PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دروغ چرا ؟

LoveLife
December 12th, 2009, 22:53
متاسفانه برای فروش بیشتر به هر دروغی بعضی ها متوسل می شند !
نمونش ایمیلی که برای بنده اومده ! بسیار ناراحت کننده هست !

***start.ir

فروش ویژه هاست های اختصاصی ***استارت
بر روی هر سرور فقط 10 سایت قرار خواهد گرفت

( هم اکنون بسیاری از شرکتهای هاستینگ بر روی هر سرور بیشتر از 1500 سایت درج می نمایند و این مسئله باعث کاهش شدید سرعت و off شدن های مکرر سرور خواهد شد شرکت آریا دیتا با درج فقط 10 سایت بر روی هر سرور سرعت را برای کاربران تضمین خواهد نمود )

تلفنهای تماس جهت اطلاع بیشتر از سرویسها :
0912244**** (پشتیبانی فنی و سفارش 1)
091231**** (پشتیبانی فنی و سفارش 2 )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پلن شماره 1

10 گیگابایت هاست ( بر روی هر سرور 10 سایت قرار می گیرد ) سالیانه فقط 99 تومان

+200 گیگابایت پهنای باند ماهانه
+پشتیبانی از sql server 2008 و سایر نسخه ها (2005 و 2000)
+پشتیبانی از my sql
+کنترل پنل پلسک 9
+پشتیبانی از دات نت 3.5 و php
+پشتیبانی 24 ساعته تلفنی
+باز پرداخت کامل وجه در ماه اول

سفارش دهید : http://www.***start.ir/register.aspx

تلفن تماس :
0912*** (پشتیبانی فنی و سفارش 1)
09123*** (پشتیبانی فنی و سفارش 2 )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پلن شماره 2

5 گیگابایت هاست ( بر روی هر سرور 20 سایت قرار می گیرد ) سالیانه فقط 49 تومان

+100 گیگابایت پهنای باند ماهانه
+پشتیبانی از sql server 2008 و سایر نسخه ها (2005 و 2000)
+پشتیبانی از my sql
+کنترل پنل پلسک 9
+پشتیبانی از دات نت 3.5 و php
+پشتیبانی 24 ساعته تلفنی
+باز پرداخت کامل وجه در ماه اول

سفارش دهید : http://www.***art.ir/register.aspx

تلفن تماس :
09122*** (پشتیبانی فنی و سفارش 1)
091231**** (پشتیبانی فنی و سفارش 2 )

-----------------------------------------------------------------------------------------------
10 درصد تخفیف برای کاربران سایت freecms.ir و 20 درصد برای کاربرانی که محصولات سایت freecms.ir را خریداری کرده اند .

نام سایت برای جلوگیری از ... محفوظ می باشد!

akbar123sat
December 12th, 2009, 23:00
دوست من اگر خیلی فاز قهرمانی گرفتی بهتره بغیه رو زیر سوال نبری به خاطر اینکه بیایی و یه هاست 60 مکا بایتی 5 هزار تومنی بفروشی

درباره سرور هم بله حتما یه وی پی اس گرفتید که نمیشه بیشتر از 10 سایت روش برد ولی وقتی سروی باشه با 16 گیگ رم و سی پیو 8 هسته ای و هارد 4 ترا بایت اون موقع چرا باید 10 سایت رو این سرور باشن .

LoveLife
December 12th, 2009, 23:19
دوست من اگر خیلی فاز قهرمانی گرفتی بهتره بغیه رو زیر سوال نبری به خاطر اینکه بیایی و یه هاست 60 مکا بایتی 5 هزار تومنی بفروشی

درباره سرور هم بله حتما یه وی پی اس گرفتید که نمیشه بیشتر از 10 سایت روش برد ولی وقتی سروی باشه با 16 گیگ رم و سی پیو 8 هسته ای و هارد 4 ترا بایت اون موقع چرا باید 10 سایت رو این سرور باشن .

به من چه ربطی داره ؟#:-S:-s

mr.bahram
December 12th, 2009, 23:30
با شما نبود
با ارسال کننده ایمیل بوده دوست عزیز

delta
December 12th, 2009, 23:34
همش تقصیره تو هست lovelife :78:

goldstar
December 12th, 2009, 23:34
چه اسپمی هم فرستادند!
برای من هم اومده بود اما نخونده پاک کردم

mr.bahram
December 12th, 2009, 23:39
این رو هم بردارید
freecms.ir

iranwebwork
December 12th, 2009, 23:59
براي من هم اومده :دي
پاكش كردم

mdz72
December 13th, 2009, 00:07
منم پاکش کردم ! :69:

Aria
December 13th, 2009, 11:51
سلام.

یک حساب سر انگشتی ساده خیلی چیزا رو مشخص می کنه:

پلن ذکر شده، 99 هزار تومان در سال هست که به عبارتی میشه 1 میلیون و 188 هزار تومان در سال، در صورت فروش رفتن همه هاست های ایشون.

حالا، 1,188,000 تقسیم بر 12 ماه سال، میشه ماهیانه 99 هزار تومان.

حالا سرور ایشون رو یک سرور به شدت ضعیف قلمداد کنیم که ماهیانه 50 دلار میدن واسش.

اگر ایمیل سرور درستی برای ویندوز استفاده کنند، حداقل ماهانه 10 دلار به هزینه سرور اضافه میشه.

لایسنس Plesk هم که باید داشته باشند، پس حداقل با 10000 تا تخقیق جور واجور، 35 هزار تومان در ماه در میاد.

کلی خرج های دیگه هم داره که اصلاً حساب نمی کنیم واسه اینکه آوانس داده باشیم.

در کل شد:

50 دلار سرور + 10 دلار ایمیل سرور + 35 دلار Plesk لایسنس = 95 دلار در ماه که با احتساب کارمزد پرداخت توسط Paypal یا کارت اعتباری (مثلماً از ایران هستند ایشون) میشه حدوداً 110 هزار تومان در ماه.

خوب پس بریم بخریم !

با تشکر.

Mozafary
December 13th, 2009, 18:48
بنده تماس تلفنی گرفتم با این دوستمون و گفتم که من پول ۱۰سایت رو میدم و سروراختصاصی با این شرایط که فرمودید کلا مال ما میشه، پس ما ماهیانه ۹۹تومن میدیم و یک سرور اختصاصی ویندوز با پلسک (فرمودند xeon هم هست!یا ۲گیگابایت حافظه) به ما بدید.
هنگ کردند.
نتیجه این شد که اگر سروراختصاصی میخوای میشه ماهی ۲۹۰تومن

akbar123sat
December 13th, 2009, 18:56
بنده تماس تلفنی گرفتم با این دوستمون و گفتم که من پول ۱۰سایت رو میدم و سروراختصاصی با این شرایط که فرمودید کلا مال ما میشه، پس ما ماهیانه ۹۹تومن میدیم و یک سرور اختصاصی ویندوز با پلسک (فرمودند xeon هم هست!یا ۲گیگابایت حافظه) به ما بدید.
هنگ کردند.
نتیجه این شد که اگر سروراختصاصی میخوای میشه ماهی ۲۹۰تومن

حالا چی میخوای مچ گیری کنی . بزار بنده خدا کارش رو بکنه . هر کسی اندازه اعتبار خودش کار میکنه