیدوارم که زمانی که از بن در اومدید تایتل سایت رو بخونید که نوشته "انجمن" و اینجا را با کوچه و خیابون اشتباه نگیرید.